Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Nesanāk ieskaitīt naudu. SEB

Sveikas,dāmas! Nesaprotu kāpēc nesanāk pārskaitīt naudiņu uz savu kontu. Viss notiek,tieku līdz sm...

  • 571
  • 1

klusējošie pircēji

Jautājums administrācijai un pieredzējušiem pārdevējiem: ko darīt ar pircējām, kuras piesakas ...

dianak

  • 4003
  • 74

Neuzķerieties uz MK viltojumiem

Arvien biežāk ievēroju, ka Michael Kors preču pakaļdarinājumus šajā portālā pozicionē kā superdār...

xthin

  • 2937
  • 39

Par pērļu bilžu "uzskaistināšanu"

Saprotu, kā gribot pārdot savu apģērba pērli, tā jānobildē pēc iespējas "garšīgāk". Bet vai nevaj...

sirsne

  • 1178
  • 14

Pērļu bloķēšana

Labdien, vai Administrācija varētu izvērtēt Pērļu bloķēšanas principus- ir saprotams ja tiek pied...

boclets

  • 2824
  • 62

Vēl viena sasāpējusi tēma

Šodien viena potenciālā pircēja noveda mani līdz nereālam besim, tāpēc nolēmu uzrakstīt par sūtīša...

Julia ;)

  • 2691
  • 86

BEIDZES

Ko nozīmē šis vārds? Tāds parādās uz pārdotas, cik saprotu, preces. Nu, vajadzēja portālam ...

A. V.

  • 715
  • 12

Krapniece

Sveika, vai kadam ir sudzibas par pardeveju Ekaterina Fisenko, ja kadam ir ludzu rakstiet

gloria15

  • 1225
  • 2

Ignors no administrācijas !

Sāk šis portāls godavārds tracināt! Nepietiek ar to , ka sludinajumi maksas portals regulāri lago, ...

sinchux12123inbox .lv

  • 1675
  • 52

Cenas maiņa!?

Labdien. Nekas svarīgs no manas puses nebūs, vnk interesanti palasīt jūsu viedokli par cenu maiņ...

irinakaro

  • 1038
  • 15

Telefona maina

Vai jaregistrejas Ka jaunam lietotajam,...?

saulite5

  • 468
  • 2

Pazuduši paziņojumi

Respektīvi, ja kādreiz man nāca gan e-pasts, gan AM aplikācija uzreiz ziņoja par jaunu piete...

sendrali

  • 950
  • 18

Neielādējas bildes sludinājumu sarakstā

Vai Jums arī? Ļoti kaitinoši, nevaru neko nopirkt, jo nav iespējams apskatīt bildes. Maksājam par sl...

laipniludzu

  • 812
  • 23

Atsauksmes!

Labdien! Vēlos rosināt vienmēr atstāt PLAŠAS atsaukmes- par komunikāciju, par preci, par piegād...

puukii

  • 1962
  • 14

Atsauksme, ja dzēsts sludinājums

Sveikas, Vai ir iespējams atstāt atsauksmi par pārdevēju, ja sludinājums dzēsts? Paldies ☀️

A K

  • 787
  • 4

Zīmoli kuri nav zīmolu sadaļā!

Meitenes, ierakstiet šeit zīmolu kuru nevarat atrast sadaļā. ( Ar cerību, ka administrācija to pie...

Dzēsts lietotājs

  • 1058
  • 29

Pasta stacija kods

Sveiki. Pārdevu pērli , un iegādåjos kodiñu pasta stacijai, samaksāju caur swedbank, nauda , bet ko...

anete.vodcica

  • 1653
  • 10

Grāmatas un telefoni sadaļā mājai😤😤😤

Sveiki! Varbūt var uzkonfigurēt, lai šīs pērles - grāmatas un telefoni rādās atsevišķ...

magdalenalett

  • 750
  • 5

Komentāru dzēšana forumā

Situācija - foruma sadaļā pie vienas no tēmām pievienoju komentāru. AndeleMandele aplikācija ''nogļu...

zeliiga

  • 664
  • 5

💥Akcija Omnivai līdz 24.03.💥

Mazais skapītis 0.86....utt.

Gita Rinka

  • 960
  • 20

Mobila lietotne andelemandele

Labdien! Vai ir iespēja, lai andelemandele nepiedavātu uz katras lapas lejupielādēt savu liet...

irina-ananjeva

  • 935
  • 6

Kādi sludinājumi iekļūst sadaļā SUPERPĒRLES?

Labdien! Es te nosacīti jauniņā. Reģistrējos jau ļoti sen, bet andelēties sāku tikai šogad. S...

elinabadune

  • 1515
  • 4

Atkal Omnivai problēmas !

Lūdzu esiet uzmanīgas ! Omniva zaudē un pazaudē sūtījumus ! Šoreiz sūtījums bija paredzēts...

ninanina

  • 1363
  • 27

Preču dāvināšana

Sveiki! Agrāk bija iespēja preces uzdāvināt un par to nebija jāmaksā pakalpojuma maksa. Ja es vēlos ...

Līga Markāne

  • 562
  • 3

Pārdotās preces.

Kāds ir iemesls tam, ka atverot kādu no sadaļām, starp precēm rēgojās preces ar uzrakstu pārdots...

Edvīns Lukaševičs-Lācis

  • 747
  • 3

Apmaksa caur banku

Vai tikai man nevar papildināt maciņu caur internetbanku?

  • 735
  • 1

Nevaru ievietot foto

Gribu ielikt sludinājumu, bet nevar pievienot foto, kāpēc tā?

soolncee

  • 1143
  • 35

Meitenes uzmanīgi. Krāpniece!!

Sveika, meitenes. Gribēju pabrīdināt par šo lietotāju https...

nelli

  • 1725
  • 6

Preces ar defektiem

Pēdējā laikā, iepērkoties andelē, diezgan bieži esmu saņēmusi defektīvu apģērbu - salauzts rāv...

Julia ;)

  • 2671
  • 24

Pircēji nepasktās, no kuras puses ir pārdevēja...

Reizēm rodas iespaids, ka Latvijā ir tikai viena pilsēta, Rīga. Jau vairākas reizes tiek noska...

kuldidzniece56

  • 1273
  • 33