Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Naids?

Pēdējā laikā klaiņojot biezokņus Andelē, apmeklējot vismaz 30 pārdevēju profilus, pirmais, kas man iekrita acīs ir teksts pie profila. Jautājums - kāpēc pārdevējas ir tik rupjas? Es saprotu, ka reizēm nervi netur, ka tiek uzdoti 100 jautājumi par preci, bet rakstīt tādas lietas kā “...neprasiet!!!”, “...atbildes negaidiet”, “iesaku tā nedarīt!!!”, “iesaku komunicēt”, “...no manis varat negaidīt!!!”, ir kompetenti? Cilvēks uzreiz liekas tāds augstprātīgs. Es labprāt ieliktu bildi ar piemēriem, taču negribu kurināt naidu, turklāt to visu var pasniegt arī daudz maigākā un pieklājīgākā tekstā, jo kā nekā tu pārdod preci un par to saņem naudu. Veidojot profila aprakstu tu veido pirmo, teiksim tā - iespaidu, ne? :) Reizēm gribas padot roku no mākoņiem, lai nokāpj uz zemes.
mu6mire
Saits ir pieejams tādām personām,kuras normālos apstākļos,pat
bez uzpurņa 🤭 nelaiztu cilvēkos 😂🤣😜🤍Roku nokodīs un jauko dienu sabojās.
Kronis galvā,kautkàds murgs.👑 Ja jau kronis galvā,tad sava manta būtu jāziedo,neviss jātirgo.
Savādāk,tā saucamās dāmas manuprāt izskatās tik smieklīgi 😂🤣👌
Laura Lori
Man patīka, ja pārdevēja savā profilā norāda kā var tikties, ar ko sūta un citu būtisku info, kas atvieglo pirkšanas procesu. Bet es saprotu par ko Jūs runājat. Esmu ievērojusi la parasti šādi profili ir andeles “profesionālajām” tirgotājām. Par kuru laiku viņas raks humpalu kaudzes medījot tirgojas pērles, ja komunicēs ar pircējām. :) Parasti šādas pārdevējas ignorēju vai banoju, pat ja viņu sortiments būtu interesanta. Ja negrib atbildēr uz jautājumu, piemēram, par auduma sastāvu vai mēriem. Tad es nevēlos viņām dot savu naudu.
indra.
Nedomāju, ka šāda veida agresīvi teikumi profila informācijā ir naids. Vienkārši katram cilvēkam ir sava izpratne par pieklājību un komunikāciju. Ja šo "naidīgo" meiteņu mērķis ir atbaidīt smadzeņu iznesējas šādā veidā, tad viņām vajadzētu aizdomāties arī par to, ka viņas vienlaicīgi atbaida arī reāli ieinteresētās - nu, vismaz man pazūd visa interese sadarboties, ja acīmredzami otrā pusē būs sāds "uzvilcies pūķis". Varu saprast, ka tas, iespējams, nāk no negatīvas pieredzes andelēšanas procesā, bet tas nekā nepieklājību vai agresivitāti joprojām neattaisno.
preloved items
Manuprāt,tas nav nekas rupjš ,ja pārdevēja pie sava profila norāda savus sadarbības noteikumus, tā ir pilnīgi normāla prakse, ka katrs sevis cienīgs "pārdevējs " noteikti novilks "robežas" , ja vajadzēs nepieciešamības gadījumā nobloķēs , lai turpmāk nav vēlme dažāda iesmesla dēļ- turpmāk sadarboties.
BET protams, piekritīšu, ka tas ir jādara ar pozitīvu un ar jauku pieeju aprakstot savu profilu, gan sarakstē, gan komunicējot, bet te atkal, gan no pārdevēja, gan no pircēja puses, manuprāt ir ļoti daudz maz izglītotu cilvēku.



andeletiesprieks
Nu jā - uztver pārdevējus teikto var divejādi, bet viss atkarīgs no “toņa”. Ļoti viegli jau saprast ar kādu domu tas izteikts. Vai tas ir - “Man vienalga, neko nezinu, nezināšu, skatieties pati tajā veikalā.”
Vai tas ir - “Ja Jums ir iespēja, šos legingus ir iespēja pašiem apskatīties un uzmērīt.”
Viss atkarīgs no tā kā izsakās, jo nu nevar pārprast, ja ir pieklajīgi un tiešām pieklajīgi, tad nu nepārpratīs.
Bet vispār, lasot Annas pieredzi, uzreiz nodomāju to ar tādu negatīvu pieskaņu, jo tā ir uzrakstīts.
Un cmon - ja vēlies nopārdot preci - KĀPĒC nevar atbildēt ieinteresētos jautājumus?!
Man dažreiz fascinē tie cilvēki, kuri pārdod preces, bet nav nemaz ieinteresēti atbildēt uz jautājumiem, traki :D
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.