Superpērles

Flip flop vasarai

Mājas pagalmā, pludmalē, parkā vai vienkārši brīvdienu ikdienas gaitās – flip flop ir neatņemama vasaras sastāvdaļa. Pirmo reizi tie manīti jau senajā Ēģiptē, bet mūsdienās lielāku atpazīstamību ieguva tikai 50. gados. Līdz šodienai tie jau attīstījušies un ieguvuši arvien jaunas formas un veidus, tomēr to funkcija palikusi nemainīga – ātri uzvilkt, ērti un brīvi pārvietoties. Par to, kādus vasaras apavus izvēlēties, lasi tālāk.

Flip flop iešļūcenes

Tie ir pirmie apavi, kas ienāk prātā, domājot par vasaru – vienkārša gumijas zole ar trijstūrveida gumijas siksniņām. Gan sievietēm, gan vīriešiem, gan bērniem tās ir mīļas pludmales čības, ko vilkt vasarā pie jūras vai jebkurā citā sezonā, dodoties baudīt ūdens priekus baseinā vai akvaparkā. 

Karstās vasaras dienās iešļūcenes sieviešu ikdienā kļūst arī par ikdienas apaviem, ja nepieciešams aizskriet uz veikalu pēc saldējuma. Tos ir pavisam viegli kopt – noskalo zem ūdens un gatavs.
 

Kā vēl viens variants vasaras iešļūcenēm ir atpazīstamā zīmola Crocs apavi, kas ražoti no gumijas un jau vairākus gadus iemīļoti neskaitāmās pasaules valstīs. Ja zīmola vārds Tev nav būtiskākais, vari atrast arī vairākas alternatīvas versijas šiem apavu modeļiem.

 

Mājas čības

Ja ikdienā mājās velc čībiņas, tad zini, ka pieejamais klāsts ir patiešām plašs. Katrs var atrast savai gaumei piemērotākās – siltas, mīkstas, pūkainas, ar akmentiņiem, ar spalviņām vai varbūt pavisam vienkāršas baltās viesnīcu čībiņas. 

Ja apaviem parasti svarīgs ir pareizais izmērs, tad mājas čības ir viens no retajiem izņēmumiem, kad arī dažus izmērus lielākas kurpes netraucēs. Gaidot viesus, vari mājās izveidot čību grozu, kurā glabāt ciemiņiem paredzētās čības. Tas būs patīkams žests, ja viesiem piedāvāsi siltas un ērtas čībiņas. Īpaši, ja mājās ir vēsas grīdas.

 

Kādu materiālu izvēlēties?

Ar mājas čībām viss ir diezgan vienkārši – mīkstas, ērtas un izvēle skaidra. Ja plāno tās vilkt arī uz balkona vai terases, vari izvēlēties modeli ar gumijas zoli. Flip flop varianti arī parasti nav daudz, jo lielākoties tos ražo no gumijas, lai tos būtu viegli kopt un varētu vilkt arī mitrumā pie ūdens. 

Tomēr, ja vēlies ko elegantāku, vari izvēlēties ādas iešļūcenes, kas noderēs ne tikai pie jūras vai mājas pagalmā, bet varēsi tās vilkt arī dodoties kādā tālākā pastaigā vai izbraucienā. Bieži vien tās papildinātas arī ar siksniņu vai metāla sprādzēm. 

 

Atrodi savus vasaras apavus internetā

Atrodi savus jaunos vasaras flip flop vai mājas čībiņas Andelemandele.lv lielajā pērļu lādē. Te atradīsi tādu zīmolu kā Adidas, Puma un Nike iešļūcenes, kā arī vairākas citas citur neredzētas pērles. Izmanto meklēšanas filtrus, lai paātrinātu savu iepirkšanos. Lai izdodas atrast meklēto!
 

Skatīt vairāk