Superpērles

Mēteļi sievietēm katrai sezonai

Vieni no iecienītākajiem virsdrēbju apģērbu modeļiem ir mēteļi. Dažādu audumu, krāsu, piegriezuma, ar pogām vai bez, ar jostiņu vai bez… Katrai ir iespēja atrast savu īpašo mēteli. Tavā garderobē nepieciešami divi – ziemas un starpsezonu mētelis. Ja ir iespēja, vari vēl iegādāties trešo, lai rudens mēteļi un pavasara mēteļi varētu tikt vilkti katrs savā sezonā. Kā izvēlēties piemērotāko mēteli katrai sezonai, lasi tālāk. 

Mēteļi rudenim

Kad vasaras saule vairs nesilda, laiks atrast piemērotu rudens apģērbu. Rudens mēteļi sievietēm būs īstā izvēle, ja vēlies izskatīties eleganti arī vēsajā laikā. Klasisks auduma mētelis bez siltinājuma ar jostiņu ir praktisks, vienmēr aktuāls un savienojams ar jebko – gan kleitu un augstpapēžu kurpēm, gan biksēm un ādas kurpēm, gan legingiem un sporta apaviem. 

Izvēlies īsto krāsu, ņemot vērā gan savus ikdienas paradumus, gan savas vēlmes. Gaiši mēteļi jāvalkā uzmanīgāk – sargies no peļķēm, dubļainas mašīnas virsbūves vai maza bērna netīrajām rociņām. Tomēr gaiši mēteļi sievietēm izskatās skaisti, maigi un ļoti sievišķīgi. Turpretī tumšas krāsas mētelis vizuāli padara slaidāku un izskatīsies perfekti jebkurā situācijā. Ja meklē mēteli, ko vilkt rudens noslēgumā un arī ziemā, labs variants būs vilnas mēteļi, jo tie būs gana silti aukstajā sezonā, taču nebūs pārāk pufīgi un smagi. 
 

Mēteļi ziemai

Ziemas mēteļi sievietēm mūsu platuma grādos ir izcils kompromiss starp silti un pievilcīgi. Tie ir pieejami gan auduma, gan ar mitruma necaurlaidīgu virskārtu. Ja izvēlies mitruma necaurlaidīgu sieviešu ziemas mēteli, tas lieliski aizturēs arī vēju, tāpēc Tev būs vēl siltāk. Pievērs uzmanību auduma sastāvam. Ja sastāvā ir vilna, mētelis būs siltāks. Tāpat arī, ja sastāvā būs dūnas, arī tad mētelis būs siltāks nekā ar poliesteru pildītais. 

Īpaši ziemā noderīga būs kapuce, lai patvertos no mitruma un vēja. Ja vienmēr esi domājusi, ka silti ziemas mēteļi ir gandrīz neiespējama kombinācija, bet ļoti vēlies arī aukstajā sezonā vilkt mēteli, tad vari ņemt to vienu izmēru lielāku, lai apakšā vilktu kādu siltāku papildu apģērba kārtu.
 

Mēteļi pavasarim

Kad sniegs nokusis, pirmie zāles stiebri izlīduši un ziedi sāk plaukt, ziemas mēteļi dodas skapja tālākajā plauktā un ar prieku velkam ārā pavasara mēteļus. Gaiši, koši, spilgti, ar apdruku un printiem. Pēc garajiem un tumšajiem ziemas mēnešiem ikviens ir izslāpis pēc krāsām un gaišuma. Pavasaris ir īstais laiks uzplaukt. 

Bieži vien pavasara sieviešu mēteļi ir plānāki un kalpo kā vizuāls koptēla akcents. Ja ikdienā neizvēlies tik košus un pamanāmus apģērbus, šī var būt tā reize, kad pamēģināt ko jaunu. Taču vari arī pieturēties pie pārbaudītām vērtībām un klasikas – bēšs, pelēks vai melns. 

 

Atrodi savu mēteli

Lai arī kādas krāsas, materiāla un piegriezuma mēteli izvēlētos, tas ir pirkums, kas būs aktuāls vairākas sezonas. Mēteļi plašā klāstā atrodami Andelemandele.lv. Ja izvēlēsies klasisku modeli, tad liela iespēja, ka arī pēc vairākiem gadiem tas vēl būs modē un būs nepieciešams tikai to reizi sezonā iztīrīt, lai jau nākamajā gadā tas Tevi atkal priecētu.

Skatīt vairāk