Zīmoli

Iespēja “sekot zīmolam” ir diezgan nejēdzīga. Visādas gudrinieces un asprātes saliek ko vien grib zīmola nosaukumā. Tekstā gan reizēm (ne vienmēr) paskaido, ka nu vispār jau tas nav tas zīmols, bet nu baigi gribas, lai jūs ieraudzītu. Amoralle totāli izbesīja! Kādu nu štruntu katra uzskata “Amoralles stilā”.

11 komentāri

toad
Nu ja. Ir taču teksta meklēšanas iespējas. Jāliek īstais zīmols, tekstā “Chanel stilā” vai kādā stilā, un tad kam interesē, tas arī meklē “Gucci vai kāda stilā” meklētājā tieši tādiem vārdiem.
elitas-andele
Es Jums pateikšu kāpēc tā dara,jo noteiktu zīmolu drēbes tiek pirmajā lapā(galvenajā),pārējās aiziet uz noteikto sadału,netiekot galvenajā lapā,kas tiešām,nav godīgi,jo visi maksā vienu cenu.Apskati ,grozi kā gribi,visi sāk ar galveno lapu.Bet to ka raksta Amoralles stilā vai Chanel stilā,tad 🤣
toad
Apskati nesāk ar lapu. Apskati sāk ar meklējamo lietu - kurpes-zilas-38 izmērs cena 10-39 eur. Ja sāk ar galveno vai kuru lapu, tad tas ir no sērijas “kaut ko gribu, nezinu ko” un tad jau vienalga maza iespēja to savu mantu ieskapēt.
.-laura
Arī jau sāku kļūt nokaitināta. Es sekoju atsevišķiem zīmoliem, jo gribu redzēt TO preces, nevis kaut kādu mistisku zīmolu vai tirgus preces. Lūdzu, cienām viens otru un nemaldinām pērļu meklētājas!

Pievienotie foto

Pievienotās pērles