Hei, hei! Uzmanies no darījumiem, kuri tiek pārvirzīti ārpus portāla! Nedalies ar savu e-pasta adresi, lai veidotu sūtījumu. Vienmēr uzmanies no pircējiem, kuri lūdz ievadīt kartes, internetbankas datus vai PIN kodus.

?

Sveiki, kāda var lūdzu uzrakstīt kā var uzlikt uz bildes ka ir pārdots.

bokavi

  • 458
  • 8

??

Sveiki, vai kāda varētu ieteikt ka uzlikt ka prece ir pārdota?

bokavi

  • 276
  • 1

DPD, Pastastacija, Omniva atlaides uz 15.12.2020.

Sveicināti, nekur neredzu un blakus tēmā arī nav atbildes, vai akcija Pastastacijai (1.85 EUR)...

juspi

  • 677
  • 13

savienojuma kļūda

visur kur laboju vai pievienoju preci...radas sarkanā ailē savienojuma kļūda. tā jau novēroju kādu n...

snezana

  • 457
  • 4

Kā var sazināties ar andelemandele administrāciju?

Nevaru uzrakstīt ne vēstuli epastā, ne sazināties caur app.

marimir

  • 1420
  • 12

macina papildināšana.

Man vienai ir taa kanevar papildinat macinu🤔 ...

Shopo-hopo .

  • 292
  • 1

Feiki un krāpniecība

Lügums administrācijai izveidot sadaļu,kur uzrāda krāpniecīgu darbību un feiku tirgoša...

robsons

  • 1218
  • 8

Latvijas pasts pakomāti - kods

Sveiki visiem :) Nopirku andelē latvijas pasta kodu, bet šis kods nedarbojas ("promo kods ne...

innuendo

  • 465
  • 8

Cos tops

Hei! Meklēju attēlos parādītos topus. Man interesē S izmērs. Paldies :)

Marta .

  • 245
  • 2

Krapniece Viktorija Kalniņa- Lietuvas konts

Svaigi cepts profils (Vakar) daudz preces bija ievietotas pardošanaa, cik sapratu daudzas tika i...

i.r

  • 800
  • 17

Pircēji slinko atstāt atsauksmes?

Pēdējā laikā esmu ievērojusi, ka ir ievērojami samazinājies atsauksmju skaits, ko pircēji atstāj p...

blue_ocean

  • 1064
  • 22

DPD sūtījums.

Sveikas. Skatos,ka tagad Andele piedāvā Dpd sūtījumus pa 1.85,vai kāda var pateikt,vai tas attie...

love23

  • 2144
  • 15

Krāpniece! VERONIKA ŠMITE. Lūdzu atsauksmes.

Sveikas! Esmu kļuvusi par krāpnieces upuri. Ne šeit,bet feisbuka Marketplace. Ieraudzīju šeit...

arlita

  • 1464
  • 16

Preces atrašanās pēc kārtas - skaita

Sveikas ievērojāt, ka preces atrašanās pēc kārtas - skaita nav pareiza. Tā parādas, ka prece ir...

Dzēsts lietotājs

  • 496
  • 8

DPD

Šodien pirmo reizi iegādājos DPD kodu,jo līdz šim bija PastaStacija. Nu nesaprotu kur man tas kods ...

burkaakundze

  • 868
  • 2

Pilnmēness Andelē

Jeb "kad akūti vajag kažoku":

xthin

  • 916
  • 18

sludinājumu pacelšana

Sveiki! Cik reizes vai cik bieži paceļat savus sludinājumus un kuros laikos, dienās, pēc piere...

jamaika

  • 491
  • 3

Nedarbojās

Manuprāt nedarbojās filtrs: visi, šodien. vakar....

Edvīns Lukaševičs-Lācis

  • 568
  • 4

Sveiki,Vaij šī prece-kastes ir Lietota lieliskā stāvoklī?

Nopirku no Monta Anete Pētersone https://www.andelemandele.lv/montaanete kastes pa 25€+pasta sta...

mu6mire

  • 1667
  • 20

ĪSTA MAZA KROKODILA ĀDAS SOMA

Sveicinātas,vaj nevarētu kāda pateikt vai varētu tirgot īsta krokodila ādas/ar ķepām un galvu/ s...

akella

  • 494
  • 3

Pārdošanas process

Sveiki! Iepriekš neesmu neko pārdevusi, bet dažas lietas tagad iekrājušās. Kā notiek process...

liga.liepaja1

  • 752
  • 9

krapnieks janis putnins

nopirku zilas apaksbikses no sievietes parskaitiju navdu janisam putinsam vins iznema sludinajumu ...

miss.samanta

  • 518
  • 0

Krāpniecība ! KRISTIĀNA PUŠPURE

Hey visiem ! Atkal krāpniecība. Tātad pie manas preces pieteicās meitene Kristiāna Pušpure. Gribēj...

Endijs Klārs

  • 1625
  • 12

Krāpniece - Viktorija Kalnina

Esmu šeit gadu gadiem iepirkusies, paldies Dievam, līdz šim problēmas nebija bijušas. Taču šodien...

Zane Rižikova

  • 1202
  • 25

“Emporio Armani..”Neuzķeraties uz viltvārža!

Dāmas esat uzmanīgas, lai pēcāk nav jālasa sūdzību raksti! Meklējot dāvanu, uzdūros uz šī viltvār...

anna-kocina

  • 504
  • 2

Pastastācija kods

Meitenes otro reizi iegādājos kodu andelemandele,bet man raksta ka nav pareizi kods!Tā notiek for...

mjusli

  • 568
  • 7

krāpniecība

Es pārdodu savas lietas Andelemandele.Krāpniece izvēlejās sev džemperi,teica ka pirks...

rona-rona

  • 1551
  • 12

Krāpniecība!!!

Sveiki! Šodien sastapos ar krāpnieci Irina Lanbert, "itkā" esot no Iganijas, bet ievadot pirmos num...

amyriga

  • 2002
  • 19

Mainīšanās

Es nesaprotu, kāpēc jāpiedāvā mainīšanās, ja nav skaidri norādīts, ka pārdevēja to vēlas. Tik b...

eevvee

  • 465
  • 2

andelemandele pēdējā versija!

saņēmu uzaicinājumu lietot un iepazīties ar jauno app! lūdzu-dodiet kan veco atpakaļ! gan vizuāl...

micene

  • 1149
  • 23