Superpērles

Sporta apavi sportam, ikdienai un brīvajam laikam

Mūsdienu straujais dzīves ritms prasa atbilstošu apģērbu un apavus. Ja lielu dienas daļu pavadi stāvot, ejot vai skrienot, ērti un viegli apavi var krietni uzlabot Tavu pēdu pašsajūtu. Brīvā laika apavi ir radīti, lai arī pēc garas dienas kājas nebūtu sagurušas. Sporta apavi būs piemēroti treniņiem, rīta skrējienam vai aktīvam pārgājienam. Andelemandele.lv atradīsi apavus, kas būs atbilstoši Tavam dzīvesstilam!

Brīvā laika apavi sievietēm

Ērti, praktiski un viegli kombinējami ar dažāda stila apģērbu – tādi ir sieviešu brīvā laika apavi. Ja agrāk bija ierasts tos vilkt tikai kopā ar sporta tērpu vai džinsa biksēm, tad pēdējos gados tos var vilkt arī ar svārkiem, kleitām un pat izvēlēties kā savas kāzu kurpes. Mode ir kļuvusi ērtāka, par ko mūsu ķermenis var uzgavilēt.

Dodoties ceļojumā vai pārgājienā, brīvā laika apavi ir labs risinājums, lai dienas beigās justos labi un nākamajā rītā varētu turpināt ceļu. Vari izvēlēties tādus apavus, kas noderēs ne tikai dažas reizes gadā, bet varēsi tos iekļaut arī savā ikdienas garderobē.

 

Sieviešu sporta apavi treniņiem

Ja sports ir Tava ikdienas sastāvdaļa, tad jau zini, cik svarīgi ir kvalitatīvi un atbilstoši sporta apavi. Ja vēl tikai plāno vai nupat esi uzsākusi nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, ņem vērā, ka piemēroti apavi var uzlabot treniņu procesu un novērst potenciālas problēmas vai traumas. Katram sporta veidam ir izgatavoti speciāli apavi. 

Vieni no iecienītākajiem ir Nike sporta apavi. Treniņu zālē kāja kustas visos virzienos, tāpēc vajadzīgi apavi, kas ļauj pēdai kustēties, bet to stingi tur un balsta. Skriešanas apavi paredzēti tikai kustībai uz priekšu, tāpēc tos vēlams izmantot tikai skriešanai. Treniņu apavi būs universālāki, jo tajos var arī skriet. 

 

Zole, materiāls un izturība

Tāpat kā jebkuri citi apaviem, arī sporta apavi sievietēm jāizvēlas ne tikai pēc vizuālās pievilcības, bet arī pēc to funkcionalitātes. Treniņiem un sporta zālei piemēroti būs apavi ar elastīgu un lokanu zoli. Tā būs plāna un veidos labu saķeri ar grīdu, lai Tu varētu veikt visus vingrinājumus un uzdevumus. Skriešanas apavu zole būs biezāka un ar raupjāku protektoru.

Zole visbiežāk būs no gumijota materiāla, lai apavi neslīdētu. Virspusē vari izvēlēties blīvāku audumu, ja izmantosi apavus ikdienā vai brīvajā laikā. Sporta apavi mēdz būt arī ar plānāku audumu, lai kājas nesvīstu un elpotu. Apavu izturību vari pārbaudīt tikai tos lietojot. Katram no mums ir savi iecienītākie zīmoli, taču Adidas, Puma un Nike apavi sievietēm ir sevi pierādījuši jau vairākas desmitgades, nemitīgi uzlabojot savus produktus.
 

Pirms iegādājies, apzinies savas vajadzības

Ja gribam pasapņot, tad mūsu skapī būtu sporta apavi katram izmantošanas veidam – sporta zālei, skriešanai, pārgājieniem, ikdienai un visiem citiem veidiem, ko vien vari iedomāties. Tomēr visbiežāk skapī būs viens vai divi apavu pāri. Izvērtē savas prioritātes, kur visbiežāk sporta botas vilksi, lai zinātu, kādas nepieciešams iegādāties. Pievērs uzmanību materiālam, zolei, apavu izturībai un elpošanai. Andelemandele.lv atradīsi brīvā laika sporta apavus jebkurai situācijai. Lai droši un ērti!

Skatīt vairāk