Hei, hei! Uzmanies no darījumiem, kuri tiek pārvirzīti ārpus portāla! Nedalies ar savu e-pasta adresi, lai veidotu sūtījumu. Vienmēr uzmanies no pircējiem, kuri lūdz ievadīt kartes, internetbankas datus vai PIN kodus.

Andele Special&cheap pārdodu tirgošanās vietu

Sveikas pērļu īpašnieces, pārdodu dalībnieka+ palīga aproces Special&cheap pasākumam. Pati ārkārtas...

Linda Lindiņa

  • 1161
  • 0

koopereties tirgosana

meitenes, kas taisas piedalities Lielā Pavasara izpārdošana AndeleMandelele "Special & Cheap" 14....

iveta-b.

  • 838
  • 2

Cēsis - Ķīpsala ?

Meitenes, varbūt kāda 14.maijā uz Andeli brauc no Cēsīm? Un ir brīva vieta man un drēbju kastei?

anete12345

  • 1278
  • 0

Par dalību Andelē

Labdien:) Esmu pieteikusies Andelei 14.maijā un daru to pirmo reizi:) Vai kāda ar pieredzi var pa...

kristulis30

  • 1178
  • 2

Tiekamies šodien Liepājā!:)

Dāmas, tiekamies šodien no plkst. 11:00-15:00 Liepājā, Fontaine Royal zelta zālē!

diskopele

  • 735
  • 0

Neizdodas pievienot foto..

Sveiki.Vai man vieniigai ir probleemas ar bildes pievienoshanu?NEIZDODAS...

love23

  • 906
  • 7

par fotoattēliem

Vai tiešām ir nepieciešams sarežģīt pieteikšanas iespējas ar papildus uzdevumiem filmēt un ievietot ...

trels

  • 606
  • 0

ATSAUCU savu atsauksmi par pārdevēju GUNITA N!!!

Atsaucu savu negatīvo atsauksmi par pārdevēju GUNITA N, pirkums neatnāca pilnā apmērā pakomāt...

evija-paipala

  • 1252
  • 1

Atsauksme par Endiju L. (ieprieks Lejniece)

Noverteju darijumu ar so personu ka krapniecisku. Ar viltu ietirgojusi man savus zabakus, apzinati ...

ilze-laure

  • 2003
  • 12

nākamā Andele mandele Rīgā

Sveiki, kad ir paradzama nākamā Andele mandele Rīgā? (Neskaitot Kids)

zane1986

  • 1069
  • 3

Kā te viss darbojas?

Netieku gudra kā te viss darbojas - pārdevējam nav nekādu kontaktu! Pieteicos uz t.s.pērli, bet n...

abolmaiss

  • 1329
  • 0

Andele Mandele GRAND

Labdien. GRAND Andeles mandeles dalības maksas biļetes pārdevējiem ir jānopērk kaut kur ? ist...

Signija B

  • 1372
  • 5

Pārdodu aproces

Viens aproču komplekts rītdienas Andelei. 10eur, savākšana centrā, pie manas mājas

Laura Marus

  • 1413
  • 0

AndeleMandele Grand

Sveiki! Gribēju uzzināt, vai AndeleMandele Grand varēs tirgot arī bērnu lietiņas un apģērbu?

tataz

  • 945
  • 2

AndeleMandele sestdien

Sveikas ! Labprāt padalīšos ar savu dalības vietu sestdienas Andele Mandele, jo izrādās, ka pašai ...

Dzēsts lietotājs

  • 896
  • 1

Help!!!!

Kā varu izpirkt dalībnieču aproci, ja netieku uz Rīgu pakaļ? Ir palikušas divas dienas... :(

  • 574
  • 0

Samaksaats,bet nepacel sludinajumu!

Samaksaaju ar sms par sludinaajuma pacelsanu.Saakumaa no viira telefona,sludinaajums ...

love23

  • 818
  • 3

Nav jēgas pieteikties pirmai uz preci, ja to pēc minūtes rezervē kādam citam

Jau vairākas reizes gadījies tā, ka pirmā piesakos uz preci, precizēju izmēru, prasu mērus, jo neva...

Daisy !!!

  • 1455
  • 14

Favorīti

Būtu labi, ja varētu redzēt cik pērles ir favorītos neuzspiežot uz favorītiem, līdzīgi kā naudiņa "m...

Daina M

  • 997
  • 5

Andele Mandele Ķīpsalā

Meitenes gribētu piedalīties Andelē- vai nopērkot vietu tiek dots galdiņš un kronšteins? Vai tas vis...

pp12mp

  • 1358
  • 1

Andeles tirdziņi

Sveiki! Vēlētos kādreiz piedalīties arī kādā no andeles tirdziņiem, būtu jauki, ja kāds ar piredzi...

katrina123

  • 1363
  • 1

Ziemassvētku Andele K.K. Fon Stricka Villa, A. Briāna iela 9.

Sveikas, meitenes - vai ir kāda, kas būtu ar mieru patirgot kādas manas lietas (protams, par sam...

  • 1498
  • 0

Andelemandele Christmas Edition- pieteikšanās

Dāmas, šonakt izziņosim reģistrētajām lietotājām pieteikšanos uz īpašo, spožu svētku andelimandeli...

diskopele

  • 1170
  • 9

Atsauksme

Un ko darīt, ja naudu pārskaitīju un preci neesmu saņēmusi? Un pārdevēja neatbild?

bozo

  • 1278
  • 9

atsauksme

Labdien, Esmu parskaitijusi naudu Kristinei Minenko par kleitu, bet neesmu sanemusi ne preci, ne ...

Zanda Siga

  • 794
  • 1

Apavu izmēri

Labdien! Gribētu ierosināt, lai pie dāmu apavu izmēriem pievienojat arī 43. Izmēru un varbūt...

Ilze Vītiņa

  • 810
  • 3

Atsauksmes labojums

Labdien! Sakarā ar to, ka pēc iegādātās preces man visu laiku leca laukā atsauksmju lauks, ieraks...

ivetasilina

  • 878
  • 0

Jauna sadaļa: "Pasākumi"

Hei, Dāmas! Informējam, ka esam palaiduši sadaļu "Pasākumi" , kur varēsi uzzināt visus jaunāko...

diskopele

  • 709
  • 0

Ielikt favorītos neuzspiežot uz sludinājuma

Sveik, Līva! Pirmkārt, paldies par šo izveidoto mājaslapu:) Vēlējos jautāt- varbūt var uztaisīt...

  • 970
  • 3

Paziņojumi par komentāriem

Pamanīju, ka manai pērlei ir komentārs ar jautājumu, bet es par to pat nezinu. Es taču visu laiku...

debra

  • 828
  • 7