Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Uzmanieties - krāpniece KETIJA NOVICKA jeb SANTA LEIMANE

Sveikas! Šī persona vakar vēl bija KETIJA NOVICKA ar Lietuvā reģistrētu bankas kontu LT0731...

lake-baikal

  • 826
  • 10

Pazudusi pārdevēja

Nezinu, kā rīkoties. Nav saziņas kopš 28.oktobra, kad solīja nākamajā dienā izsūtīt paciņu. Na...

anna_va

  • 519
  • 1

Krāpniece atgriezusies

Sveikas! Neuzķeraties uz šo kārdinošo publikāciju- tā ir rūdīta krāpniece! Es ar arī pārskaitīj...

jekaterinamistino va

  • 954
  • 4

Sūtījuma noformēšana

Vai vēl kāds nevar noformēt pasūtījumu, respektīvi nopirkt skapīti? Vai man vienai problēma..

missrabbit

  • 562
  • 5

Profila iestatījumi

Sveiki. Pirms dažām dienām pamanīju profilā sadaļu, kur var norādīt jau uzreiz laicīgi savu bank...

pedejaislatvietis

  • 582
  • 3

Uzmanieties no fake brendu tirgotāja!

Ziņoju jau Andelē portālam, bet ievietoju arī šeit info par krāpniekiem, jo nezinu cik nopiet...

krispu

  • 792
  • 17

Reklāmas

Sveikas. Vai kādai arī ir šādi. Kad pie pieteikumiem nevar uzrakstīt atbildi, jo reklāma ir priekš...

kitixa

  • 521
  • 11

Nepareizs telefona nr.

Sveiki, Pērļu mednieki! Man šonedēļ pircēja nejauši uzrakstīja vienu ciparu nepareizi savu tel.nr. ...

polianna

  • 482
  • 2

DPD ATLAIŽU KODS

Es atkal ar savu jautājumu par dpd atlaižu kodu 😀🙊 Varbūt kāda zina aktuāli dpd atlaižu kodu? SUTU...

muuuzaaa

  • 348
  • 2

Portāla uzlabojumi

Sveiki! Agrāk, kad pie filtra norādīji, lai nerāda rezervētas preces, netika rādītas ne rezervē...

feita_black

  • 364
  • 4

Ziemassvētku sadaļa

Labdien! Iesaku ieviest zem kategorijā Ziemassvētku sadaļu, kur būtu lietas ar Ziemassvētku motīv...

avai

  • 267
  • 1

Ceni na objavlenija

Privet, dami! Podskazite, pozalujsta, kakie rascenki na objavlenija o prodaze zemcuga? Skoljko ...

elja.familija

  • 476
  • 5

About jou

Varbut kadam ir kupons? Atsutiet privati,paldies💐

Oksana B

  • 136
  • 0

Sūtīšana

Meitenes, sveikas. Ir tada situācija. Cilvēks grib nopirkt pērliti, visu sarunājam. Bet šodien pekšņ...

milao

  • 600
  • 4

Pasūtījumu noformēšana!

Meitenes vairākas dienas čakarejas omniva un dpd formējot tepat andele ,ka Jums arī noņem naudu...

kate-3

  • 545
  • 3

Andelei vairs nav DPD/Omnivas atlaižu?

Sveiki, vai andelemandele lapa vairs nepiedāvā sūtīšanu pa 1.85 EUR no/uz pakomātiem? Man šodien...

juspi

  • 788
  • 5

Ierosinu

Ierosinu nomainīt izmērus pie bērnu sadaļas “aksesuāri”. Piemēram, šodien meklējot cepuri uz 52...

Dana Maleikina

  • 215
  • 2

Dpd nosūtīšana

Vēl kādam ir problēma, ka noformē sūtījumus, bet līdz bezmaksas sūtījumam skaits nemainās?...

skdreb

  • 553
  • 7

Neadekvātas pircējas

Es vnk nesaprotu pircējas, kuras piesakās un prasa 10 mērus, foto no visām pusēm un uz auguma, tad a...

alisevelmane

  • 593
  • 5

Pakomata adrese

Meitenes,kur un kā var noformēt šo funkciju,lai viegli atsūtīt pārdevējam pakomata adresi?Paldies!

mjusli

  • 416
  • 2

Maksājumu problēmas

Labdien! Man aplikācijā šodien neiet maksājumi, nevaru ne papildināt maciņu, ne apmaksāt sūtīšan...

feita_black

  • 280
  • 9

Omnivas atlaižu kods.

Labvakar! Vai ir kāds aktuāls Omnivas atlaižu kods?

lena-lena

  • 309
  • 2

Saziņa ar administrāciju

Sveiki! Kā ir iespējams sazināties ar administrāciju? Uz ziņām, kuras šeit ir iespējams nosūtīt ...

marikika

  • 502
  • 10

Meklēju DRAUGU, kas var palīdzēt (laiks, pakomāts)

Atvainojos, bet nav kam palūgt citur palīdzību. Visas pārdevējas aizņemtas, neviena nevēlas veltīt ...

juspi

  • 636
  • 2

Ko darīt ar nemaksātājiem?!

Sveikas! Ko Jūs iesakāt darīt ar dāmu, kura nespēj apmaksāt sūtījumu? Pēc atsauksmēm ( tādas vi...

kr-as

  • 1420
  • 25

Filtri

Kā noņemt atrašanās vietas filtru? Nav izvēles- bez atrašanās vietas. Es nevēlos, piem., nekādu a...

ulve

  • 205
  • 0

Nevar atvēr pieteikumu ziņas

Sveiki! Jums arī neveras pieteikuma ziņas un nevarat noformēt pasūtījumus, vai tas tik man tā... :(

inga_1804

  • 254
  • 3

😵‍💫

Par ko tāda cena šim komplektam ? Ksenukai un citos veikalos galds + krēsls maksā 46,98€, bez atlaid...

Dana Maleikina

  • 484
  • 6

Diedelnieki?

Jau kurā reize ka svaigi izveidots profils prasa pa velti atdod preci ko esmu ielikusi pardošana! Va...

agnesha24

  • 474
  • 7

Kā atrast lietotāju

Ko lai dara, rezervācijas vietā nospiedu dzēst pieteikumu, cilvēks samaksāja,bet es nevaru viņu ...

saule-c

  • 409
  • 2