Hei, hei! Izvairies no darījumiem, kuri tiek pārvirzīti ārpus portāla! Nedalies ar savu e-pasta adresi, lai veidotu sūtījumu. Vienmēr uzmanies no pircējiem, kuri lūdz ievadīt kartes, internetbankas datus vai PIN kodus.

Omniva

sveikas..Jums ari kavejas paciņas no omnivas?Man paciņa tika izsutita 8.decembri tagad vel nesmu sa...

Dzēsts lietotājs

  • 1011
  • 4

OMNIVA pazaudē sūtījumu!

Kam vel sliktas atsauksmes? Varbūt kāda zin kur paliek "pazaudētās" paciņas?

kristine-vitrupa

  • 3742
  • 15

Netipiska tēma šim portālam - Taču meklēju cilvēku, kurš saprot LOĢIKU!

Sveikas! :) ļoti meklēju kādu,kurai augstskolā tika pasniegts priekšmets Loģika (un to saprat...

Pērles ♥ ♥

  • 776
  • 2

mazliet vīlusies

Sveiki! Esmu mazliet vīlusies par sistēmu šajā portālā. Nesaprotu, kāpēc, ja tu maksā naudu par...

Beāte Robežniece

  • 1435
  • 5

Pirmais iespaids

Kā aktīva līdzīgo portālu un internetiespēju lietotāja vēlos paust savas pirmās sajūtas par portāl...

shoppingfan

  • 2020
  • 38

neko nesaprotu

Sveikas, esmu šeit nesen un nav skaidri daži portāla darbības principi. proti, meitenes pies...

Shona* Clothes

  • 963
  • 0

Tilla svārku šūšana - izsakiet pieredzi

Varbūt kāda ir uz pasūtījuma šuvusi tilla svārkus? Cik aptuveni varētu izmaksāt, ja audumu nopērku ...

Ieva Ieva

  • 1458
  • 0

"lidz celim"

Tiesam gruti ierakstit atbilstosu garumu? Katram celim atrodas sava augstuma. Tad miniet savu ...

treimane.baibagma il.com

  • 674
  • 0

Labs darbs, kas padarīts.

Akuāli..Ogresgalā.mamma audzina viena divus mazus ķiparus...brālīti un māsiņu...brālītim 2 gadi māsi...

Luīza Taube

  • 984
  • 0

"Maciņa" papildināšana ...

Dāmas vai Jūs varat papildināt savus virtuālos maciņus?Man ir kā rāda šo opciju tācu nekādi ne...

puma422

  • 1684
  • 14