Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Prece lieliskā stāvoklī vai tomēr ar trūkumiem?

Sveikas, meitenes! Pēdējā pirkuma iespaidā nolēmu uztaisīt tēmu, ko jūs uzskatāt par preci - lietota...

anita-n.

  • 2186
  • 75

Andele nevar ielikt H&M, D&G un citus zīmolus kur ir & zīme!

Sveiki. Man ir sūdzības, ka ievietojot vai labojot sludinājumu, es nevaru ielikt tādu zīmolu kā H&...

natnatnat

  • 724
  • 16

Negodīga tirgotāja Agnese Rozinska!

Nesen šeit parādījās sporta kostīmiņš Nike, ko ļoti daudziem kāroja sirds, tad lai Jums sirdis bū...

zanes-skapis.

  • 1188
  • 5

Atstāt atsauksmi

Sveiki, nesaprotu kā var atstāt atsauksmi, nekur neatrodu tādu iespēju? Nedēļu atpakaļ iegādāt...

Sanita Ruska

  • 2036
  • 18

Nopietni?!

Tās "grāmatiņas" (care cards) ir tik vērtīgas, vai esmu ko palaidusi garām?

xthin

  • 869
  • 7

Pazuda nauda no maciņa

Esmu šokā! Tikko vēl bīja nauda, gribēju ievietot sludinājumu, bet pēkšņi parādās -0.15€😡 Kas...

Dzēsts lietotājs

  • 817
  • 2

vasari-_19

Nesaņemu zābakus, sludinājums dzēst un sarakste slēgta. Atsauksmi ari nevar atstāt.

julivan

  • 944
  • 4

ILGSTOŠI STĀV ANDELĒ

Man radies jautājums - esmu ievērojusi vairākām pārdevējām preci, kas stāv ilgstoši andelē, n...

A. V.

  • 1416
  • 9

Krāpniece Diana Rastopcina

Krāpniece Lv36haba0551042020254 Diana Rastopcina. Biju ielikusi sludinājumu ka meklēju sporta tēr...

evsa

  • 1506
  • 16

KRĀPNIECE VALĒRIJA VASKA (vasari_19) LV66UNLA0050020881338

Kas vēl ir cietis? 12/09 iegādāts džemperis, pārdevēja "pazùda". Lūdzu sazināties ar mani , lai izl...

milu

  • 1192
  • 11

Portāla noriets?

Vai tikai man liekas, ka portālam noriets sācies vai citiem arī? Preces ne tikai nepērk, bet nav ...

helena6

  • 2867
  • 85

Krāpniece!!!!!

Nepērciet rozā puskažoku, pārskaitīju sievietei naudu, un jau vairāk kā nedēļu neko nav atsūtījus...

jekaterinamistino va

  • 1239
  • 3

Uzmanību - krāpniece!

Nekādā gadījumā neiesaku sadarboties ar šo lietotāju Līga Līga https://...

lauma82

  • 1031
  • 3

Vnk jautājums šeit visiem. 🌞

Kādēļ andelē cenas ir 2x lielākās nekā precēm ar atlaidēm parastajā veikalā un internetvei...

magdalenalett

  • 1365
  • 66

Kur tad pazudis taisnīgums?

Nesen atklāju šo tirgošanas vietni un biju ļoti preicīgs par plašajām iespējam iegādāties Brandotas ...

kaupers

  • 2062
  • 28

Reģistrācijas iespējas

Vai iespējams piereģistrēt savu profilu arī bez draugiem vai facebooka?

Sanita Lomanovska-Grūbe

  • 10343
  • 7

Kā atrast dzēstu sludinājumu???

Radās problēma. Netīšām izdzēsu divu sludinājumus kuros bija nopirktas pērles. Līdz ar to vairs nev...

only-for-home

  • 836
  • 9

PS atlaižu kods?

Sveiki! Palīdziet atrast PS atlaidi sūtīšanai!!! Prece atzīmēta kā pārdota, bet nekādi piedāvāju...

ilga-v

  • 1068
  • 10

Jauns ar caurumiem un pleķiem.

Pirmo reizi rakstu tādu negatīvu atsauksmi. Nopirku no Santas Šēniņas jaunu Emporio Armani t-kre...

larisa.

  • 1289
  • 15

Ieet caur Facebook?

Sveiki. Vai man vienai tā ir: tagad caur Facebook ieet ir pilna nozīmē, parsledzas Facebook sai...

irinakaro

  • 1254
  • 13

Kur var apskatīt manu preču reitingu?

Šķiet, ka pirms kāda laika es nejauši uzdūros opcijai, kas parāda manu Andelē ievietoto preču r...

elinabadune

  • 711
  • 2

Forums mobilajā aplikācijā

Sveiki! Varbūt šis jautājums jau ir bijis, bet man vienīgājai mobilajā aplikācijā nav foruma? ...

kristianagrikmane

  • 456
  • 5

ko darīt ar šādām pārdevējam?

Pirku kurpes, aprakstā jaunas, dzīvē papēži nodrazti. Prasu vai ņems atpakaļ, bet mani nolama!!!

  • 1291
  • 14

Nikita Gadalovs

Cieníjamás pircéjas, vai kādai ir pieredze sadarbībā ar šo puisi? Dzēsts sludinājums, viltus pr...

Izpārdodu Skapi

  • 2100
  • 13

Jautājums par pērli

Atnāca paziņojums - par tavu pērli uzdots jautājums. Kur var to jautājumu redzēt? Nekur nevaru...

anita-n.

  • 639
  • 13

Gļuks

Sveiki! Vai man vienīgajai portāls gļuko pēdējās dienās??

beatrise-rb

  • 772
  • 18

mobilā aplikācija

Man mobilā aplikācijs īsti neiet. Vēl kādai?

wiibys

  • 1126
  • 13

Veltījums tām, kuras tirgo bērnu apavus

Sākoties pavasarim, māmiņas ar steigu meklē mazajiem pavasara apaviņus. Tā darīju arī es, man pave...

Julia ;)

  • 1543
  • 12

Palīgs / tirgoties Online

Sveikas , meklēju palīgu tirgoties Online . Rakstiet privāti . (Darba piedāvājums ) 3€...

krista-vm

  • 640
  • 1

Nopirktā apģērba kvalitāte

Domāju, gandrīz katrai no mums ir gadījies nopirkt šeit kādu lietu, kas īsti nav atbildusi iecerē...

marika-imse

  • 2056
  • 10