Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Cilvēkam visi mājās???

Ha ha
elinabadune
Par Niveju nekomentēšu, bet par žurnāliem - kāpēc gan ne!? Bieži portālos arī Facebookā cilvēki pārdod savas veco žurnālu kolekcija, piemēram, vsi žurnāli KLUBS no 2000. līdz 2010. gadam, un tanmlīdzīgi. Vecāki žurnāli, piemēram, no padomju laika pat ir ļoti pieprasīti. Tur gan nekā slikta neredzu. Katrs dara, kā grib. Patiesībā jau ar jebkuru preci - nu, ja kāds ir, kas grib pirkt tukšu kasti par piečuku, nu, lai tak pērk!
skaistaslietas
Tak ko tik te nevar nopirkt, kaut kad redzēju, ka tirgo tukšas iphone kastītes un VS iepakojuma maisiņus :D Vakar skatījos, ka viena dāma pārdod cloudberry pānotāja vākus, tikai vākus no pagājušā gada plānotāja :D
janetajumtina
Pusaudžu gados jau tas ir normāli,gribot kādam kaut ko pierādīt,tad jau smadzenes vēl lāgā nav saprātīgas😂 vismaz man un visiem man apkārt tā bija pirms sazin cik tiem gadiem. Pieaugušajam,nu tā,īsti nezinu kā komentēt😁
Tā kā arī iepriekš teicu-statusam.
janetajumtina
Bik bok!!! Atceros laikus kā pusaudžu gados bija reāli topā lietot viņu maisiņus,arī man!😂 tiesa,tieši tādēļ arī tie bija pusaudžu gadi,jo uztvere bija citādāka. Tagad man ir maisiņš maisiņiem,lai var sūtīt andeles lietas!😂🙈 Tiesa,nekad nemaksātu naudu par maisu,bet kā jau teici-cilvēki ir dažādi. Man pašai ir bijušas VAIRĀKAS meitenes,kuras prasa šikus maisus un ja tādu nav,tad tomēr neko nepirks vispār. Tas gan samulsina,bet nu🤷‍♀️
i.i.
Jā, ja nebūtu atcerējusies tos bik bok laikus, tad par tiem maisiņiem gan jau vēl paķiķinātu. 🤣Bet Latvijā ar uzrakstiem un birkām cilvēki mēģina iekarot arī kaut kādu statusu sabiedrībā un, manuprāt, tas liecina par kompleksiem( bet patiesībā jau no malas tā pat redz, kas ir kas).🙈 Diemžēl!

Es savus iepirkumu maisus pārsvarā izmantoju atkritumiem. 🤣👌
Komentāru pievienošana tēmai ir slēgta.