Superpērles

Gumijas zābaki – lai kājas sausas un siltas

Ja vēl nesen gumijas zābaki iederējās tikai laukos vai mežā, tad pēdējos gados tie kļūst arvien aktuālāki arī pilsētā. Stilīgi gumijas zābaki jau atrodami arī lielpilsētas dāmu skapjos, jo patiesībā ir ļoti noderīgi un praktiski apavi gada slapjajā laikā. Bez jebkāda satraukuma var doties ne tikai pie dabas, bet arī pilsētas peļķēs un dubļos. Kur vilkt un kādus zābakus izvēlēties, lasi tālāk.

Gumijnieki – kur tos vilkt?

Visbiežāk gumijas zābaki tiek vilkti, dodoties darīt lauku darbus vai esot mežā – sēņojot, ogojot vai vienkārši pastaigas laikā. Tie izcili noder slapjā, dubļainā laikā, lai pasargātu kājas no izmirkšanas un sasmērēšanās. Bez jebkāda satraukuma vari doties dabā un izbaudīt jebkuru gadalaiku un laikapstākļus.

Arvien biežāk sieviešu gumijas zābaki redzami arī pilsētā. Ja ikdienā pārvietojies lielākoties ar kājām, tad zini, ka lietainā laikā peļķes būs daudz, kā arī smilšainākas ielas vai parki pārtop dubļu vannās. Lai varētu droši doties visur, kur acis rāda, gumijas zābaki būs īstie apavi šādos laikapstākļos.

 

Kā iekļaut gumijas zābakus ikdienas garderobē?

Ja esi nolēmusi, ka gumijas zābakiem ir vieta arī Tavā skapī, bet neesi droša, vai atradīsi tiem pielietojumu, tad te būs dažas idejas, kā tos iekļaut savā ikdienas garderobē:

  • Īsie gumijas zābaki piestāvēs pie biksēm. Klāt velc lietus mēteli, lai sausas ir ne tikai kājas, bet arī pati;
  • Garie gumijas zābaki sievietēm lieliski izskatās kopā ar kleitu vai svārkiem. Izvēlies modeli ar kādu akcentu – dekoratīvu lentīti vai siksniņām;
  • Vēsākam laikam noderēs gumijas zābaki ar silto oderi, lai vari tos vilkt, kad sniegs sāk kust un aiz loga slapjdraņķis redzams vairākas dienas pēc kārtas.

 

Kā izvēlēties piemērotākos zābakus?

Gumijas zābaki sieviešu skapjos atrodami arvien biežāk. Lai atrastu piemērotākos apavus, izvērtē, kā un kad plāno tos vilkt. Tas ļaus saprast, vai nepieciešami īsi, gari vai varbūt siltie gumijas zābaki. Sievietēm bieži vien svarīga arī krāsa un papildu akcenti, tāpēc izvēlies ne tikai praktiskus, bet arī vizuāli pievilcīgus zābakus, lai ikreiz būtu prieks tos vilkt.

 

Gumijas zābaki – kā tos pareizi kopt?

Kopšanas un uzturēšanas ziņā gumijas zābaki ir vieni no pateicīgākajiem apaviem. Tā kā tie ražoti no gumijota materiāla, kas ir ūdens un mitruma izturīgs, atliek vien tos noskalot zem ūdens, ļaut nožūt un tie būs kā jauni. Ja dubļu kārta ir lielāka, vari tos nomazgāt ar švammīti un tīru ūdeni. 

 

Gumijas zābaki internetā

Ja esi nolēmusi iegādāties gumijniekus, ieskaties Andelemandele.lv piedāvājumā, kas katru dienu tiek papildināts ar jauniem zābakiem. Izmanto meklēšanas filtrus, lai pēc iespējas ātrāk atrastu meklēto. Norādi vēlamo izmēru, krāsu, preces stāvokli, cenu diapazonu un pat atrašanās vietu, ja vēlies tos pirms iegādes uzmērīt. Lai veiksmīgas pērļu medības!

Skatīt vairāk