Hei, hei! Uzmanies no darījumiem, kuri tiek pārvirzīti ārpus portāla! Nedalies ar savu e-pasta adresi, lai veidotu sūtījumu. Vienmēr uzmanies no pircējiem, kuri lūdz ievadīt kartes, internetbankas datus vai PIN kodus.

&other stories

Mīļās pārdevējas! &other stories ir firma, nevis poga, ko nospiest, kad neredzat sarakstā ražotā...

123_456

  • 921
  • 20

Kur pazuda omniva?

Šofien nevaru noformēt sūtījumu no andeles ar omnivu. Tiek piedāvāts tikai dpd vai pasts. Vai tikai ...

leeeila

  • 301
  • 3

Omniva

Radās tāda situācija, ka vēlējos noformēt sūtījumu un samaksāju par omnivu bet tā arī neparādijās...

kikiaccessories

  • 384
  • 6

Krāpniecība

Sveiki. Ko darīt situācijā, kad ir aizsūtīta nauda, taču pārdevējs vairs neatbild(nelasa ziņas) u...

sintija.millere

  • 358
  • 0

???

Sveiki visiem! Gribēju padalīties ar savu ne tik labo pieredzi šeit andelē... Lieta tāda, vēlēj...

an-de-le ***

  • 617
  • 15

Komentāri

Labrīt! Vai kāda var man palīdzēt? Nevaru vairs ne uzrakstīt, ne ieraudzīt komentārus pie pārdoda...

briars

  • 405
  • 3

Superizpārdošana

Labrīt, kāpēc mēģinot aktivizēt Superizpārdošanu, pie aktīvajiem sludinājumiem skaita arī tos, k...

katriona-libertij a

  • 216
  • 0

Omnivas kods???

Vai tagad aprīlī ir kāds zināms?

rudzza

  • 357
  • 1

Krāpnieki Andelē

Pirms jau vairāk kā nedēļas saskāros ar krāpniecības gadījumu, naudu par preci aizskait...

hetehete

  • 1914
  • 6

Patologiska mele

Uzmanieties ar pārdošanu šai personai! Melo , ka pārskaitīs maksajumu… uz zinām neatbild , kaut g...

T.T.

  • 818
  • 4

Reklāma

Vai ir normāli, ka telefonā nevar izlasīt jautājumu forumā, jo to nevar redzēt aiz reklāmas? Besī ār...

irina-ananjeva

  • 426
  • 8

Brīdinājums par lietotāju Henrijs Briedis

Caur forumu/privātām vēstulēm iegādājos no Henrija Brieža divas grāmatas (samaksāju 10€), bet...

a_lankovska

  • 346
  • 2

Izliek pārdošanai,bet apskatās pieteikumus un neatbild

Meitenes ,vai Jums arī ir gadījies satikt tādas pārdevējas kā AUZINA.AGNESE.Izliktas pārdoš...

httpwww.andeleman dele.lv

  • 730
  • 9

Pērļu meklēšana un sekošana

Labdien meitenes! Man liekas ka šāda funkcija bija agrāk un tagad tās nav. Ja ir, ļoti lūdzu man pa...

natalia.kay

  • 635
  • 4

Omnivas noformēšana caur andeli

Visiem sveiki! Vai kādam ir gadījies noformējot omnivu caur andeli dabūt kļūdu, kā nedod sūtīšan...

kristina.atlantid a1

  • 412
  • 7

BestSecret ielūguma kodi

Ielūguma kodi BestSecret, palikušas 8 vietās : VFA-J3E-FHD Būšu ļoti pateicīgs, ja izmanto...

edga

  • 131
  • 0

Izdzēst profilu

Vai var izdzēst ?🤔

emilka

  • 432
  • 1

Kods

Kàds atlaižu kods omnivai tagad? 😶

linda-makss-

  • 357
  • 8

"PĒRLES"

Sveikas! Līdz šim gadam esmu veiksmīgi nomedījusi pērles kuras atbilst aprakstam, un esmu ļoti ...

amandabei

  • 1186
  • 36

Omnivas atlaides kods

Sveikas! Vai ir kāds kodiņš omnivai , kas darbojas🤔

dite

  • 179
  • 2

Krapniece!!!Воровка

Девочки, не попадитесь. Хотела купить кроссовки, но объявление было сразу удалено после получе...

shopping-home-

  • 619
  • 3

OMNIVA

Sveiki, Es varu atsūtīt dažadas andeles vienā paka Omnivas un ko man jādara? Paldies

allenjkijinbox.lv

  • 399
  • 2

❗️❗️❗️

Sveikas ! Atkal un atkal saskaros ar to, ka tiek izmantotas manas bildes. Citas personas tirgo sev ...

Dana Maleikina

  • 555
  • 2

Maciņa papildināšana

Meitenes un zēni:) iesakiet, ka papildināt maciņu, mēģināju kādas 5 reizes ar VISA karti. Nesapro...

natalijau

  • 350
  • 6

Mānīšanās ar zīmoliem

Labdien, veicu šo ierakstu lai brīdinātu andelemandele lietotājas par trendu - atzīmēt drēbes...

rosebury

  • 657
  • 3

Nobloķē sludinājumu bet izlabot nevar!!!

Meitenes, padalaties lūdzu, vai jums ir bijis tā, ka PP nobloķē sludinājumu, tas tagad ir jāizl...

iris.

  • 515
  • 10

DPD kods

Sveikas! Kāds ir atlaižu kods DPD februārī? Paldies!

sopranos77

  • 229
  • 3

Krāpnieks rihards.ozols1

Neiesaku śo párdevéju. Sniedz nepatiesu info par preci,par preces defektiem. Kad saņem naud...

karina-123

  • 298
  • 0

ВНИМАНИЕ! МОШЕННИЦА! merry.inka1 - Anita Kiseleva Podgornaja

Огромное количество отзывов об этой дамочке. Вот и я попалась на ее предложение😀 LV 79HABA05510...

olga.pushkareva

  • 524
  • 0

Bilžu zagļi

Sveikas ! Kā cīnīties ar bilžu zagļiem? Ievieto sludinājumu ar manu bildi attaisnojoties ar to, ka...

Dana Maleikina

  • 760
  • 11