Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Zīmoli

Iespēja “sekot zīmolam” ir diezgan nejēdzīga. Visādas gudrinieces un asprātes saliek ko vien grib zīmola nosaukumā. Tekstā gan reizēm (ne vienmēr) paskaido, ka nu vispār jau tas nav tas zīmols, bet nu baigi gribas, lai jūs ieraudzītu. Amoralle totāli izbesīja! Kādu nu štruntu katra uzskata “Amoralles stilā”.
dimants04
Tas gan nav par zīmoliem,bet mani kaitina,ka jau 3-4 reizes esmu ,,uzrāvusies’’ uz sludinājumiem,kuros pārdodamie DŪNU mēteļi nemaz NAV DŪNU! Kā paprasa pārdevējai birkas bildi ar sastāvu,tā viņa neatbild! Pirmajā reizē,šo nezinot,mēteli nopirku,un,kad atnāca parasts sintepona mētelis,un,kad jautāju pārdevējai,kāpēc rakstīja sludinājumā nepatiesu informāciju par preci,tiku IZLAMĀTA! 🙁
marika.strode
Man arī šis nav saprotams!!! Ļoti kaitinoši😡 Tad jau labāk atstāt tukšu ailīti un sludinājumā atzīmēt pareizo firmu, utt...
Bet lielākā daļa pārdevēju to dara apzināti, domājot, ka tādējādi ieinteresēs vairāk pircēju...
Te daudzi pārdevēji ir neapmierināti par pircēju daudzajiem jūtājumiem par mēriem, defektiem, kvalitāti, utt... tad šim sarakstam drīz pievienosies jautājums- vai tiešām ražotājs ir norādīts korekti??
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.