Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Dīvaina pārdevēja

Ieliek pārdošanā preci par lētu (nu ļoti lētu naudu, pat aizdomīgi lētu). Protams, ka precei bija pieteikušās jau 5 pircējas. Uz vēstulēm un pieteikumiem, vai jautājumiem viņa neatbild. Portālu apmeklē regulāri. Bet nav jau arī neviena atsauksme par šo pārdevēju. Un liekas, ka jau reiz, pirms gada, ar viņu gribēju veikt darījumu, kurš, protams, nesanāca, jo beigās viņa pazuda pavisam. Tagad atradusies jau, liekas, ar citu vārdu, citām lietām.
Kāda tam jēga?
gliemezvaks
Diemžēl šeit ir tādas pārdevējas!☹Esmu ar to saskārusies vairākkārt. Pēdējais gadījums bija, kad vēlējos iegādāties ādas jaku, bet nesaņēmu nekādu atbildi. Mazākais -nepieklājīgi vispār ignorēt tekstu, bet ja ļauties fantāzijai, tad tiešām šķiet, ka dažiem ir narcistiska tīksmināšanās par savām precēm😊Un nav vēlme pārdot, bet kāds cits motīvs🤔 Varbūt ir pircēju konkurss, kuru vienkārši neizturi😀
Protams, vienmēr skatos uz to veselīgi, jo gala rezultātā tiku pie fantastiskas jakas, kuru iegādājos pie lieliskas pārdevējas.
kittyk
Varbūt cilvēkam trūkst uzmanības, sēžot izolācijā :D
Es arī ar šādām pārdevējām esmu saskārusies.
Laikam šis ir jāpieņem as is. Labi, ka var tādas nobloķēt un neiesaistīties darījumos :)
preloved items
Es nekad nepiesakos pie pirkuma, kurš ir aizdomīgi lēts vai arī apšaubāms rakstura profils ...tas jau ir signāls, ka kaut kas " tīrs " tur nav..
Man salīdzinoši daudz sarakstes ir bijušas privātās vēstulēm, kur meitenes dalās un stāsta savu sirds sāpi, kā ir iekritušas krāpnieku rokās, un ne jau par 10-20 eur , bet 200-250 eur .Diemžēl tā ir realitāte.

Tāpēc, mīļās lēdijas, lūdzu pirms pirkuma veikšanas, izvērtējies visus kritērijusi un tomēr ieklausieties intuīcijā,lai ir mazāk sūdzības par krāpniekiem vai arī nelaipnām pārdevējām!
L. B.
Tas nav gan nekas dīvains,redzu ko tādu regulāri.Tiesa gan,nekad neparakstītos pieteikties un pirkt lētu preci,zinot veikala cenas.Bet,nesen pieteicos matu kopšanas produktam arī 3x lētāk,kā redzēju Vācijā veikalā.Pajautāju,vai ir pieejams? jo redzēju 4 pieteikumus,izlasa un neatbild,uzrakstu otrreiz,ka gribu pirkt-tas pats.3.reizi,pajautāju,kāpēc izlasa un neatbild un ignorēšana turpinājās,metu mieru un sapratu,ka kaut kas nav tīrs.Izlasīšana un ignorēšana šeit ir vismaz 80% no visiem lietotājiem,tā laikam norma un jāpieņem.
zjaaaaa
Es arī vēlējos nopirkt ASV jaunu zobupastu, ko pievienot dāvanai. Zinu, ka te reizēm var nopirkt. Skatos ir, bet bāc, jau 9 pieteikumi. Noriskēju, uzrakstīju, pat piesolīju kāu eiriku pa virsu, lai apietu gribētājas. Ļoti ātri saņēmu atbili, ka varu nopirkt. Sapriecājos, bet par cik biju darbā, palūdzu rekvizītus ar domu apmaksāt ,kad būšu mājās. Mājās ieeju Andelē un jau 2 vēstules priekšā: viena, vai ta ņemsiet vai nē un otra - lai nekavējoties izdzēšu pieteikumu,jo viņai nepatīk, ka izlasa un momentā neatbild. Un pagāja tikai stunda, es tak nedzīvoju Andelē, ir darbs. Uzrakstīju, ka ok, dzēsīšu pieteikumu, ja tā vēlās un nopirku citur. Man tas arī likās divaini. Un tie 9 pieteikumi arī dīvaini, kāpēc tos pārdevēja nav lūgusi dzēst ? Var tak pēc dienas pati izzēst.
diaaanaaa
Nu man tikko bija līdzīgs gadījums, bet no pircējas puses. Sandeles, praca cik cm, utt, nu kas ir normāli. Paiet dienas, saka ka ņems. Iedodu rekvizītus, pēc kāda laika atraksta, ka ir pārskaitījysi, bet ne no draudzīgās bankas, tapēc nāks nauda ilgāk. Ok. Zinu ka tā notiek. Paiet diennakts, kontā naudas nav. Rakstu, ka nauda nav ienākusi. Beigās, atzīstas, ka kautkas nav ok ar to pārskaitījumu un ja reiz nav sanācis, tad nu neņemšot šīs sandeles, jo jau ir noskatītas citas. Protams, saprotu ka var noskatīt citas, tirgus ir tirgus, bet kapēc šādi muļķoties, kas netieši liek domāt, ka varbūt cerēja ka izsūtīšu pirms naudas saņemšanas
sfinnxa
Man arī nupat bija šāda situācija. Vēlejos iegādāties bikses. Pajautāja, kā es vēlos saņemt (Omniva , pasta stacija), pajautāja uz kurieni sūtīt un ka 1-3 dienu laikā pēc naudiņas saņemšanas izsūtīs. Palūdzu rekvizītus. Tas bija, ja nemaldos, pēc 25. aprīļa. Rekvizītus neatsūtīja, vēstuli arī nebija izlasījusi. Kopš tā brīža nav devusi ziņu. Šodien paskatījos, ka publicēšanas laiks precei ir beidzies.
andeletiesprieks
Man nekad tā nav gadījies un redzējusi neko tādu neesmu. Esmu gan redzējusi, ka pie preces ir ārkārtīgi daudz pieteikumu, tas man liekas dīvaini, jo ja tik daudz pieteikumu - kāpēc jau sen nav aizrunāt. Bet ok - nav mana darīšana, nejaucos.
Nezinu kādēļ tā jādara, bet nu ārkārtīgi nesaprotami.
Lai gan patiesībā - katrs dara kā vēlas, bet iemeslu uzzināt gan gribētu, jo situācija interesanta😅
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.