Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Palasiet atsauksmes...

Kāpēc šādas krāpnieces joprojām drīkst tirgoties portālā? Izskatās, ka bizness iet uz urrā. Cik vēl pircējas tiks apkrāptas???
www.andelemandele.lv
grotta
Sveiki! Arī man ir ko teikt! Šoreiz par portāla lietotāju annija_egle. Saņēmu pasūtītu enciklopēdiju bērniem,es to pasūtīju b/dārza grupiņai. Kad atvēru grāmatu, ieraudzīju, ka neskaitāmas lapas ir izgrieztas. Nosūtīju vēstuli, paužot savu neapmierinātību. Pretī sņēmu atbildi, ka nēesot ievērots, ka tas tā ir.... ! Piedāvāju rast kompromisu, teicu, ka sūtīšu to atpakaļ un vēlos atpakaļ naudu, uz ko saņēmu atbildi, ka nauda vairs nēesot, ko atsūtīt! Manuprāt, tas nav attaisnojums, IR JĀZINA ko tirgo!
janetajumtina
Es savā galvā pieļauju versiju,ka cilvēki vienkārši ir tieši TIK slinki,ka nelasa. Ir jau novērots,ka cilvēki pat nelasa profila info,nelasa konkrētās andeles lietas aprakstu,spriežot pēc jautājumiem,ko uzdod,neskatoties,ka viss vienmēr ir norādīts aprakstos,attiecīgi kur tad vēl atsauksmes,daļai tā vispār ir neiespējamā misija. :D
Lai gan no otras puses-izlasot pēdējo atsauksmi,šķiet,ka viņa tomēr ir bijusi lietas kursā par to,bet domājusi,ka ar viņu tak tā nenotiks un tad,kad notika,tad ir tāds heey,tagad es saprotu. :D
leeeila
Man jau šķiet, lai paliek profils ar visām negatīvajām atsauksmēm. Redzot tās atsauksmes, pāries vēlme ko pirkt no viņas.
Ja nobloķēs profilu, uztaisīs jaunu, kurā vēl nebūs slikto atsauksmju un mēs tad varam pamatīgi iegrābties...
faberchee
Jā,jo sliktās atsuksmes joprojām tikai nāk klāt..Pat pēc šīs forumā paceltās tēmas..Manuprāt vajadzētu pie šāda profila ielikt to melno rāmīti-"Uzmanību krāpniece!Tiek novērotas krāpnieciskas pazīmes".Jā prece tiek izsūtīta,bat ja ir tāda kā bildēs-ar izdegušiem caurumiem ,pleķiem..Ko ar tādu vipār var darīt?!Miskastē..
janetajumtina
Adminiem jau biju noziņojusi par šo lietotāju,jo admini tiešām mēdz lietotājiem uzlikt šo rāmīti ar brīdinājumu,bet nē,par šo lietotāju atteicās to darīt,atbildot,ka vienkārši nevajag tad pirkt no viņas,ja viss tik slikti. :D Protams,sākumā ir apjukums par to,kādēļ šāds izņēmums,bet tad,apskatoties atsauksmes,viss tapa skaidrs,jo šī lietotāja ir pastāvīgā andelemandele profila pircēja,pastāvīgos klientus tak nebloķēs! :D Jocīgi,jo tās negatīvās atsauksmes tiešām ir masveidā,nevis vienam,diviem cilvēkiem kaut kas neiepatikās.
janetajumtina
Mani ļoti izbrīna tas,ka šī lietotāja turpina eksistēt un turpina savas krāpnieciskās darbības ar Andeles adminu piekrišanu.
Otra galējība-cilvēki turpina iepirkties pie lietotājiem,kur nepārprotami ir vairākas negatīvas atsauksmes par krāpniecību. Kādēļ veikt šādu izvēli un iepirkties pie šāda lietotāja?
L. B.
Kristina Korzenevska Alla Strasnova vispar jus pirma man uzrakstijat,ta ka jums jamacas pirmkart nebazt savu degunu ,ja neko nemeklejat, bet ja tomer interese ielist svešā postā, tad skataties komentārus no sākuma nevis no vidus, visu labu!😉
viens ieraksts no Atverskapi-FB.
L. B.
Alla Strašnova-vai ne? Kā pati vienreiz apgalvoji,ka tirgojies tikai tāpat-brīvajā laikā.Tikai nez kāpēc drēbes izmisīgi tiek liktas FB visās iespējamās pilsētu lapās-Jelgava,Tukums,Jēkabpills,Jūrmala,bet pati esat no Ogres.
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.