Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

KĀ RĪKOTIES!?

Sveiki!
Kā rīkoties situācijā, kad administrācija nobloķē sludinājumu, pamatojoties, ka bildes nav manas orģinālas, kaut esmu tās fotogrāfējusi ar savu telefonu, un uz attiecīgā fona varu uzņemt un nosūtūt jebko .., pie mēģinājuma labot - nofotografēju ieliku citas. Sludinājums ar pieteikumiem netiek atbloķēts. Par preci sieviete pārskaitījusi naudu, bet rekvizīti ar adresi palikuši bloķētajā sarakstē.
Soc. tīklos atrast nevaru. Tagad dēļ administrācijas, jāveic naudas atgriešanas darījums. Tas šajā portālā skaitās, normāli ?
andelemandele-administracija
Dārgās, dāmas! Lūdzam tomēr ņemt vēra, ka sludinājumu apturēšanai vienmēr ir iemesls. Kā arī, mēs nekādi nevēlamies, lai darījums, kurš ir iesākts - pazustu. Apturētie sludinājumi ir pieejami sadaļā Mana Andele / Es pārdodu / Bloķētie. Visas sarakstes ir aktīvas un pieejamas.
This topic has been inactive for more than 30 days, no new comments will be accepted.