Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Andeles noriets

Sveikas meitenes! Kas te pēdējā laikā notiek!? Pirktspēja burtiski apstājas pie sludinājumiem ar cenu virs 15€. Pieteikumi ir bezjēdzīgi un pārsvarā nekāds darījums netiek tālāk par frāzi “pieejams?”. Sāku domāt vai vispār pēdējā laikā šeit ir īsti pieteikumi vai arī tā ir andeles mandeles komanda, kas uztaisa viltotus profilus ar viltotiem pieteikumiem vienkārši lai lietotājam nezūd motivācija un tonuss? Šis portāls paliek smieklīgs. Varbūt varat kāda ieteikt vēl kādu vietu sludinājumiem? *Izņemot facebook, ss.com, depop, vinted
T g
Arī es esmu saskārusies ar šo, pārdodu jaunas somiņas pat nav līdz 15 eiro. Meitenes raksta, varbūt varētu lētāk vai es uzzīmēšu zīmējumu jūsu un jūs man atsūtat somiņu? Vai arī piesakas un pazūd kaut vai ir redzamas online. Būtu ideāli ,ja būtu tāda lieta kā atteikt pieteikumu. Un izskatās ,ka andele iet uz beigām🥲
Liela Meitene
Pamaniju šeit arī dāmas,kas piesakās precei ar tekstu- varbūt es tev virtuālo gleznu uzzimēšu,bet tu man preci? kāda jēga pieteikties,ja cilvēks pārdod kautko,nevis mainās... barteris laba lieta, bet šķiet ka nebūs īstais formāts. Daudzas kaulējas līdz kapeikām,prece pa 9euro tiek pirkta par 5 ar piegādi..nu comon :D
la-perla
Esmu šeit no pašiem pirmsākumiem un Andeles koncepts bija "Atrast Pērli" nevis krāmus. Kaut vai tā paša zīmola "Inch 2" zābaki veikalā maksā ap 300 EUR, šeit var dabūt pa 170 EUR, kas it kā ir liela summa, bet pircējs tomēr nopērk ekskluzīvu preci par zemāku cenu kā veikalā, un loģiski, ka pārdevēja negribēs tādus zābakus pārdot pa 15 EUR !!
Tas pats attiecas arī uz vienkāršākiem brendiem kā ZARA, ok nepirksi te, jo vari nopirkt veikalā, bet tāpat tirgoju bieži vien pilnīgi jaunu preci par 10 - 15 EUR lētāk kā veikalā un man paprasa pārdot pa 10 EUR.
Šeit var nopirkt labas preces pa lētāku naudu, bet pircējas lielākoties ir ļoti bezkaunīgas un domā, ka te ir tirgus. Savukārt Andeles administrācija vispār nav pretimnākoša bloķējot, koriģējot sludinājumus un uzliekot lielas cenas, tādējādi it kā pastāvot par preču un sludinājumu kvalitāti, lai gan te jau sen vairs nav "Pēŗlu" līmenis, kā onlyrealpearls minēja, ka "sūdus" pērk labi, bet jaunas vai brendīgas preces nē, jo it kā dārgas, tanī pat laikā novazāti GUESS džemperi gan aiziet pa 30 EUR ! Var secināt tikai, ka te noteikti vairs nav kā agrāk!
Dzēsts lietotājs
Tām jaunajām dāmām,kuras te gudri skaidroja ,kas ir andele un ko tas nozīmē būtu mazāk jauztver burtiska nozīme.
Runa IR par samērību ,bet tāds jēdziens te praktiski ir svešs. Vienmēr var nākt pretī,pati arī to daru,bet ja cienpilni uzraksta,ka piemeram ,šodien meitene raksta ,ka labprāt iedasies so dzemperi par 50 eur ar pakomatu .Es okey! Bet tas kuras raksta gribu nemu par tik un tik ,bez labdien sveiki ,tadas es vispar ignoreju!!
diana_b
Piemēram tās pašas vintage lietas var kolekcionāri iegādāties un pavisam par citu summu. Te ik pa laikam parādās smaržas, kas vairs netiek ražotas un cenas visai zemas. Tur varētu pavisam citu naudu maksāt. Vismaz paskatoties par cik tiek tirgots.
karinafox
Profilā man ir rakstīts, ka nekaulējos. Es tā jau lieku maksimāli zemu cenu, daudz mazāku par iegādes. Neiet runa par gadījumiem kur pieklājīgi tiek pajautāts vai cena ir pēdējā, tiek runāts par to, ka meitenes raksta, lai tiek nolaista pat uz pusi mazāka cena ( ir arī tā bijis) vai vispār prasa par brīvu.
Dzēsts lietotājs
Un “Andele” - nozīmē tirgošanās, kaulēšanās, ātra peļņa! Andeles būtība ir cenu sišana un ātra pārdošana…Šeit ir krāmu tirgus, nevis oficiāls veikals, ir prece no kuras gribi atbrīvoties- piedāvā Andelē. Tas ir apgaismošanai, lai saprastu ko nozīmē vārds Andelēšanās!!! 😉
evsa
Kopš noņēma īso aprakstu uzreiz zem bildes /piedāvājuma atstāja tikai cenu un brendu/ražotāju sāka mazāk tirgoties prece. Citreiz bildes nesanāk, bet izlasot nelielo aprakstu neatverot biežāk radās intrese un līdz ar to arī pirkt vēlēšanās.
ina.lama
Onlyrealpearls, atvainojos, Jūs tā dikti pa dārgajiem berndiem un dārgajām cenām kad jāpārdod, bet pašai profilā atsauksmes sliktas, kad pakaļdarinājumi. Un tad sūdzaties kad nepērk no Jums un andelemandele.lv vainīga. Bet tad kāpēc tirgojat pati pakaļdarinājumus pa dārgām naudām......
Dzēsts lietotājs
Par atsauksmēm esmu personīgi sazinājusies ar katru no meitenēm kas pirka preci 😂strādāju kādreiz ar nišas zīmolu izplatītājiem daudz zinu par šo tirgu un kas ir analogs un kas īsts, meitenes šeit to nesaprot un neaiztšķir, kas arī ir saprotams! Un no manis pērk (kādreiz! tāpēc rakstu, ka šeit pasliktinājusies pirktspēja), man ir arī otrs profils - aromatiques, kas ir mans main aktīvais profils, tas tā jūsu zināšanai. Ja pārdodu analogu tad to arī norādu, varat paskatīties profilā. :)
Dzēsts lietotājs
Par atsauksmēm esmu personīgi sazinājusies ar katru no meitenēm kas pirka preci 😂strādāju kādreiz ar nišas zīmolu izplatītājiem daudz zinu par šo tirgu un kas ir analogs un kas īsts, meitenes šeit to nesaprot un neaiztšķir, kas arī ir saprotams! Un no manis pērk (kādreiz! tāpēc rakstu, ka šeit pasliktinājusies pirktspēja), man ir arī otrs profils - aromatiques, kas ir mans main aktīvais profils, tas tā jūsu zināšanai. Ja pārdodu analogu tad to arī norādu, varat paskatīties profilā. :)
perle.perle777
Esmu šeit jauniņā. Pēc kolēģītes ieteikuma piereģistrējos, jo meklēju konkrētus apavus. Un ko es no pircējas puses varu teikt to, ka cenas šeit nav adekvātas. Akropolē varu sapirkties izdevīgi, un cenas arī jaunām precēm veikalos nav lielas, kā arī regulāri ir izpārdošanas. Šeit var ienākt, kā uz komēdiju. Atvainojos, bet tā ir .🙂🙃
perle.perle777
Un par apakšveļas sadaļu es esmu šokā! Kāda tiešām pērk lietotu apakšveļu???🤣 Kooo?? Jūs dāmas nopietni??? Tas pats, par Bodijiem un peldkostīmiem. Taču H&M, Reserved, New Yorker pilns ar letām un glītām apakšveļām.😃 Kāpēc jāpērk lietots???
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.