Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Andelemandele kontaktu numurs

Varbūt var kaut kā sazināties ar andelesmandeles administrāciju zvanot?

Perlu Copetajs

  • 472
  • 0

Tiesības izvēleties pircēju - negodīgi!

Sveikas! Šodien saskāros ar ļoti nepatīkamu pieredzi. Pieteicos precei, biju gatava uzreiz sama...

jamaika

  • 1222
  • 37

Omniva

Kāds Omnivai tagad ir atlaižu kods?

miledi.m

  • 971
  • 5

DPD nevar atsutit.

kad nospiežu pogu «nosutit” raksta ka “funkcija nav pieejama” vakar ari bija šita problema,...

butterbrod

  • 810
  • 5

Dpd

Sveika. Apgaismojat! Kā varu noformēt atlaižu kodu? Ieejot piedāvātajā saitā,man piedāvā noformēt ...

micka

  • 468
  • 3

paziņojums no VID

Labrīt, saņēmu paziņojumu no VID ar aicinājumu reģistrēties kā pašnodarbinātai personai. ...

Shona* Clothes

  • 3227
  • 18

DPD atlaižu kods.

Draugi, ja kādam ir nepieciešams DPD atlaižu kods, lūdzu, izmantojat. Es iegādājos, taču beigās ...

esela777

  • 1558
  • 4

Nedala preces

Sveikas meitenes, kāda Jums pieredze ar māmiņām, kuras itkā nedala komplektus, bet tad, kad vēlie...

LauraZ33 ...

  • 459
  • 1

Andelemandele noblokeja manas perles

Apraksts, ka ir identificets ka komerciala rakstura. Man tads noblokejums pirmo reizi. Perles no ...

skapja-tirisana22

  • 1470
  • 19

Kā Jūs domājat?

Bieži rakstīts, ka prece ir jauna, bet apakšā ir pierakstīts, ka vienu reizi vilkta. Kas tas par m...

irina-ananjeva

  • 615
  • 16

omniva pakomāti sūtījumu saņemšana līdz pat 14 dienām

14.01 sūtījums nodots kurjeram līdz šodienai nav saņemts. Sazinājos ar Omnivu 18.01 pa telefo...

outlett

  • 1221
  • 12

VAI PROBLEMA IR?

Labdien. Gribu paintereseties,vai vel kadam ta ir,vai man problemas ar telefonu? Neladejas bildes!

irinakaro

  • 477
  • 6

ŽURNĀLI

Sveikas dāmas, iegadāšos VOGUE, vai citus modes žurnālus / plakātus. 🎀🎀🎀🎀

daznedazadasperle s

  • 183
  • 0

BLOĶĒ IZREDZĒTOS ?!

Labvakar! Pēc kāda principa administrācija izvēlas, kurus profilus bloķēt un kurus nē ? Piem...

jekaterinamistino va

  • 1055
  • 6

Tukša omniva :(

Aizgāju tikko uz omnivas pakomātu, bet tur ir tukšs un tagad jāgaida rītdienu, lai viņus sazvan...

irina-ananjeva

  • 871
  • 10

Help! Neatjaunojas konts! Meklēju pieteiktās pircējs!

Labrīt! Meitenes, ļoti ceru ka ik palaikam katra Andeles meitene lasa forumu, lai ieraudzītu šo post...

Elīna Ročāne

  • 468
  • 2

skapja naudiņa

sveikas, meitenes! vakar samaksāju, lai papildinātu maciņu, bet šeit joprojām nav maciņš papildi...

perle.s

  • 514
  • 22

Dpd kods

Laikam beidzās atlaižu kods ANDELEMANDELE, varbūt kāda zin, vai ir pieejams jauns kods?

oziile

  • 3647
  • 8

KRĀPNIECĪBA CAUR OMNIVU!

Labdien! Šodien pieteicās pircējs (krievvalodīgs pajauns vīrietis), kas vēlējās nopirkt Lego aut...

upmalite

  • 622
  • 5

Vai varat palīdzēt

Pirmo reizi ko pārdodu Andelē un tā vietā lai uzspiestu pārdots izdzēsu sludinājumu.Pazuda arī kur...

anita.rozentale1

  • 427
  • 3

Šausmīga DPD piegāde (pakomāti)

Meitenes, brīdinu - pirms tagad sūtīt caur DPD, izlasiet sūdzības par viņu darbību pēdēja meneša la...

innuendo

  • 4819
  • 30

Krāpnieki izmanto Omnivu

https://jauns.lv/raksts/zinas/425472-omniva-bridina-par-krapniekiem-kuri-megina-iegut-maksajuma-kars...

juspi

  • 337
  • 0

esmu bailīga!?

Jauku vakaru)Andelemandele esmu jau mēnesi,pirku,pati pārdodu.Pati cenšos aisutit pērlīte cik vien ...

anastasija.

  • 1016
  • 16

Pasta stacijas kods

Sveikas! Kāda zina cik ilgā laikā pēc iegādes ir jāizmanto pasta stacijas kods? Man rāda 01.01.1...

larei

  • 274
  • 2

izdzest savu esoso profilu..

sveiki, vai ir iespejams dzest veco (esoso)profilu, velos pa jaunam reģistreties, (neesmu k...

Dzēsts lietotājs

  • 940
  • 3

Vai krāpšanās mēģinājums

Pārdošanā divi identisku mēteļu fotogrāfijas no dažādām pārdevējā...

Gita Rinka

  • 737
  • 7

Nesaprašanās

Labdien visiem! Iespējams, ka daru kaut ko nepareizi, taču diezgan bieži manām precēm piete...

grinky

  • 1200
  • 29

Maciņā neiet nauda

Papildināju maciņu, bet tā arī neienāca naudiņa. No internetbankas ir noskaitīja summa. AndeleM...

kbirzule

  • 442
  • 6

Jaunā aplikācija-jums viss iet?

Līdz ar jaunās aplikācijas automātisko atjaunināšanos viss kļuvis liels un telefonā nepārred...

mme_eliza

  • 437
  • 4

DPD kods- nederīgs.

Labvakar! Pārdevu preci, iegādājos DPD kodu, bet ievadot to tam paredzētajā ailē, parādās - "Kods ne...

lena-lena

  • 389
  • 2