Hei, hei! Uzmanies no darījumiem, kuri tiek pārvirzīti ārpus portāla! Nedalies ar savu e-pasta adresi, lai veidotu sūtījumu. Vienmēr uzmanies no pircējiem, kuri lūdz ievadīt kartes, internetbankas datus vai PIN kodus.

Meitenes, vai vediet savas preces pircējam?

Šodien pirmo reizi man kāds pajautāja, vai nevaru preci atvest un, vai sūtu tikai ar Omnivu. Iedo...

L. T.

  • 644
  • 15

Krāpnieks jurkins (īstajā vārdā Juris Lisenko)

Diemžēl ir negatīva pieredze ar pārdevēju jurkins - Juris Lisenko no Siguldas. Nauda samak...

mareks.liepa

  • 1002
  • 0

Krāpniece

Slikta pieredze ar pārdevēju. Melo par preces stāvokli, atpakalj atsakaas preci pienjemt. Par ljo...

sandra-leitmane

  • 412
  • 1

Formēt vairākus sūtījumus no viena sludinājuma

Sveiki! Man radās tāds jautājums - vai ir iespējams formēt caur Andeli vairākus sūtīju...

peonie-t.

  • 498
  • 4

Bilžu maińa

Agrāk bija opcija - Pieprasīt bilžu maińu. Vai tā pazudusi?

olly

  • 348
  • 2

Krāpniece Starfox jeb Jekaterina Staržinska

Samaksāju viņai par porcelāna statueti, bet atsūtīja man lētu stikla vāzi. Tagad izliekas par bei...

Dzēsts lietotājs

  • 392
  • 3

Omniva 90% atlaide

29.05 no 10.00 līdz 17.00🥳🥳🥳

nika89

  • 365
  • 5

Atgriezt KOMENTĀRU sadaļu vai papildināt ieliekamo Bilžu skaitu!

Meitenes, man sirds pilna! Tagad ar to vien nodarbojos, kā "atņemu" savai ģimenei laiku, jo jāi...

lutitta

  • 1349
  • 28

Profils-IVANNA krapnieks📣

Tirgo ar viltotam precem šeit un ss.Krapnieks

serzik.valerjevic 1

  • 247
  • 0

Meklēšanas iespējas forumā

Būtu jauki, ja būtu iespēja meklēt vajadzīgo informāciju forumā. Jebkurā sadaļā ienākot meklē /atdo...

tm90

  • 297
  • 3

Par aktivitāti

Labdien! Kā Jūs 10 baļļu skalā vērtējat iespēju pārdot andelemandele.lv jebko? Vai ir kādi īpaš...

xthin

  • 672
  • 6

Pasta Stacija

Vai sūtot ar pasta staciju var izprintēt adrešu karti pakomātā?

Elīna Jakovļeva

  • 793
  • 17

Nestrādā pilnvērtīgi

jau pāris dienas tādi gļuki 1. nevar visiem izvēlētajiem favorītiem pielikt sirsni...

heart

  • 328
  • 2

Neatjaunojas un nerada atsauksmes

Neatjaunojas aplikācija, spiežu vairākas reizes, nekas nenotiek. Gribu lasīt atsauksmes par pārd...

meikena

  • 236
  • 0

ANDREWW SIDOROVS

Zaglis .

serzik.valerjevic 1

  • 395
  • 1

Attieksme pārdodot preci

Sveikas. Gribu padalīties ar pārdevēju, kuras attieksme ir zem katras kritikas. Iegādājos somu,...

N*N ....

  • 1523
  • 12

Sadaļa "Saimniecības preces"

Gribētu ieteikt sadaļā "MĀJAI" ieviest jaunu apakšsadaļu "Saimniecības preces", kur varētu piedāvāt...

  • 264
  • 0

Nevar apmaksāt sludinājumu caur sms

Sveikas! Kādai vēl ir šāda problēma vai tas tikai ZZ? Cik ilgi jau nevar apamksāt? Visu dienu mēģinu...

sirsninja

  • 321
  • 6

Omniva

KĀDA VAR PADALĪTIES AR OMNIVAS ATLAIŽU KODIŅU ŠODIEN

saulitea

  • 301
  • 2

Sludinājumu bloķešana.

Meitenes,padalieties lūdzu,ka notiek tirgošana ar "līdzīgām precēm"?Es esmu parfimērijas manjaks...

mjusli

  • 622
  • 8

Nestrādā aplikācija pēc update (versija 3.2.5)

Pēc update uz jauno versiju 3.2.5 met āra no aplikācijas. Vai kādam arī ir līdzīga problēma?

v.g.

  • 179
  • 0

Omniva

Vai ir kāds atlaižu kodiņš🤔☀️

dite

  • 348
  • 6

Tas ir normāli?

Tas ir normāli ielikt acīmredzamu feiku un apgalvot, ka tas esot or...

marija.romanivska

  • 776
  • 7

Administrācija - LŪDZU AIZVĀCIET UZBĀZĪGĀS REKLĀMAS !!!!!

Labdien! Lietoju Andelesmandeles aplikāciju. Kamēr reklāmas vienkārši stāvēja starp sludinā...

sendrali

  • 980
  • 35

Jautājums administrācijai.

Labdien. Nemot vera ka ja uzraksta privati par nianci administrācija nekad neatbild un uz k...

livessne

  • 329
  • 1

Nepapildinās virtuālais maciņš

Sveiki! Mēģināju divas reizes papildināt maciņu pirmo reizi par 5 eur un otro reizi par 3 eur un ne...

ivciks

  • 371
  • 19

Jaunā versija

Sakiet lūdzu kur es varu tagad izlasīt komentārus pie sava sludinājuma? Kaut ko atjauno, bet vai ...

tm90

  • 1165
  • 47

Omniva

Vai vel kāds nevar noformērt Andelē omnivu ?

glossydiamond

  • 549
  • 6

&other stories

Mīļās pārdevējas! &other stories ir firma, nevis poga, ko nospiest, kad neredzat sarakstā ražotā...

123_456

  • 921
  • 20

Kur pazuda omniva?

Šofien nevaru noformēt sūtījumu no andeles ar omnivu. Tiek piedāvāts tikai dpd vai pasts. Vai tikai ...

leeeila

  • 300
  • 3