Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Nekādas atbildes

Sveikas! Vai jums ir gadījies tā, ka ļoti vēlaties iegādāties kādu preci, uzrakstiet pārdevējai , viņa ziņu izlasa, bet neatbild ? Ari mani tā notiek jau otro reizi, pirmajā reizē es pat biju 1.pircējs, pārdevēja ziņu izlasīja un neatbildēja. Tagad atkal ir tāpat, bet šoreiz es gan neesmu 1.pircējs ? Ļoooti gribas to pērli, bet pārdevēja neatbild. Kāpēc tā ? Kāds tam ir iemesls ? Jauku vakaru!☀️
mezameita
Es tikko ar šo saskāros. Gribēju nopirkt apavus, uzdevu jautājumu. Redzu, ka izlasīts, bet atbilde nav. Pagaidīju vienu dienu ar domu, ka varbūt nebija laika atbildēt, bet atbilde nebija. Apaviem pieteikumu citu nebija un tikai viens patīk. Pēc nedēļas nekas nebija mainījies, apavi stāv nenopirkti. Nezinu kādēļ tāda izturēšanās.
anna.vin
Arī vēl nesaprotu , kāpēc jādara šādi. Vispār 🤯. Pirku botes, biju pirmā rindā, intereses pēc pajautāju vai ir iespējama atlaide, jo šī taču ir andele. Labi, sapratu, ka būs tāpat labi, saku, lai sūta konta nr. Pārdevēja pēc tam atbild - botes pārdotas. Ko ? Atbildēja “ Jūs jautājāt pēc atlaides, tāpēc pārdevu citai. “ Es tikai ieminējos par atlaidi. 🙄 Ļoti dīvaini, jo biju jau nosūtījusi omnivas adresi, tel.nr. , prasīju konta nr. un vienkārši paņem un pārdod citam.
Kristina A.
Arī reiz atradu ļoti skaistu kleitu kuru biju gatava iegādāties. Uzrakstīju pārdevējai ka kleita mani interesē un vēlos pirkt. Pārdevēja izlasa ziņu un neatbild. Pagaidīju pāris dienas tad rakstīju vēlreiz, redzu ka ziņu izlasīja, bet tik un tā neatbild. Kopumā uzrakstīju trīs reizes un tad atteicos no pērles, jo godīgi vairs nebija nekādas vēlēšanās kaut ko pirkt no tādas pārdevējas. P. S.: Kleitai bija tikai viens pieteikums - mans, tā kā nebija ne rezervēta, ne noteikti pārdota.
innuendo
Šodien sapratu kāpēc neatbild:)) Jo negrib bloķēt nepatīkamu pircēju uzreiz - varbūt nu nopirks kādu lietu kura ilgi ir pārdošanā, bet ja ir vēl viens pieteikums - labāk pārdot citai, ar kuru viss būs mierīgi:)))
Šoreiz arī gribēju nu lai kāda cita pieteiksies, letāk pārdošu, lai atrāk un mierīgāk :) Bet beigu beigās vienkārši bloķēju un neko nenozaudēju...) ĻOTI ĀTRI SANACA :DDD
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.