Superpērles

Puszābaki

Puszābaki ir noderīgs un praktisks risinājums vēsākam laikam. Lai kā gribētos vēl pagarināt vasaru, skats aiz loga tā vien aicina uzvilkt kaut ko siltāku. Vasarīgās sandales un kediņas lēnām nomaina slēgtie apavi. Lai neapmaldītos plašajā piedāvājumu klāstā un izvēlētos sev piemērotāko, lasi tālāk!

Puszābaki un to veidi

Puszābaki – garo zābaku elegantie radinieki. Lai gan sākotnēji var šķist, ka puszābaki ir vienkārši zābaki līdz potītei, tomēr ir pāris nianses, pēc kā varam tos iedalīt un atšķirt – pēc materiāla, papēža augstuma un krāsas.

  • Materiāls. Materiālu klāsts ir plašs. Izvēlies, kas sirdij un maciņam tuvāks – ādas puszābaki, zamšādas vai lētāki apavi no ādas imitācijas. Atšķiras arī zābaku siltinājums. Ziemas puszābaki var būt izklāti gan ar dabīgo vilnu, gan mākslīgo. Rudens un pavasara puszābaki visbiežāk atrodami bez siltinājuma vai ar pavisam nelielu siltinājumu.
  • Papēža augstums. Tie var būt gan puszābaki ar papēdi, kas ir pavisam neliels un ļoti ērts ikdienas skrējienam – nieka 3 cm, gan puszābaki uz platformas dāmām, kuras mīl stabilitāti it visā. Savukārt īpaši eleganti izskatās puszābaki sievietēm uz augsta papēža. Tie gan vizuāli slaidina mūsu jau tā slaidās kājas, gan ļauj ikdienas steigā kaut nedaudz pacelties mākoņos.
  • Krāsa. Mēs mīlam krāsas it visā, tāpēc droši eksperimentē. Nekad nekļūdīsies, ja izvēle kritīs uz melno, brūno vai pelēko toni, jo šo krāsu puszābaki sievietēm ir gan vieglāk kopjami, gan universālāki. Tomēr neviens nav atcēlis spilgtās krāsas, kas rudenī vizuļo kā košas mozaīkas gabaliņi uz pelēkā fona – gan sarkani, gan zili, gan zaļi. Ja tomēr gribas ko maigāku, tad bēšais būs tieši laikā.

Kā izvēlēties īstos?

  • Preces stāvoklis. Ja puszābaki ir regulāri kopti, tie var kalpot ilgu laiku. Izvēloties no Andeles plašā klāsta, pievērs uzmanību preces stāvoklim un lietojuma pazīmēm – vai zolīte “nerunā”.
  • Cena. Ne vienmēr lēti sieviešu puszābaki nozīmē, ka tie būs sliktāki. Reizēm lielāko cenas daļu sastāda tieši zīmola nosaukums. Katrai lietai savs pircējs.
  • Pielietojums. Sākumā nodefinē sev – kur un kad puszābaki tiks vilkti. Ja daudz jāstaigā pa dubļainiem ceļiem, izvēlies mitrumizturīga un vieglāk kopjama materiāla puszābakus.

Andelemandele.lv atradīsi savus īstos un nebūt ne vienīgos puszābakus. Lai veicas meklējumos un atceries – turam kājas siltumā!


 

Skatīt vairāk