Superpērles

Dūnu jakas – siltas, ērtas un pievilcīgas

Vai arī Tevi katru gadu piemeklē mūžīgais jautājums – kā izskatīties labi ziemā, bet nenosalt? Tas, iespējams, ir viens no biežākajiem jautājumiem sieviešu prātos aukstajā sezonā, kas pie mums Latvijā ir pietiekami gara. Dūnu jakas ir viens no labākajiem risinājumiem. Tās ir ļoti siltas, tajās ir ērti doties gan uz veikalu, gan atpūsties pie dabas, kā arī tās ir pievilcīgas. Sieviešu dūnu jakas un dūnu mēteļi lieliski iederēsies koptēlā gan dodoties uz kādu saviesīgu pasākumu, gan ikdienas skrējienā.
 

Tavs pirmais dūnu mētelis – kam pievērst uzmanību?


Pildījuma sastāvs. Izvēloties dūnu jakas, pievērs uzmanību pildījuma sastāvam. Tas parasti ir norādīts uz etiķetes jakas iekšpusē. Vari palūgt pārdevējai to nosūtīt, ja neatrodi to sludinājuma aprakstā. Tieši dūnu apjoms būs tas, kas ļaus Tev saprast, vai jaka tiešām būs silta. Jo lielāks procentuālais apjoms, jo siltāka jaka. Tāpat ņem vērā, ka dūnas ir dažādu veidu. 

  • Mitruma izturība. Dūnu mēteļi ziemai visbiežāk būs no mitruma izturīga materiāla. Lai arī materiāls ir viens un tas pats, mitruma necaurlaidības koeficients var būt atšķirīgs. Koeficients 10 000 apzīmē materiālu, kas ir mitruma necaurlaidīgs, tātad ar to droši varēsi pārdzīvot gan lielākos sniegputeņus, gan slapju sniegu, paliekot sausa un siltumā.

Garums. Dūnu jakas garumam nav viena īstā un pareizā recepte. Tas būs atkarīgs gan no Tava auguma, gan ikdienas dzīvesstila. Īsa jaka būs piemērota, ja daudz laika pavadi automašīnā un pilsētā, kur tā ik pa laikam jānovelk. Tā neaizņems tik daudz vietas, bet, esot mugurā – sildīs. Gari dūnu mēteļi būs piemēroti, ja ikdienā daudz laika pavadi pastaigās un mēro lielākus attālumus ar kājām. Kā arī dodoties pie dabas, jo siltumā būs ne vien mugura, bet viss ķermenis. 

  • Krāsa. Tumšas krāsas dūnu mēteļi sievietēm ir praktiskāki, jo tie nepievērš tik lielu uzmanību netīrumiem vai nelielām valkāšanas pazīmēm. Turpretī gaišas krāsas ziemas dūnu mēteļi būs eleganti un lieliski iederēsies sniega baltajās kupenās. Košas krāsas jaka ļaus Tev izcelties un tikt pamanītai pat tumšākajos ziemas vakaros.


Fasons. Piemērota fasona atrašana internetā ir viegli izdarāma. Ja zini, ko meklē, tad acis jau diezgan ātri spēs atrast tieši to, ko vēlies. Taisna piegriezuma, parkas stila vai pufīga – visas dūnu jakas būs siltas. Labs papildu elements ir kapuce, kas noderēs gan slapjā laikā, gan slēpjoties no vēja. Ja to ir iespējams noņemt, tad tas ļaus jaku atsvaidzināt un pielāgot dažādiem notikumiem. Atliek vien atrast to, kas piestāv tieši Tev un iederēsies Tavā garderobē. 
 

Ziemas dūnu mēteļi sievietēm

Lai arī dūnu jaku piedāvājums un cenu diapazons ir tiešām plašs, vari izmantot Andelemandele.lv pieejamos filtrus, lai atlasītu krāsu, materiālu, cenu un tās stāvokli. Jau dažu minūšu laikā atradīsi savas ideālās dūnu jakas piedāvājumu. Tad tikai atliek sazināties ar pārdevēju un varbūt jau pēc dažām dienām ziemā Tev beidzot būs silti un Tu izskatīsies eleganti un stilīgi.