Hei, hei! Uzmanies no darījumiem, kuri tiek pārvirzīti ārpus portāla! Nedalies ar savu e-pasta adresi, lai veidotu sūtījumu. Vienmēr uzmanies no pircējiem, kuri lūdz ievadīt kartes, internetbankas datus vai PIN kodus.

Ka noformēt pakomātas kodu savam pirkumam

Ka noformēt pakomatas sūtijumu savam pirkumam, pārdevējas vietā?

dotti

  • 384
  • 11

Krāpnieks

Nopirku divas dienas atpakaļ telefonu un sanāca tā, ka biju piekrāpta.Ne telefona ,ne naud...

maru87

  • 461
  • 6

Paziņojumi, portāls

Vai man vienai neparādās ienākošo ziņu paziņojumi? Labi, ka intuitīvi iegāju andelē, saņemu pi...

arijasha

  • 332
  • 6

Vērtējumu atstāšana

Vai jums ir tā,ka vienojaties ar pircēju par to ka atstās vērtējumu? Vai pašas labprāt atstājat?

Alise Aurora Potolaha

  • 340
  • 4

https://www.andelemandele.lv/user/150642/

Iegādājos austiņas par 15eiro,nav ne austiņu,ne naudas.Rindā aiz manis vēl 5piete...

lindashka69

  • 432
  • 4

Velkas aplikācija

Labdien! Man vienīgajai jau kādu laika sprīdi (nedēļu vai pat divas) ilgi lādējas andele? Skrullē...

sendrali

  • 513
  • 18

Atbildēt pircejam

It kā neesmu glupa,atnāk paziņojums,ka ir pieteikums manam piedāvājumam,bet es nevaru atbil...

karin4ixz

  • 393
  • 11

Kāpēc nevar pieteikumus dzēst uzreiz?

Uzreiz saprotams, ka ne kādas tirgošanas nebūs, kāpēc nevar pārdevējs uzreiz atteikt pieteikumu?

edgars.j

  • 831
  • 8

Andele bloķē sludinājumus!

Sveiki meitenes! Andele man nobloķēja sludinājumus kuros pārdodu lietotu sadzīves tehniku (3 gadus...

tillamilla

  • 930
  • 28

Paciņas iesaiņošana!!

Un cik Jūs prasāt par saiņošanu?,😱🤔

mellene-333

  • 648
  • 9

Pērles un karš

Būtu jauki, ja arī Andelemandele neatbalstītu kara un agresorvalsts slavinātājus un šādas vai līd...

martajurgenberga

  • 1208
  • 36

Andele Mandele

Sveiki. Vēlējos painteresēties vai man vienai tā ir😅 Ieeju aplikācijā,redzu pienākusi ziņa,bet p...

liene.lieniite

  • 375
  • 4

Izmēru nelikšana pie pārdodamās preces.

Esmu nesaprašanā, kāpēc pie pārdodamās preces daudzi neliek izmērus (cm) ? Pircējam ir ļoti neē...

misis-alba

  • 323
  • 1

Omniva - problēmas ar sūtīšanu!

Tikko noformēju sūtīšanu ar Omnivu, nauda no maciņa norakstīta bet tur kur būtu jābūt kodam ko ...

cherrite

  • 483
  • 12

Kā darbojas sludinājumi, kad pārdod?

Sveiki! Es Andelē pirms tam tikai veiksmīgi iepirkos. Vakar ievietoju savu pirmo pārdošanas slud...

alisefrei

  • 345
  • 3

Andele bloķē sludinājumus!

Sveiki meitenes! Andele man nobloķēja sludinājumus kuros pārdodu lietotu sadzīves tehniku (3 gadus...

tillamilla

  • 506
  • 2

henrijs.briedis2inbox.lv krāpjas

Ievietoju sludinājumu,ka labprāt iegādāšos Kolberga un Skaiļa grāmatas,atsaucās arī henrijs.b...

anitaanita6

  • 255
  • 1

Andele bloķē sludinājumus!

Sveiki meitenes! Andele man nobloķēja sludinājumus kuros pārdodu lietotu sadzīves tehniku (3 gadus...

tillamilla

  • 323
  • 1

Andele mandele

Ļoti negodprātīga rīcība no Andele mandeles. Paceļot vairākas preces, reāli sākumlapā parādās ti...

ildi

  • 1046
  • 9

Krāpniece!!!

Atļaušos ielikt personas datus, jo šī sievielte ir krāpniece un var uztaisīt atkal jaunu profil...

exclusive

  • 3313
  • 16

Laura Upeniece - krāpniecība

Labvakar. Šodien ieraudziju Mocler violetas krāsas ziemas jaku, dāma jauki atbildēja un uzde...

saule1999

  • 320
  • 2

Dpd

Sveiki, šodien noformēju te pat andele pasūtījumu caur dpd, atnākot pakomata nevarēju aizsūt...

viler1400

  • 347
  • 3

Andelemandele aplikācija

Kā atslēgt skaņas paziņojumiem? Izpētīju it kā visu - neatradu...

salase

  • 243
  • 2

Мошенник

19.09. Купила 2 духов и перевела 40.00. Нет ответа от продавца. Не оформил заказ и не...

nata12371

  • 315
  • 1

Reklamas linki

Sveiki, vai vel kadam lietojot aplikaciju un vienkarsi “skrollejot” tiec parmests uz kaut ladu apge...

evbu

  • 373
  • 6

Administrācija - vai šī nav komercija??

https://www.andelemandele.lv/my_hand_made

krish.peterson1

  • 494
  • 2

Didzis Kļaviņš krāpniecība?!

Vēlējos pajautāt vai kāds vēl ir saskāties ar šī pārdevēja negodīgu rīcību? Smaržu Miss Dior 50 m...

sandra-leitmane

  • 591
  • 6

Pirmo reiz kaut kas tāds

Labdien. Šodien pieteicās uz manu preci, bet pirmo reiz saskaros ar šādu apmaksu. Var būt kādai...

dinachka

  • 781
  • 8

Magnēti

Labdien. Varbūt kādam ir piedāvājums par magnētisku konstruktoru bumbiņas vai kaut ko citu? Gribu ...

irinakaro

  • 217
  • 3

Omniva, vairāki sūtījumi vienā skapītī

Sveiki! Vai kādai ir gadījies, ka skapītī ir vairāki sūtījumi, bet automātiski izņem tikai vienu, un...

ivveta

  • 509
  • 8