*Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensistīva informācija.

Paziņojumi par komentāriem

Pamanīju, ka manai pērlei ir komentārs ar jautājumu, bet es par to pat nezinu. Es taču visu laiku...

debra

  • 828
  • 7

Par gramatiku

Dāmu sadaļā ir apakšsadaļa "juvilierizstrādājumi", derētu izlabot uz "juvelierizstrādājumi" ;)

  • 675
  • 1

Vēlams opcija "Atsaukt pieteikumu"

Vajadzētu ieviest pārdevējam iespēju "atsaukt pieteikumu" jo bieži meitenes piesakās precei...

z.a.n.e.

  • 932
  • 10

Pērles vīriešiem

Sakiet, vai ir plānots pielikt arī sadaļu kunģiem? :)

Tatjana Strogonova

  • 1011
  • 0

Piesakos, bet neatbild!

Pieteicos pie Karīnas Reinsones bērnam uz zābaciņiem, jau gandrīz nedēļa kā pagājusi, taču cilv...

Ilze Zelča

  • 1548
  • 8

ANDELEMANDELE KIDS ĶĪPSALĀ

Gribu pateikt paldies par iespēju piedalīties šajā pasākumā - bija ļoti interes...

  • 987
  • 1

Paziņojums par ienākošo pastu!!

Tikai otrā dienā pavisam nejauši pamanīju, ka ir pienākušas divas vēstules! Kāpēc nav paziņojum...

Dzēsts lietotājs

  • 1206
  • 16

Izsole

Vai nevarētu, piemēram, kā, ebay, ka ir cena par kuru pārdod vai izsole, piem., sākot no tik, solis...

kristine-silia

  • 809
  • 1

Sadaļas

Esmu pamanījusi, ka bērnu sadaļā trūkst tāda opcija - krekliņi. Ir visādi - rāpuļi, džemperi u...

  • 837
  • 5

Savi sludinājumi

Nav opijas ieraudzīts visus savus sludinājumus!

Briljants Tu

  • 1622
  • 1

meklesana pec izmera

Man ir jautajums! Vai iespejams filtret sludinajumus pec preces izmera? Tas butu loti parocigi! :)

aija

  • 794
  • 4