Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Veiktie pirkumi

Sveikas! Kas jādara, lai visiem nerādītos manu pirkumu bildes pie atsauksmēm? Skatos, ka citiem tā i...

lipekliite

  • 399
  • 4

preces atlasīšana pēc krāsas

Mērķis - nopirkt baltu trikotāžas kleitu. Meklētājā atlasot pēc krāsas, labi, ja 10% ir tiešām ba...

gita.adhara

  • 305
  • 2

Apģērbi, kas smird

Meitenes, es te esmu tikai 1 mēnesi, vēlētos saprast 1 lietu. Man tika piegādāti apģēbi, kas smaržo ...

bear-and-honey

  • 1357
  • 22

Krāpniecība

Sveiki.Vai kāda ir saskārusies ar krāpnieci,un atguvusi naudu?Kadas ir iespējas?Vai zvanot uz bank...

andele-drebes

  • 916
  • 13

Problēmas ar sūtījumu

Kādai Andeles admins kaut ko vispār atbild par šo problēmu?? Reāli ko darīt? Nauda samaks...

laura-bbb

  • 420
  • 9

Omniva

Kāda šobrīd Omnivas cena pērkot/pārdodot šeit AM?:)

Kristine Muceniece

  • 265
  • 2

Sveiki, vai visiem omnivas sūtījuma izmēriem ir cena 2.20 € ?

Ja sūtīt caur andele

kristi.sama

  • 733
  • 8

Sutijuma noformēšana

Tāds jautājums, kad formeju sūtījumu prasa tagad arī e-pastu. Un ja aizveru logu, lai paska...

evgenija.kovalenk o

  • 764
  • 3

Dpd

Vai kādam tā ir bijis?!

evgenija.kovalenk o

  • 457
  • 10

Uzmanību - krāpniece!

Dāmas, šī persona ar vārdu AIJA, preces no mūsu sludinājumiem pārdod Vestiaire - tā, ka iesaku v...

soon

  • 642
  • 12

šūtījumi caur andeli

Kā noformēt sūtījumu caur Andeli piem., ar Omnivu ir vieta noradīt galamērķa adresi, bet kur nor...

aleta

  • 2302
  • 24

Pacelt pērli uz augšu - nenotiek!

Sv! Naudiņu noņem, bet pērle stāv, kur stāvējusi... Zūd viss andelēšanās prieks!

saluiela

  • 231
  • 3

Sūtīt preci citam

Jautājums. Pārdevu preci, pircējam preci atdevu klātienē no rokas rokās, bet labrāt izmanto...

ceverka11

  • 479
  • 7

Vai tagad ir pieejams tikai SWEDBANK kā maksājums ???

Es cenšos maksāt kā vienmēr, bet tas ļauj izmantot tikai swedbank internetu, kas man nav, kā es izt...

Dana K

  • 203
  • 0

Naudas maka papildinājums

Sakiet,lūdzu,vai tagad drīkst papildināt naudas maku tikai no Swedbankas? Nevaru noformēt sūtī...

nnn.f

  • 255
  • 8

lietotāja bloķēšanas opcija

Nupat piedzīvoju kārtējo nepatīkamo sadarbību- dāma piesakās uz preci- tik ļoti grib, ka nezin, k...

Līva Vīksne

  • 662
  • 3

Omniva saņēmējs ar izsekošanas kodu CE431856244EE

Lūdzu paraudāt vai esat saņēmusi Līvānu omniva pakomats savu preci, ja sastāvs nav Jūsu noteikti...

Ceļojumi Nacional Travel

  • 296
  • 1

Omniva.

Sveikas.Ja noformēju sūtījumu šeit ar omnivu,kāda izmēra nodalījumā es varu likt?Viņš pats noske...

love23

  • 273
  • 2

Noformēt sūtīšanu caur saraksti vēstulēs. Kā?

Tikko formēju sūtīšanu caur vēstuļu saraksti, bet nesanāk. Ievadu savus pakomāta datus, bet pircēja ...

mezameita

  • 403
  • 16

Derīguma termiņš bezmaksas Omniva kodam

Vai kāds zina cik ilgi der šis bezmaksas kods??

monika_te

  • 789
  • 5

DPD pa 1,85

Vai noformējot caur ANdeleMandele DPD, man tiks piedāvāts mazākais nodalījums? Vai ari pie pakom...

bibux

  • 346
  • 3

Omniva sūtīšana ar priekšapmaksu caur Andeli

Sveiki! Šovakar nosūtīju pirmo reizi ar caur Andeli apmaksātu Omniva sūtījumu. Noskeneju kodu n...

sarmamras

  • 2844
  • 12

Jaunie simboli

Sveiki! Nevaru saprast, vai tā ir kļūda, vai "mode" - šie jaunie simboli Andelē? Nevar sapra...

annapr

  • 565
  • 15

Besī

Nevaru saprast, kāpēc pērļu medības nevar atlasīt pēc sava izmēra? Ļoti besī skatīties daudzas lap...

irina-ananjeva

  • 377
  • 7

Kur atrast noformēto DPD kodu?!

Izmantoju jauno opciju uzreiz noformēt DPD sūtijumu tepat Andelē, superīga funkcija viss labi, ātri...

Gunda S

  • 557
  • 14

DPD koda iegāde

Kāpēc dpd kodu vairs nav iespējams iegādāties ar bankas karti? Ir tikai piedāvājums Maciņš vai Swed.

rudzza

  • 335
  • 7

DPD sūtījuma noformēšana uzkārās....

Formēju pirkuma nosūtīšanu DPD un darījums "uzkārās"-šobrīd varu vien priecāties par uzrakstu "...

juciss

  • 318
  • 2

Daļēja sarakstes dzēšana

Sveiki, vai un kā tas ir iespējams izdzēst daļu sarakstes? Šodien saņemu šokējošu pirkumu, ...

aijarrr

  • 461
  • 3

Kā rīkoties, ja jaunā sūtījumu sistēma ir BRĀĶIS?

Esiet uzmanīgi, jo jaunajā sūtījumu sistēmā vairs nav iespējas veikt apmaksu ar bankas karti! ...

Vika BZ

  • 464
  • 7

Dpd atlaižu kods

Sveikas. Varbūt kāds var uzrakstīt, kur un kā var iegādāties dpd atlaižu kodu par 1.85. Skatos,...

laguna.closet

  • 537
  • 21