Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Šī brīža situācija

Sveikas,meitenes!Man ir jautājums-ņemot vērā,ka mums Latvijā ir jau daudzi saslimušie,diemžēl,interesē jautājums par to,cik šobrīd droši ir saņemt/sūtīt preces?jo ,kā zināms vīruss turās uz virsām līdz pat trīs dienām.Un nav zināms,vai cilvēks ir atgrieizies no ārzemēm vai nav.Cik piesardzīgas Jūs esat?negribu celt paniku,tikai aizdomājos par šo...🤔
kristine.k
Nu par roku mazgāšanu,tā tiešām ir atsevišķa tēma,tas ir iemācīts ģimenē vai nav,manuprāt.🤷🏻‍♀️Daudzi pat izejot no wc nemazgā rokas.👎🏼,Es piemēram vispār izvairos no veikaliem.pasūtu visu no nuko.lv,arī aptieka ,drogas.ir protams izņēmuma gadījumi,ka ir nepieciešams veikals-tad tikai pie mājas mazajā bodītē eju.Un jā es maksimāli visus iegādātos produktus,kurus drikst ,teiksim pakas,stikla burcinas,slēgtie iepakojumi ,tos es mazgāju ar tr.mazgajamo līdzekli .Es šajā mums visiem,ne tik vieglajā laikā,uzskatu ka nav jākautrējas no piesardzības ,un tas,ka ir lietas kas uztrauc,ir tikai normāli.Vienkārši visam ir jādomā līdzi.Un mēs katrs pats atbildam tikai un vienigi par sevi-tāpēc,mēs nezinām kas mums ko sūta otrajā galā.Jo mēs nezinām,vai tas cilvēks būs tik pat atbildīgs un godprātīgs kā mēs.😉
R.B.
Visu suta uz urra, sedi tik majas un virtuali iepercies! 🙄 sorit dzirdeju, ka uz papira, kartona un koka virsmam viruss ir visizturigakais, tapec tam, kas tiesam bailigas vai loti pamatoti- loti piesardzigas- tiesam verts rupigak sagatavoties ar ekipejumu sutijumu sanemsanai no internetveikaliem 👌
R.B.
Meitenes, ja tā baidāties, NEKO nepērciet arī internetveikalos (apģērbu, apavus utt no visiem zināmiem zīmoliem), jo tiem visiem noliktavas atrodas Eiropā- un valstīs, kur vīrusa izplatība ir krietni krietni lielākos apmēros. Visu ar mēru!
janetajumtina
Neticu,ka kāds uzskata par vajadzīgu to paziņot,zinot,cik cilvēki vieglprātīgi tam pieiet un vispār netaisās ne uz pusi ievērot to,kas būtu jāievēro. :) Tā jau ir cita diskusija,diemžēl.
Vēl aizvien no lielas daļas cilvēku dzirdu-ai,kam man to vajag,pilnīgi vienalga.

punduris
pēc trīs dienām vīrusa dzīvotspēja vairs nav tik aktīva, kā pirmajā mirklī. visādā ziņā kurjeri ir pakļuti lielākam riskam, nekā pakas saņēmējs pēc pāris dienām. piesardzība ir laba lieta, bet nevajag krist galējībās.
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.