Hei, hei! Uzmanies no darījumiem, kuri tiek pārvirzīti ārpus portāla! Nedalies ar savu e-pasta adresi, lai veidotu sūtījumu. Vienmēr uzmanies no pircējiem, kuri lūdz ievadīt kartes, internetbankas datus vai PIN kodus.

Replika

Visiem labu vakaru.ir tads jautajums-ka ieliekot sludinajumu izdarit replika apzimejumu?Paldies.

alina.vasileva4

  • 257
  • 2

Krapnieks - ALEKSIS ČERNOVS - tamaraa

Parskaitiju naudu par telefonu, neko neatsutija. Sakuma muldeja kko lai novilcinatu laiku, tagad ...

229tom

  • 273
  • 0

Parasto lietotāju diskriminācija, draugu bodēm, jā!

Kam tad īsti noteikumi ir domāti? Šie veikali un daudzi citi tiek atbalstīti, citiem liet...

Dzēsts lietotājs

  • 256
  • 0

Kur palikusi filtrēšana pēc krāsas? :(

Ceru, ka tikai īslacīgs "gļuks" nevis noņemts pavisam.

lemmikloom

  • 157
  • 0

Pieteikums precei

Labdien, ir gadijies, ka kāds piesakās precei un tālāk nav nekādas rīcības vairakas dienas. Būti ja...

ds_sd

  • 277
  • 4

Sirsnīga atvainošanās

Man ir jāatvainojas par maldus apmelošanu profilam Baiba Mārcēna🙏🏻 paskaidrošu: tā kā vakar vienlai...

osterica

  • 288
  • 0

Laura Vītola-krāpniece

Meitenes, ir kas cieta no viņas (Laura Vītola)? nauda ir samaksāta, prece netika izsūtīta!

jpuzane

  • 573
  • 14

Andeles uzvedības etiķete

Kāda ir kaitinošākā, traucējošākā pircēju / pārdevēju uzvedība? Jautāju, lai pēc iespējas korek...

lemmikloom

  • 1945
  • 42

Zīmolu maiņa pret citu

Vai tas ir OK, ka administratori maina manos sludinājumos zīmolus? Agrāk bija pieejami zīmoli, piem...

rita.gracheva

  • 439
  • 7

Andele reklāmas banneris

Sveiki. Gribēju pajautāt man vienīgajam vai citiem arī visu laiku atverās Andeles izvietotie reklā...

krispu

  • 590
  • 11

Atkal uzdarbojas WhatsApp krāpnieces

Meitenes, uzmanieties! Šodien esmu majās un ievietoju vairākus sludinājumus - tikko paradās piedā...

benita.sarma

  • 829
  • 17

Daudz skatījumu pērlēm

Labdien! Mana pērle stāv andele mandele jau 10 dienas bet ir savākusi tikai 21 ska...

eduards-aleksandr s.veinbergs1

  • 994
  • 12

Atteikties no preces.

Sveikas. Nesaprotu, vai man tas tikai man telefonā vai tā ir visām, ka nevar vairs atteikties no pie...

betuuks

  • 420
  • 6

Administrācija pilnīgi ņirgājās par portāla uzturētājiem

Izrādās, ka draugi kuriem ir reģistrēta komercdarbība, šeit drīkst tirgoties ar 1000 traukie...

Dzēsts lietotājs

  • 308
  • 1

Tikai brīdinājums sadarbībai ar Viju Maksimovu!

Īsumā - meklēju kleitu forumā, piedāvája, nopirku. Raksturoja kā lieliskā stávoklī bez defektiem....

artainese

  • 276
  • 0

Atsūtīts brāķis

Vēlos padomu: ko darīt situācijā, ja atsūtīts brāķis? Konkrēti: sludinājumā bija norādīts, k...

elina.asare

  • 909
  • 15

Smaržu testeri.

Arvien biežāk AM redzu tirgojam smaržu testerus,vislielākā tilpuma,ar korķīšiem,uzrakstu vai grav...

gunca789

  • 702
  • 9

Lietotājs Mondo-originario rupja un vulgāra attieksme

Ļoti nepatīkama pieredze ar šo pārdevēju. Rupja, vulgāra, neskopojas ar apvainojumiem.

sandra-leitmane

  • 328
  • 1

Brīnumi !

Šodien vairākas reizes piesakās no dažādiem profiliem ar tādu piedāvājumu sk.bildi . Pēc brīža gri...

tesoroangelito

  • 623
  • 12

Sūtījuma nr.

Sveikas.Vai kādai ir bijis kas šāds-samaksāju par omnivas sūtījumu,bet tā vietā,kur jābūt sūtījuma n...

love23

  • 272
  • 4

Ārzemju pieteikumi

Sveiki. Vai jums pēdējā laikā arī ir pieteikumi no "dīvainiem" ārzemju pārstāvjiem, kas aicina sa...

karina12

  • 315
  • 4

KRĀPNIEKS Vitālijs Opočkins!

Tevi apkrāpa šis indivīds? Izlasi! Šajā tēmā būs savākti visi krapnieka profili, lai cilvēki z...

lana.s

  • 1259
  • 22

Krāpnieki

dariaformi

galina.gaile1

  • 354
  • 1

Smaržas dekanti - Varbūt kads var ieteikt

Sveiki! Man paradījas jautājums: kad pārdod smaržas dekantus (atlējumus) ir vienmēr jātais...

mode.stils

  • 325
  • 5

Pievienot opciju man kā tirgotājam atcelt pieprasījumu uzreiz.

Apnicies, ka piesakās precēm, kas maksā 60€ ar tekstu “došu 25€”. Atbildu “nē paldies un lūdz...

krispu

  • 712
  • 13

ziņas pienāk ar 2 dienu kavējumu

vai te kādam tā ir ka andeles aplikācija noskan tikai pēc 2 dienām kad ziņa izsūtīta,jo datums i...

snezana

  • 605
  • 22

Kur acis?

šķiet, ka cilvēki neprot lasīt. Vai esmu vienīga, kuru nokaitina, kad tu meklē T-kreklus un tev sū...

emilka

  • 504
  • 6

Cik akmenī kalta ir sludinājumā nosauktā cena?

Tīri hipotētiska situācija - ja par preci ir liela interese un ir daudz pieteikumu, vai pār...

anna.deri

  • 615
  • 10

Ieteikums AndeleMandele

Pie sarakstes ar potenciālo pircēju, prasītos augšā pie bildes lai uzradās arī portālā norādītā ...

kariiina.r

  • 232
  • 2

Preci apmaksā, adresi, kur sūtīt nedod

Vai kāds ir sastapies ar situāciju, kad darījums it kā noris raiti, saņemu pārvedumu, iepako...

baiba-r.

  • 949
  • 14