Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

man tik tikko "perlu-runcene" atsutīja nāves draudus

"perlu-runcene" atsūtīja sekojošus nāves draudus. vakar pieteicos somai,vēl nebiju iegājusi šodien...

Julia S

  • 1896
  • 32

Maciņa papildināšana kavējas un administrācija ignorē

Vēlējos uzzināt vai esat saskārušās ar sekojošu situāciju: Šorīt nolēmu papildināt maciņu Andel...

kristata

  • 617
  • 22

ĻOTI nesmuki, apzinata krapniecība.

Vēlos brīdināt par : https://www.andelemandele.lv/yanamoon Labdien, lieta tāda ,ka nesen iegā...

didicat

  • 1713
  • 6

Negatīva atsauksme!

Tikai šodien tika pamanīts ka ir saņemtas jaunas atsauksmes.Diemžēl negatīvas.Kā rīkotie...

missyasmin

  • 1259
  • 32

Krāpniece

13.05. iegādājos sporta pulksteni no zukss27, naudu skaitīju cik saprotu uz dēla kontu Valters Daks...

ilzz

  • 1001
  • 6

Dīvaina pārdevēja

Ieliek pārdošanā preci par lētu (nu ļoti lētu naudu, pat aizdomīgi lētu). Protams, ka precei b...

i.a.

  • 1653
  • 21

Pārdošana uz foruma

Labrīt mīļās pārdevējas! Vai kādai kaut kādreiz izdevās kaut ko pārdod foruma sadaļā "meklēju"? 😂...

natalia.kay

  • 1047
  • 15

Jautā atlaides.

Intereses pēc gribu Jums pajautāt vai Jums tiek prasīts nolaist precei cenu un/vai uzsaukt omn...

skaistaslietas

  • 2444
  • 68

Aizdomas par krāpniecību !!!

Sveikas.Interesē vai kāda no Jums arī bija pieteikusies pie šīm lietām. Viss ļoti aizdomī...

dzive-ir-skaista-

  • 1482
  • 15

Vai tā ir pieņemts?

Nopirkt tikko no manis jaku, vēl mēģinot kaulēties pirms tam, un tad to jaku nākamajā dienā pēc saņ...

sabinestrautina

  • 1454
  • 22

No dominas omnivas atnāca paciņa, bet neesmu pasūtijusi

Vai kādai nav pazudusi nosūtītā paciņa no dominas, vakar vakarā saņemu ziņu no omniva, ka man pien...

liva_johanna

  • 885
  • 4

Think positive ♥

Kaut kā "pavilkās" uz nenopietno un iedomājos par tēmu, kas varētu būt kā "atpūtas stūrītis...

  • 1234
  • 32

Nozaudēta paciņa Omniva

Sveikas! Pirmo reizi gadās šāda problēma - pircēja saņēmusi paciņu, bet iekšā sveša lieta - ne ...

ingera

  • 1551
  • 10

Pastastacijas kods

Sveiki, man ir pastastacijas kods iegādāts, bet tiešsaistē es to nevaru izmantot pie atlaižu koda ...

epriede

  • 477
  • 2

Interesants novērojums

Cilvēks, kaut kam pārdeva kreklu, un uzreiz izliek vēl vienu sludinājumu ar to pāšu bildi, to pašu c...

vadims.petrovs

  • 643
  • 1

Pasta Stacija - как использовать?

Извиняюсь, может я глупый, но оплатил тут Pasta Stacija код, он виден в проданной вещи, всё хорош...

nikolay

  • 2098
  • 8

apsauca par krāpnieci

Mīļās meitenes, nezinu ko darīt. 2 mēnešus atpakaļ notirgoju savu veco Samsung, šodien saņēmu z...

iren987

  • 956
  • 8

Papildinot maciņu naudu noņem 2x

Meitenes , skatāmies , papildinot maciņu , cik noskaita naudu . Papildināju pa 3eur , bet novelk 2x ...

ivcha

  • 384
  • 4

Nerāda jaunas pērles

Meitenes, tas ir mana telefona “gļuks”, vai tiešām visas manas šodien ieliktās preces nav redzamas?...

Irina Ko

  • 418
  • 17

sliktas kvalitātes bildes

Vai tā ir tikai man, vai vēl kādai, ievietojot bildi andelmandelē bildi, zūd kvalitāte, paliek...

pukaunfiskars

  • 658
  • 6

Rezervētāji...

Labdien!-kāda Jums pieredze ar pircējiem,kas it kā pirmie piesakās un pēc tam uzreiz pazūd...

Kristine Muceniece

  • 773
  • 19

Paysera un Revolut konti

Gribēju apjautāties, vai daudzas pārdevējas lieto šo kontu . Jo esmu saskārusies ar pircēju neizpra...

maija-saule

  • 8794
  • 15

Oh, MY GOD😂😂😂

Es saprotu, ka cilvēkiem panika, vīruss apstādinājis domāšanu Pēc NIVEA tūbiņu pārdošanu...

A. V.

  • 1343
  • 27

Šī brīža situācija

Sveikas,meitenes!Man ir jautājums-ņemot vērā,ka mums Latvijā ir jau daudzi sasli...

kristine.k

  • 1038
  • 24

О работе сайта

oчень плохо работает сайт,часто зависает

Dzēsts lietotājs

  • 798
  • 5

imya_rozi - krāpniece?

Pieteicos uz paraudziņu komplektu pie imya_rozi, pārskaitīju uzreiz arī naudu. Bet pēc tam komun...

ie.u.

  • 1533
  • 41

Kārtēja krāpniece - Sabīne Brīniņa

https://www.andelemandele.lv/sabinebrinina Vēl vasarā gribēju nopirkt somiņu pie šīs meiten...

indeed

  • 1042
  • 2

Vīrietis ar segvārdu, kas izmanto meitenes !

Meitenes, uzmanieties ! Vīrietis, kas ir šobrīd nomainījis segvārdu kā anete-k ir perverss tipiņš...

Signija B

  • 1313
  • 18

Neredzi pērles

Vai es vienīgā šorīt redzi ierobežotu skaitu pērļu?(Iespējams, tikai jauno) Pazuduši arī favorīti, ...

krixis55

  • 595
  • 31

Maksājums

Vai šodien vēl kādam ir problēmas ar maciņa papildināšanu?Nevaru nomaksāt,izlec kautkas nesaprotams.

cipresite

  • 384
  • 0