Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Nesaprotu kāpēc bloķēts sludinājums?

Labdien!
Man nobloķēja sludinājumu, kurā bija dažādu krāsu īrisi un piedāvāju 1gab. par eiro1,50, bet 5gab.attiecīgi eiro 7,5.
Doma bija tāda, ka pircējs pats var izvēlēties vai katru grib citā krāsā vai visus vienas krāsas stādus, bet kāds varbūt vēlas tikai vienu stādiņu!
Visi stādiņi pašas dārzā auguši.
Ko es izdarīju nepareizi? Vai man katrai krāsai bija jāveido savs sludinājums?
inga.vesmane
Jo neesot saskaņā ar noteikumiem! Bet laikam nepatika titulbilde, kurā bija apvienotas 5 bildītes, lai var redzēt visas īrisu krāsas. Kā nomainīju uz bildi ar vienas krāsas īrisiem tā atjaunoja sludinājumu!
Un kā lai pircēji zina, ka es piedāvāju dažādas krāsas, ja sludinājuma nosaukums nav redzams un šāda bilde nepatīk portālam?
Tad rodas jautājums kāpēc citiem tāda paša veida sludinājumi netiek bloķēti?
andelemandele-administracija
Iemesls, kādēļ sludinājums ir apturēts VIENMĒR varat redzēt sadaļā ANDELE / Es pārdodu / Bloķētie.
Apturēšas iemeslu vari arī apskatīt pie sava sludinājuma vai e-pastā, kuru Tev nosūtījām.

Pirms sludinājumu ievietošanas iesakām tomēr rūpīgi izlasīt noteikumus :)

Šajā gadījumā noteikumos ir norādīts:
3.20. Sludinājumu nepieciešams noformēt un iesniegt atbilstoši noteikumiem:
3.20.6. pirmais sludinājuma foto nedrīkst būt kolāža.

Cerot  uz turpmāku abpusēji korektu sadarbību, 
AndeleMandele administrācija
pwest
kopā pārdošanā tika ielikti divi smaržu (dāvanu) paraudziņi katrs pa 2 ml
tika nobloķēts neatgriezeniski - tiesiskais pamats tiek norādīts, ka tā esot komercdarbība,
jo administrācija tā uzskata - faktiski piesavinās naudas līdzekļus nesniedzot nopirkto un apmaksāto pakalpojumu

pērļu pūralāde
inga.vesmaneŠodien, 14:32
Jo neesot saskaņā ar noteikumiem!
Noteikumi šeit tiek traktēti tikai muļķiem,kuri nav likumiski,visiem tiek pārsūtīts vienāds teksts-bla,bla,bla.
ja ir uzskribilēti noteikumi,tad viņiem jāatiecas uz visiem portāla lietotājiem,nevis draugaļām vispār nav nekādi noteikumi un dara ko grib.
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.