Hei, hei! Uzmanies no darījumiem, kuri tiek pārvirzīti ārpus portāla! Nedalies ar savu e-pasta adresi, lai veidotu sūtījumu. Vienmēr uzmanies no pircējiem, kuri lūdz ievadīt kartes, internetbankas datus vai PIN kodus.

Dr Martens zābaku ienēsāšana tips&tricks

Sveicināti, Sakiet lūdzu, kādus tips&tricks izmantojāt Dr Martens zābaku ienēsāšanai? Situāci...

diana.123

  • 463
  • 6

Krāpniecība! ana.siskina

Uzdarbojas krāpnieks itkā ,,pircējs” bet grib sūtīt ar kurjeru kuru pats apmaksās.🙈

andelish

  • 485
  • 12

Būsim godīgas.

Mekleju omei sominu kur maku ielikt. Atradu . Ok cena . Bet.... bildes tika atautitas puskresla . ...

Shopo-hopo .

  • 434
  • 8

Par Omnivu 2#reizes noņemts 1,85 no bankas konta.

Par Omnivas paciņas noformēšanu, bija 2 reizi noņemts 1,85 no Swedbanka konta. Kādam bija šāda ...

viki0504

  • 264
  • 2

Nevaru papildināt savu maciņu

Šāda ķibele jau no vakardienas pl.22. Maksāju vienmēr ar karti, ar pieslēgumiem viss kārtīb...

ollab

  • 167
  • 6

Atlaižu kods

Padalieties ar Omniva kodu lūdzu.

jolanta2016

  • 211
  • 5

Krāpnieki un policija.

Laba diena visiem! Vai kāds/kāda no jums jau ir reāli vērsušies policijā ar iesniegumu par krāpni...

ssp3

  • 793
  • 23

Krāpniece Megija Paļčevska😡

Jau no 22.novembra nesūta preci samaksāts ir.Vaino omnivu ka viņiem sistēmā kļūda paku esot nosūtīj...

kristine-celma

  • 576
  • 16

Krāpniecība

Gribu brīdināt ka šeit ir krāpniece vārdā "Anete🌺", Konta īpašniece Agnete Trībere. Naudu pārska...

diana.lukjanovica 1

  • 384
  • 6

Мошейница

Днеделю просила ждать пока она вышлите куртку...в итоге заблокировала и выставила куртку с...

korolkova.svetlan a1

  • 477
  • 13

Piegade

Vai Jums ir bijusi tāda situācija, ka pircēja ir gatava pirkt preci. Jau pārskaita naudiņu un attie...

kariiina.r

  • 396
  • 5

Ieteikums AndeleMandele

Prasās foruma meklēšanas sadaļā lodziņu - meklēt pēc atslēgas vārdiem. Negribas lieki aizkraut f...

kariiina.r

  • 434
  • 4

FIZIKAS PARBAUDES DARBS

Labdien! kurš var palīdzēt ar fizikas parbaudes darbu 4.12 datumā, 10:40 12 klase tēma - Siltu...

masha.puzirevska

  • 159
  • 0

KRĀPNIECĪBA!

Esiet uzmanīgi! Nespiediet uz aizdomīgiem linkiem, kas itkā saistīti ar kurjeru.

breeze

  • 379
  • 7

Shein atgriešanas process

Labdien! Vai kāds ir sūtījusi atpakaļ preces Shein?man nedrukā ara atgriešanas label .Vai ir iespēj...

kristine.k

  • 534
  • 1

Omnivas atlaižu kods

Meitenes vai ir kāds zināms?🤔

dite

  • 282
  • 4

Omnivas atlaide

Vai kāda var padalīties ar kodiņu🙏🏼

dite

  • 175
  • 4

Krāpnieki ar lidl virtuvi pa 30 un 25€ un 35€

19.11.2023 15:20 Uztucējos svešam cilvēkam ar niku “Rit.soli” (tgd uzlika vardu “Rūdolfs Dzenītis”)...

marina.imbrate

  • 609
  • 23

Latvijas pasta pakomāts

Vai man vienai rādās ka ir kkada problēma bet nauda no konta ir noņemta? Kā lai nosūtu sūtiju...

mees4ever

  • 261
  • 6

Problēma ar kodu.

Ir apmaksāts kods,bet pie pakomāta saka ka neeksistē. Uzrakstīju vēstuli apakšējā rindiņā kur ir SAZ...

asandra

  • 320
  • 8

Vai tas ir krāpnieki?

Raksta ka ir apmaksāts un DPD man atsūtīts naudu . Es domāju ka tie ir krāpnieki vai ir jauna opcij...

kerolaina1

  • 388
  • 5

Krāpnieki uzdarbojas Andelē!Rūdolfs Dzenītis!Ina Krūmiņa,Raivis Krumens

!Pārskaitīta nauda ,prece nav saņemta .Ir vairāki konti uz ko tiek sūtīta nauda !Uzmanaties no jau...

agnese777

  • 363
  • 4

Krāpniece

Olesja.klimova profils ir krāpnieks. Uzmanieties. Raksta, ka vēlas saņemt mantas ar kurjeru. Uzr...

may-be

  • 277
  • 3

ATZĪMĒT KĀ NELASĪTU.

XXX Piesakās pirkt preci ,kad "pircējam" nosūta konta numuru- ar piebildi- "sūtījumu nofor...

tevunman

  • 676
  • 7

Sajaukti sūtījumi

Sveiki, man radusies interesanta situācija, varbūt vēl kādam tā ir bijis un var padalīties. Tātad ...

amanda-ratniece

  • 304
  • 0

Krāpnieks Aleksandrs Nizins

Pasūtīju pc no šī cilvēka, naudiņu pārskaitīju un preci nesaņēmu. Sazinājos ar pakomatu, uz mana vār...

samanthaa

  • 352
  • 5

Maksajums

Vai vēl kādam neiet maksājums? Nevaru ne ieskaitīt naudu ne apmaksāt sūtījuma kodu!

aici

  • 171
  • 1

Krāpniece

ZANE PAKALNE tel.numurs 26577366 Profila niks bija zanepkl, bet vakar pēc mūsu sarakstes profilu dz...

sirsnina5

  • 347
  • 1

krāpniece

Varbūt kāds/a arī ir uzķērušies uz šis sievietes mahinācijām ?! …….. pārdeva gēla lakas,virtuves ...

saulitea

  • 896
  • 6

Ka noformēt pakomātas kodu savam pirkumam

Ka noformēt pakomatas sūtijumu savam pirkumam, pārdevējas vietā?

dotti

  • 384
  • 11