Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

💥Unikāls gadījums🤯‼️

Portāla Andele Mandele pārdevējai Dinai Riekstiņai, savā profila aprakstā vajadzētu ierakstīt: “Meklēju pircējus pērlēm, kuru man nemaz nav!!! Ja kāda pērlīte iepatīkas, naudiņu droši pārskaitat, tā man ir ļoti vajadzīga!!! Pērle, pēc naudiņas ienākšanas manā kontā izgaisīs🧙‍♀️“. Situācija sekojoša - Šī gada 24.novembrī ieraudzīju sludinājumu sadaļā Dāmām/aksesuāri zelta rokassprādzi, pieteicos, sazinājos ar pārdevēju un to nopirku. Neko ļaunu nenojausdama gaidīju paciņu..Līdz šim brīdim neesmu saņēmusi atpakaļ savus 150€, kurus pārdevēja jau bija iztērējusi nākamajā dienā..un rokassprādze arī ir izgaisusi🤷‍♀️
franciska-rio
Par šo sievieti ir jāraksta iesniegums POLICIJAI, nevis te. Tā ir gan krāpšana. Naudiņu, ko pārskaitīja, vajadzēja uzreiz atpakaļ pārskaitīt. Es būtu rakstījusi to pašu, , bet POLICIJAII. Lai cilvēks saprot, ka par krāpšanu ir piemēroti sodi.
lana.s
Bildē ir redzami tieši 170 eiro. Kāpec kundze nevarēja dabūt visu summu savā kontā nav skaidrs. Es jūsu vietā rakstītu iesniegumu policijā. Jūs gaidījāt vairāk nekā 2 nedēļas. Kundzes attieksme tiešām izskatās pēc ņirgāšanās.
elinabadune
Tas nu gan nav forši, jo man ir gadījies, ka tieši Pasta stacijas dēļ vairāk kā nedēļu sūtījums ir pazudis noliktavā un mana pircēja to nesaņem. Vienmēr esmu bijusi godprātīga pārdevēja, būtu skumji, ja viņa manā profilā ierakstītu, ka esmu krāpniece, galīgi ne manas vainas dēļ. Pati zvanījos uz Pasta staciju un meklēju to sūtījumu, risināju šo jautājumu.
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.