Hei, hei! Uzmanies no darījumiem, kuri tiek pārvirzīti ārpus portāla! Nedalies ar savu e-pasta adresi, lai veidotu sūtījumu. Vienmēr uzmanies no pircējiem, kuri lūdz ievadīt kartes, internetbankas datus vai PIN kodus.

Omniva, vairāki sūtījumi vienā skapītī

Sveiki! Vai kādai ir gadījies, ka skapītī ir vairāki sūtījumi, bet automātiski izņem tikai vienu, un...

ivveta

  • 509
  • 8

Sos! 🙏Padalīties lūdzu ar savu negatīvo pieredzi un ko darīt.

Man viena pircēja noperka TV , ļoti izdevīgi pārdevu,viņas vīrs visu pārbaudīja uz vietas , pēc divā...

donusik

  • 573
  • 11

❗️IVETA BR****SKA❗️ krāpniece un mele

Šī sieviete melo par preces stāvokli, apgalvoja, ka prece ir ideālā stāvoklī, ka gumijas ir noņemta...

viktorija.j

  • 422
  • 1

Krāpniecība

Labdien! Vai kādai ir pieredze ar krāpniecību, kad nauda pārskaitīta, bet prece tā arī nav saņemta...

marta-magdalena

  • 919
  • 10

kaitinoša attieksme vai krāpšanas mēģinājums?!

Ar nožēlu secinu, ka šajā "klubā" ir pēdējā laikā saradušies jau diezgan daudzi uz krāpšanu u...

liene-findleja

  • 1088
  • 7

Atteikties no sekošanas zīmoliem

Labdien! Kā un vai ir iespēja atteikries no sekošanas kādam zīmolam, ja tas vairs nav aktuā...

sanitazviedrane

  • 232
  • 2

Andele paziņojumu kavēšanās.

Sveiki. Vai kādus vēl kaitina, ka Andeles aplikācijas paziņojumi kavējās atnākt laicīgi? Man visb...

krispu

  • 294
  • 5

Omniva 40% atlaide

Kods- TRISPUNKTNIEKS

nika89

  • 247
  • 0

Maksājums

Sveiki, vai vēl kadam problemas ar andeles konta papildinasanu sobrid? Ar seb banku.

evbu

  • 288
  • 3

Krāpnieks Armands Arbidāns

Ja kāds cieta no Armanda Arbidāna krāpšanas, ejiet uz policiju un rakstiet iesniegumu, lai cilv...

jelenastokne

  • 424
  • 0

Cik derīgs DPD noformētais sūtīšanas kods?

.

kristianagrikmane

  • 398
  • 3

“ Airpods “

Sveiki, cerams pareizajā vietā rakstu šo. Taču esmu ievērojis ka ļoti daudzi tirgo Apple Airpod...

a___b

  • 380
  • 3

Nesaprotu kāpēc bloķēts sludinājums?

Labdien! Man nobloķēja sludinājumu, kurā bija dažādu krāsu īrisi un piedāvāju 1gab. par eiro1,50, ...

inga.vesmane

  • 1203
  • 21

DPD KODS

Sveikas! Kāds ir DPD atlaižu kods? 🌺

sopranos77

  • 251
  • 6

Omniva 20% atlaide

Ar kodu PRIEKS

nika89

  • 163
  • 0

Fake Airpodi

Vai Andele grasās kko darīt ar visiem fake Airpods sludinājumiem (īpaši Airpod Pro 2). Es ziņoj...

krispu

  • 208
  • 0

Oriģinālu autentifikācija

Varbūt kādam ir info, kur var veikt brendu pārbaudi, vai konkrētā lieta ir īsta vai nē? 🙄

vita.vita5

  • 711
  • 6

Sludinājumu iedalījums savā profilā

Šis noteikti atviegloti to pārdevēju ikdienu, kuriem ir daudz sludinājumu. Gribētos kateg...

SANTA Brante

  • 165
  • 0

Lietotas preces dārgāk kā jaunas

Jau vairākas reizes novēroju, ka daudzi liek lietotas mēbeles vai tml. (nē, ne vintage vai anti...

feita_black

  • 616
  • 6

JAUNIE DALĪBNIEKI

Sveikas. Velejos iegataties telefonu, bet pardevejas profils ir vienu dienu vecs, un daudz lētu p...

Endijs Klārs

  • 345
  • 2

Omnivas kods atladei sūtīt pa Baltiju?

Vai atlaides ir tikai sūtot pa Latviju?

jamaika

  • 282
  • 5

Uzlauzts profils

Šorīt saņēmu pieteikumu preces iegādei. Prece - ja nemaldos, šujmašīna par 7500 eur. Gāju savā prof...

Dina Din

  • 597
  • 16

Brīdinu!

Meitenes netērējiet laiku uz šo dāmu! Piesakas precei, jautā mērus, saka ka pirks, prasa konta ...

lets-go-shopping

  • 523
  • 2

Rezervācija

Labdien, nezinu vai jau bija tāda tēma, neatradu. Pircēja pieteicās precei un nosūtīja pakoma...

rita.gracheva

  • 443
  • 2

Omnivas kods!

Lūdzu padalamies!

inese6288

  • 388
  • 5

Komentāru sadaļa precēm

Sveiki. Kāpēc es neredzu pie precēm komentāru sadaļu? Kur to tagad redz.?

Sanita Logina

  • 275
  • 2

Nauda

Gribeju zinat vai ir kada iespeja dabut atpakal naudu no andeles mandeles naudas maka? Uzliku parak ...

amanda.janusevska 1

  • 426
  • 1

Pieteikumu dzēšana

Sveikas! Vai pareizi saprotu, ka vairs nevar noņemt esošos pieteikumus sludinājumiem? Nekur nea...

diaana_kk

  • 461
  • 5

Omniva

ko var darīt, ja prece transportējot ir bojāta?

lyuba44

  • 322
  • 6

Vai ir kāda informācija par pārdevēju shopping.place?

Labdien,pērļu mednieces!26.06 nomedīju Alexander kedas par 79.99EUR no shopping.place.Samaksāju un s...

j.p.

  • 408
  • 2