Superpērles

Sandales vasarai

Vasaras karstumā elpojoši un atvērti apavi ir īpaši svarīgi, lai rūpētos par savu pēdu labsajūtu. Sandales ne velti ir kļuvušas tik iemīļotas, jo tās var viegli uzvilkt vai novilkt, kā arī tās var vienkārši sakombinēt un pieskaņot dažāda stila apģērbiem. Sieviešu sandales būs ne tikai labs risinājums ikdienas gaitām, bet arī burvīgi iederēsies svētku tērpā. Kā izvēlēties piemērotāko modeli tieši Tev, lasi tālāk. 

Izmērs

Kā jau jebkuriem apaviem, svarīgi izvēlēties pareizo izmēru. Arī sandales nav izņēmums. Tā kā šiem apaviem visbiežāk ir atvērta tipa purngals, īstais izmērs būs vēl būtiskāks. Ja apavi būs par mazu, pirkts slīdēs pāri kurpes malai. Tas ne tikai vizuāli nebūs pievilcīgi, bet arī radīs traumu risku, noberžot pirkstus vai aizķeroties aiz tiem. 

Lielāka izmēra apavi kritīs nost un tajos nebūs ērti staigāt. Lai vienmēr trāpītu ar īsto izmēru, izmēri savas pēdas garumu, jo ražotāju norādīties izmēri mēdz atšķirties. Tā varēsi būt droša, ka kurpes tiešām derēs, ja iegādājies tās internetā.

Materiāls

Apavu materiālam ir liela nozīme, jo tieši tas ir viens no faktoriem, kas noteiks, cik ilgi tajos būs komfortabli pavadīt laiku, kā arī var ietekmēt apavu ilgmūžību. Dabīgās ādas sandales sievietēm būs ērtas, kā arī kalpos vairākas sezonas, ja vien tās tiks koptas atbilstoši norādījumiem. Ņem vērā, ka tās laika gaitā var nedaudz pastiepties, jo āda ir materiāls, kas padodas un pielāgojas pēdai.

Krāsa

Sandales sieviešu skapī nevar būt par daudz. Katra dāma priecātos par kurpēm visās varavīksnes krāsās katrai situācijai. Vasaras sezonā košie un spilgtie toņi izskatās ļoti labi, kā arī kalpos kā koptēla akcents. Klasiskie toņi – balts, melns, bēšs – būs universālāki un vieglāk kombinējami ar apģērbu, kā arī noteikti būs aktuāli nākamajā sezonā. Vari izvēlēties kurpes ar faktūru vai ar rakstu, tā piešķirot tām papildu uzmanību.

Ar papēdi vai bez

Sandales ar zemu papēdi vai bez tā būs ērtas ikdienas gaitām. Tās izskatās vienkārši, skaisti un piestāvēs gan ar biksēm, gan kleitu vai svārkiem. Arī augstpapēžu sandales var kļūt par ikdienas apaviem, ja vien tajās jūties ērti. Biežāk gan šos apavus izvēlas svētku reizēm vai randiņam, paspilgtinot koptēlu.

Sieviešu vasaras sandales ikvienai

Lai atrastu savas jaunās vasaras sandales, ieskaties Andelemandele.lv piedāvājumā, kur katru dienu tiek pievienotas arvien jaunas kurpes. Izmantojot meklēšanas filtrus, iepirkšanās internetā būs vēl ātrāka un ērtāka. Atzīmē vēlamo izmēru, krāsu, materiālu, cenu diapazonu un atliek vien izvēlēties! Lai skaisti un ērti!


 

Skatīt vairāk