Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Ja pakomata durvis bija vaļā ilgāk par 2 min?

Sveiki, uz dpd pakomata ir info pēc tam kad noskeneji kodu, atveras durvis un ir uzraksts, paspēj ielikt 2 minūšu laikā un aizver durvis. Bet piemēram ja nepaspēj un pagāja 3-4 minūtes, un ieliksi paku, kas notiks? Man ir problēma ar DHL pakomatu man liekas viņš ne piereģistrēja ka ieliku sūtījumu, jo pagāja apmēram 2,5 minūtes un tikai tad es ieliku paku un aizveru durvis. Uz ekrāna nebija nekādu ziņu nekādu apstiprinājumu, un dhl nevar tagad atrast manu paku, kurjers to neizņema.
La Isla Bonita
Acīmredzami, pētnieka gars. Svarīga nevis paka, bet kas būs. Lūk, uzzināja, kas būs - būs pakas nebūs. Kāds sakars DHL ar DPD, nav īsti skaidrs, bet pat rakstītais uz ekrāna nepārliecina, tāpat interesē, kas būs. Jāmeklē otra paka nākamai eksperimentu sērijai.
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.