Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Pārdod viltotās preces kā oriğinālo!!!

Uzmanīgi, krāpnieks! Iegādājos no lietotāja guppiis (īsts vārds Kārlis Dorosko) Ray ban saulesbr...

anastasiya

  • 1176
  • 21

krāpnieki

Sveika! Andelē esmu jau vairākus gadus. Esmu pasūtījusi preci. Maksāju caur Monese, pārde...

naaastyaaaaaa

  • 455
  • 3

Andele Mandele / DPD serviss

Līdz šim viss gāja, taču šodien pirms brīža iegādātais DPD kods sūtīšanai DPD terminālī ne...

sauliteskapis

  • 477
  • 15

Atlaižu kodi dpd,omniva

Uz doto brīdi ir aktuāls kāds atlaižu kods? :) Neskaitot omnivai -atverskapi,Swedbank utt.

leite_ll

  • 473
  • 5

Foto dzēšana

Varbūt kaut kur šis jau ir bijis, bet neatrodu. Vēlos izdzēst/nomainīt no sludinājuma vienu ...

aksels-t

  • 387
  • 6

Bildes

Vai kādam arī nepalielinās bildes skatoties andeli telefonā vai tikai man? Paldies.

irina-ananjeva

  • 241
  • 2

Atrast preci pēc atrašanās vietas

Labdien! Vai būtu iespējams atjaunot kādreizējo opciju - meklēšana pēc preces atrašanās vietas? I...

krista-japina

  • 435
  • 3

Apmaksa ar karti - vai Jums strādā?

Sveikas, kopš vakardienas nevaru papildināt maciņu ar karti. Izmēģinātas dažādas savas, vīra utt...

lilyandmily

  • 250
  • 2

Atrašanās vieta

Sveiki, Lietotāji🙂 Jau kādu laiku esmu Andelē Mandelē un pamanīju vienu tendenci - bieži vien neti...

jau.dia

  • 896
  • 10

omniva vai dpd?

Sveikas, kas šobrid izdevigak? ir kodi?

adele3

  • 972
  • 6

Atverskapi.lv - tiek slēgts 31.08.2022

Vai kāds zin iemeslus? Ilgi nebiju apmeklējusi šo vietni. Varbūt neizturēja konkurenci ar andel...

magdalenalett

  • 7755
  • 2

Vai andelē jebkuram Omnivas/DPD nodalījumam cena joprojām ir 1.85EUR?

Sveiki! Vai andelē jebkuram Omnivas/DPD nodalījumam cena joprojām ir 1.85EUR? Tikko pieteicos pre...

juspi

  • 1835
  • 4

DPD kods

Varbūt kāda zina aktīvu dpd kodu? Nepieciešams ārpus andeles. Un SUTUARDPD nestrādā, jau mēģināju 🙈

muuuzaaa

  • 423
  • 6

kā lietot filtru?

sveikas. sakarā ar jauno dizainu nevaru atlasīt konkrēta zīmola preces, jāveido kaut kādi brīnum...

Aija U.

  • 288
  • 2

KRĀPNIECE andelite.mandele Agrita Mūrniece, Anita Kiseļeva Podgornaja!

Nopirku 2 somiņas pa lielu naudu un mani ignorē jau 4. dienu. Neatbild! Numurs ir atslēgts. Nau...

evijalazdane

  • 4302
  • 89

OMNIVA atlaižu kodi⁉️

Sveiki, Omnivai ir kādi jauni atlaižu kodi?

kristianasandele

  • 491
  • 7

Omniva.

Vai kāda zin,omnivai ir tagad 30 % atlaide.Kāds ir atlaižu kods?Zinu,ka te ir 1.85,bet sūt...

love23

  • 1213
  • 17

Interese viedoklis

Meitenes interese viedoklis par tadu sienu ( aizslietni). Skanas izolacija, ecco ada. Jus sava ...

angel_r

  • 227
  • 2

Cenas

Jau vairākas reizes esmu piedzīvojusi situāciju, kad Pērles cena no brīža, kad pajautāju vai ir piee...

Hildegarde Graumane

  • 1412
  • 22

Dpd kods

Kods

l.b.

  • 444
  • 1

Atlaižu kods DPD

XS skapītis 1.77€ Kodu jāraksta drukātiem burtiem 😉 Varbūt kādai noder! 🤗

shinyme

  • 863
  • 0

par Dpd kodu!!

kas var uztaisit lēto dpd kodu caur Andele mandele??? uzrakstiet!!!

Henrijs Briedis

  • 319
  • 1

Kas tas ?!?

Portālam nomainīts dizains? 😬 Vai tas tikai apmeklējot no telefona? (Aplikāciju neizman...

kr-as

  • 971
  • 53

Pieteikums

Sakiet, kā dzēst pieteikumu,ja cilvēks pieteicies, uzdod jautājumu un pēc tam pazūd?! Lieki tāds n...

silva.kula1

  • 321
  • 4

Atsauksmes

Sveiki! Varbūt absurds jautājums. Bet kā uzlikt atsauksmes citiem? Nevaru nekādīgi atras...

zanesamoilova

  • 373
  • 5

Kaut kāda problēma

Man ir problēma - neieladēja kodu sūtījumam Dpd, bet naudu no konta noņema un pagaidam atbildi nesaņ...

juolieo

  • 423
  • 12

Problēmas noformējot sūtījumu 🤷‍♀️

Vai man vienīgajai šodien neizdevās noformēt DPD sūtījumu caur andeli? Naudiņa, protams, no maciņa ...

ilona13

  • 281
  • 15

Kur ir 7.bezmaksas sūtījums?

Vai Jums ir izdevies tikt pie šī 7.sūtījuma par brīvu no DPD? Aizvakar formēšu un man rādīja ...

ebbie

  • 820
  • 10

Vai kāda zin Dpd atlaižu kodu?

Sveiki lūdzu padalaties, ja kāda zin dpd atlaižu kodu. 😉

Laura Kazaka

  • 252
  • 1

Omniva

Vai ir spēkā kāds omnivas atlaižu kods?

beatesperles

  • 443
  • 3