Maciņa papildināšana

Meitenes un zēni:) iesakiet, ka papildināt maciņu, mēģināju kādas 5 reizes ar VISA karti. Nesapro...

natalijau

  • 361
  • 6

Mānīšanās ar zīmoliem

Labdien, veicu šo ierakstu lai brīdinātu andelemandele lietotājas par trendu - atzīmēt drēbes...

rosebury

  • 666
  • 3

Nobloķē sludinājumu bet izlabot nevar!!!

Meitenes, padalaties lūdzu, vai jums ir bijis tā, ka PP nobloķē sludinājumu, tas tagad ir jāizl...

iris.

  • 520
  • 10

DPD kods

Sveikas! Kāds ir atlaižu kods DPD februārī? Paldies!

sopranos77

  • 232
  • 3

Krāpnieks rihards.ozols1

Neiesaku śo párdevéju. Sniedz nepatiesu info par preci,par preces defektiem. Kad saņem naud...

karina-123

  • 301
  • 0

ВНИМАНИЕ! МОШЕННИЦА! merry.inka1 - Anita Kiseleva Podgornaja

Огромное количество отзывов об этой дамочке. Вот и я попалась на ее предложение😀 LV 79HABA05510...

olga.pushkareva

  • 542
  • 0

Bilžu zagļi

Sveikas ! Kā cīnīties ar bilžu zagļiem? Ievieto sludinājumu ar manu bildi attaisnojoties ar to, ka...

Dana Maleikina

  • 764
  • 11

Maciņš

Meitenes,ir kāda informācija,kāpēc nevar no Seb kartes papildināt maciņu?!

avoka

  • 225
  • 6

DPD kods nav derīgs - meklēju atbildi 😀

Vai tà kādai bijis? Skenēju pie DPD pakomāta andelē noformētu kodu, rāda - ka nav derīgs, vadu man...

ilona13

  • 540
  • 9

Kā panākt lielāku pircēju interesi?

Sveikas, dāmas. Esmu AndelēMandelē jau vairākus gadus, taču andelējos šeit ar lielākiem pārtrauk...

lindakaukule

  • 2868
  • 56

Omnivas kods!

-40% ar kodu VALENTINDIENA derīgs 3 dienas:)

Aija U.

  • 224
  • 0

Meitenes palīgā!!!

Meitenes,kuras jau kādu laiku te sēž,pastāstiet man lūdzu kā pareizi pieteikties pie preces...

jevgewa

  • 716
  • 14

Sūtīšanas izmaksas

Kur paskatīties cik ir tagad sūtīšanas izmaksas caur Andelemandele?

sindi

  • 547
  • 4

Sarakste ar pārdevēju

Labrīt! Vai kāds var pastāstīt, kur atrast saraksti ar pārdevēju, kuras preci esmu bijusi pietei...

kristine.malnaca1

  • 403
  • 2

Krapniece Una Svirida

Meitenes dargas, es iet uzmanigas! Nopirku Ugg zabacinus no unasvid880 kurus protams nesanemu… so...

perle8

  • 850
  • 9

Par sadaļu “MEKLĒJU”

Hey🙂 Sadaļā “MEKLĒJU” sludinājumi karājas mūžīgi🤦‍♀️ citas meklētājas nemaz neinformē, vai prece...

jau.dia

  • 827
  • 19

Omniva

Vai ir kāds Omnivas atlaides kodiņš?

dite

  • 331
  • 5

Save24.lv atlaižu kodiņš

Labdien.varbūt kāda zin atlaižu kodu save24.lv lapai.kādas atsauksmes?paldies🌹

whiteangel

  • 2410
  • 1

Sākumlapa pēc logina

Pēc ielogošanās nevaru atvērt sākumlapu, kur ir akcijas utt. Kliķšķinu uz logo un parādās ...

sudraba.pele

  • 202
  • 1

Nopirkts dators nestrādā

Sveiki! Nopirku datoru “tehniski ideālā stāvoklī”, ieslēdzu un datoram rādās kļūda, kā es sapratu...

shopaholikes.perl es

  • 631
  • 8

atlaižu kods omniva

meitenes, vai kāda zin atlaižu kodu OMNIVAI?

julija.g

  • 544
  • 2

Krāpniecība

Sveiki! Vēlos padalīties, lai neviens “neiekristu”. Lūgums arī reizē piespiest report pogu, Fac...

smillga

  • 1486
  • 56

Filtri

Sveikas ! Jums arī reizēm filtri “neiet”? Nav opcijas uzspiest kādu izmēru meklēju.

Dana Maleikina

  • 355
  • 3

Omniva vai DPD kods?

Sveikas! Vai varat, lūdzu, padalīties ar Omnivas un DPD atlaižu kodiem? Paldies! :)

ligalaura

  • 396
  • 3

Krāpniecība

Portālā no vakardienas ir ievietots sludinajums kur tiek tirgots playstation 5 itkā blu ray ver...

pikxelis

  • 336
  • 0

Negodprātīga pārdevēja Santa Vaivade (nickname Love Shopping).

Negodprātīga pārdevēja. Es ar pārskaitīju naudu pirms 10 dienām, taču preci neatsūtīja (viņai dar...

  • 715
  • 6

Norāda neatbilstošu zīmolu!

Sveiki. Jau, kuro reizi saskaros, ka ieraugu, o tās zīmola drēbes, kas man patīk..uzspiežu un tur t...

Pērles ♥ ♥

  • 840
  • 17

Krapnieki

Добрый день, попала на мошенников!оплатила на литовский счёт за Смарт часы - человек...

luda-volkova

  • 395
  • 1

Правила сайта

Здравствуйте, кто-нибудь может, пожалуйста, сказать, есть на andele правила отправки товара? И м...

  • 578
  • 11

Atlaižu kods

Sveikas! Vai kāda nezin Omnivai atlaižu kodu? 🎀

sopranos77

  • 297
  • 1