Hei, hei! Izvairies no darījumiem, kuri tiek pārvirzīti ārpus portāla! Nedalies ar savu e-pasta adresi, lai veidotu sūtījumu. Vienmēr uzmanies no pircējiem, kuri lūdz ievadīt kartes, internetbankas datus vai PIN kodus.

Andeles noriets

Sveikas meitenes! Kas te pēdējā laikā notiek!? Pirktspēja burtiski apstājas pie sludinājumiem ar cenu virs 15€. Pieteikumi ir bezjēdzīgi un pārsvarā nekāds darījums netiek tālāk par frāzi “pieejams?”. Sāku domāt vai vispār pēdējā laikā šeit ir īsti pieteikumi vai arī tā ir andeles mandeles komanda, kas uztaisa viltotus profilus ar viltotiem pieteikumiem vienkārši lai lietotājam nezūd motivācija un tonuss? Šis portāls paliek smieklīgs. Varbūt varat kāda ieteikt vēl kādu vietu sludinājumiem? *Izņemot facebook, ss.com, depop, vinted
Nja diemžēl tā ir,tāpēc bieži vien jaunas,labas lietas dabūn pārdot par krietni zemākām cenām nekā ir pirkts,lai gan labas lietas bet pirktspēja ir ļoti švaka...🤷‍♀️🤷‍♀️
Kādreiz bija labak
amem_shop
Ta diemžel ir andele kadreiz bij labāk, tagad gan sliktak palika, arī uzskatu ka naudu vaijdzetu atgriezt atpakaļ par nepardoto preci , jo jūs ka minejat vīrs 15eiro viss apstajas, tatad nav jegas neko likt pa 3 vai 4 eiro jo par sludinajumu vien 0.50cent jau ir jāmaksā tas ir dargi ja reiķinat ka tev ap 100 sludinajumie. Vismazs cenas būtu samazinajuši.
Dzēsts lietotājs
Es personīgi nemaz neizskatu lietas, kuras ir dārgākas par 30€, jo tad jau varu veikalā nopirkt jaunu vai pasūtīt pati.😊🤷🏻‍♀️
Protams, ir izņēmumi, atkarīgs no preces..
Vairāk domāju par tām lietām, kas ir lietotas, bet tiek tirgotas par veikala cenu, kā maksātu jauns.
mani_sauc_santa
Lasu komentārus un smejos :D Tās kuras uzskata, ka Andelei jāatgriež nauda par sludinājumu, ja netiek pārdota prece :D Ja cilvēks īrē, piemēram, kabinetu frizētavai vai manikīram, bet mēneša laikā neatnāk neviens klients. Arī nemaksāsiet īri? :D :D Ak, dieniņ! Ja cilvēki nepērk, padomājiet kapēc. Nofotogrāfējiet skaistāk, padomājiet kā prezentēt savu produktu. Andele piedāvā opciju pārdot nevis garantiju :D
Dzēsts lietotājs
Piemērs galīgi ne pa tēmu, neviens meistars bez iestrādātas klientūras nekādu kabinetu neīrēs, esi reāla. Andele ir vairākus gadus iestrādāta platforma kur ir iespēja pārdot, iet runa par to, ka jauda šim pasākumam ir krietni pasliktinājusies un cenas sludinājumiem tikai nepamatoti aug. 🤷🏻‍♀️
Dzēsts lietotājs
jūs no kosmosa? Nepērk,jo nav pirktapēja!Nevis nav laba fotogrāfija vai prezentācija 😂 Andele nav nekāda mākslas telpa ,bet kad marketplace ,kur atbrivoties no precēm,kas grib pa brīvu 😂 Lv nav nekāda Šveice algas zińā😅
Izlasiet par ko teksta autore raksta ,nevis kladzinat kā vista ko bezjēdzīgu pretī par kaut kādām īrēm un kabinetiem😂
mani_sauc_santa
Es tomēr vēlos atgādināt par kaut kādi minimālu pieklājību, šeit ir diskusija nevis vieta, kur apsaukāties, vistas kundze 🤣🤣🤣 Nu, piemēram, es šeit redzu daudz sludinājumus, kur prece ir nobildēta vienkārši nomesta uz zemes. Nu, neuzskatu ka tas ir normāli. Bet tā jau ir cita tēma.
diana_b
Laikam piekritīšu mani_sauc_santa viedoklim. Kopumā ir visādi piemēri redzēti. Piemēram novazātus apavus no 2007. gada kolekcijas mēģina pārdot par 50 euro ( man piemēram vienalga kas tur par zīmolu, ja manta ir nelietojama un estetiski nepievilciga) vai jaku kurai dermantīns iet nost un kurai vieta miskastē, mēģina pārdot par 40 euro. Tai pat laikā ir redzēts, ka dažu stundu laikā tiek momedītas lietotas smaržas, kas maksā 90 Euro un tas tomēr liecina, ka pirktspēja cilvēkiem ir. Viss ir atkarīgs no mantas un situācijas. Te papilnam pārdod tiešām uz grīdas nomestas lupatas, saraksta agresīvus tekstus savā profilā un brīnās kādēļ neviens nepērk. Tāpat ir gadsimta traģēdija, ja potenciālais pircējs atsakās. Nu mazums pārdomāja cilvēks. Te dažām uzvedība tāda it kā līgavainis baznīcā pie altāra būtu pametis atsakoties no preces.
Dzēsts lietotājs
Sāksim ar to, ka neviens šajos komentāros un arī es savā tekstā neminēju cik slikti šeit ir, ka nevar PIEPELNĪTIES. Ir lietotāji, kas negrib pārdot par mazām cenām lietas, kas ir pirktas par palielu summu. Tas, ka Tev personīgi tās ir tikai lietas un nav svarīga nauda, okey forši, lai tā būtu.
diana_b
Nu bet kādēļ, lai cilvēks par simbolisku samaksu neatbrīvotos no nevajadzīgām mantām? Un varbūt tās dārgās mantas par 100 euro nav nemaz nevienam vajadzīgas vai ir vispār nesmukas? Es piemēram nepirktu neizteiksmīgu, pelēku toties ZĪMOLA kreklu par 50 euro vai kožu sagrauztu omes kažoku man par velti nevajag! :D kādēļ nevienam neienāk prātā, ka tās mantas piemēram nevienam tā īsti nav vajadzīgas vai nepatīk? Es te papilnam esmu redzējusi, ka tauta aktīvi pērk tos pašus telefonus vai datorus kuru cena krietni augstāka par kaut kādam lupatam, zābakiem.
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.