Hei, hei! Uzmanies no darījumiem, kuri tiek pārvirzīti ārpus portāla! Nedalies ar savu e-pasta adresi, lai veidotu sūtījumu. Vienmēr uzmanies no pircējiem, kuri lūdz ievadīt kartes, internetbankas datus vai PIN kodus.

Pērku Chloe Nomade edp smaržas

Sveikas, dāmas! Varbūt kāda pārdod šo burvīgo aromātu, labprāt iegādāšos! Vēlams parfimēto ūd...

gliemezvaks

  • 239
  • 1

Pirmais pieteikums

2 reizes jau bija gadījums, kad piesakos pirmā pirkt noteiktu preci, man pašai parādās, ka man s pie...

hete

  • 1151
  • 7

Nesanāk pievienot attēlus

Vai man vienīgajai nesanāk pievienot attēlus? Visu laiku "loading"...

  • 222
  • 0

Haki krāsas ādas mugursoma

Meitenes, dāmas! Liels lūgums!Biju pieteikusies pie kādas pardevējas uz haki krāsas neliela izmēr...

gliemezvaks

  • 371
  • 1

DPD

Kur šeit vai atrast sadaļu lai ar kodu SUTUARDPD -20% nosūtīt pa 1.60€? Man meitenes jautā, bet es ...

diana-priede

  • 1375
  • 13

...

Interesanta pārdevēja izskat ka liek perles pārdošana tik lai palielitos un celtu savu reit...

stenzi

  • 1215
  • 17

Andeles jaunā versija

Sveiki es gribētu atpakaļ veco versiju, jo man regulāri vakaros nevar atvērt lapas, iepriekš tā ne...

dancuks

  • 263
  • 0

Sievietes laukos

Labvakar! Saistībā ar plānotu gardrobes revīziju, meklēju kādu sievieti/ ģimeni, kura dzīvo k...

kr-as

  • 685
  • 1

Problemas ar macinja papildinasanu

Man vienigai tada problema? No pagaishas nedeljas neizdodas papildinat macinju. Beigas paradas tada ...

siciliana

  • 337
  • 2

Omnivas atlaide

Labrīt! Šodien,omniva mājaslapā,atlaižu kods manaomniva. Ļoti laba atlaide👍 nezinu tikai,cik...

agnesemk

  • 3077
  • 12

maciņa papildināšana.

Nevarat pateikt kāpēc jau otro reizi papildinu no vīra kartes savu maciņu par summu 3 eiro, rāda...

nata45

  • 477
  • 4

feiks vai īsts? Lietotāja eleon777

Sveiki! Gribēju nopirkt draudzenei somu no eleon777, pēkšņi skatos soma, kura bija publicēta kā or...

valliks

  • 964
  • 4

Ielogošanās

Labrīt! Es vienīgā nevaru ielogoties šeit caur Facebook? Rāda visu laiku error vai pārlādē lapu

zaneberz

  • 533
  • 4

Pārdotās preces

Sakiet lūdzu, kā var izdzēst savas pārdotās preces? Izmeklējos visādi, bet neatradu tādu iespēju ...

caterina

  • 688
  • 8

Omniva kods

Kodiņš :)

_perle_

  • 949
  • 1

Problēmas ielogoties ar draugiem.lv profilu

Vai ari kadai ir problemas sodien ielogoties ar draugiem.lv profila starpniecību.

sirsnina

  • 812
  • 12

Jauns - vai tiešām?

Sveiciens tirgotājām! Šodien uzgāju šādu sludinājumu (ievietotāju neminēšu šoreiz), kurā ir nor...

katrina_dejo

  • 1330
  • 11

Krapnieciba

Sveiki visiem, jau kadu laiku izmantoju so platformu, visu laiku, tikai labakas atsauksmes, bet ...

baitro

  • 1886
  • 78

Latvijas Pasta pakomāti.

Meitenes, kāda ir jūsu pieredze?? Vairākus gadus biju uzticīga Omnivas pakomātiem, kuri vienm...

Ivanda Šmite

  • 1799
  • 19

Cenas par sludinājumu.

Meitenes,kapec ta,pievieno vienu sl.jamaksa 0.35centi,par otro jau 0.50,par trešo 0.45???

mjusli

  • 2542
  • 12

Kādi slikti laiki pienākuši!!

Portāla tiesību turētājs mazliet iekavējis nodokļu nomaksu - https:...

durums

  • 956
  • 7

Pārdošanas veidi

Sveiki meitenes! 😊 💐 💝 Jautājums tām, kas pārdod savas mantiņas. Man ir interesanti, kādi ir pēc j...

natalia.kay

  • 2720
  • 17

pastaStacija

Sveiki, vai káds zin, kas mainíjies ar PastaStacijas kodiem? samaksáju tepat Andel'e, ned...

Ant Ra

  • 591
  • 9

Pieteikuma dzēšana

Vēlos izdzēst pieteicēja pieteikumu, bet nesanāk. Funkcija nav aktīva. Agrāk varēju. Kāds zin, vai...

alyyna

  • 692
  • 2

Cik gaidīt?

Pārdevējai naudu parskaitīju,bet pazuda bez.miņas...ieteikumi,kā rīkoties?

ausa

  • 818
  • 8

Irina Čevere

Vai kadam ir bijusi darīšana ar tādu personu?Kārtējā krāpšana izskatās.Profils dzests un nomainīts...

bonija555

  • 1074
  • 3

Nekādas atbildes

Sveikas! Vai jums ir gadījies tā, ka ļoti vēlaties iegādāties kādu preci, uzrakstiet pārdevē...

anna.vin

  • 1634
  • 33

omniva

sveiki. vai ir kāds omnivas atlaižu kodiņš ?

linda1991

  • 1438
  • 4

Cilvēkam visi mājās???

Ha ha

A. V.

  • 2827
  • 46

Negodprātīga pārdevēja - beatifuly (šobrīd vārds mainīts uz sanitr)

Īsumā - iegādājos lietotu peldkostīmu (pirmā un pēdējā reize, kad ko tādu pērku lietotu) no pārdevēj...

blue_ocean

  • 1205
  • 11