Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Palasiet atsauksmes...

Kāpēc šādas krāpnieces joprojām drīkst tirgoties portālā? Izskatās, ka bizness iet uz urrā. Cik ...

xthin

  • 4767
  • 37

Par preces nosūtīšanu

Man tāds jautājums pārdevējām, cik ilgā laikā pēc naudas saņemšanas par preci, jūs to preci nosūt...

anita-n.

  • 3282
  • 29

Profila bildes maiņa

Sveikas, Vai šeit ir iespējams nomainīt profila bildi, nemainot to FB?

nonameil

  • 1817
  • 12

Jaunās pērles sarakstā 😏

Sveikas 😃šodien ievietojot pērles, ievēroju, ka manas ievietotās pērles neparādās pie jaunumiem ...

sbskapis

  • 610
  • 3

Omniva

Vēlos brīdināt pārdevējus, pārmēriet katru mm, lai nepārsniedz norādītos izmērus! Omniva nav diez ko...

solvita88

  • 13937
  • 22

Кļuvu par krāpnieces upuri ... Kā būt?

Labdien meitenes! Man ir liela problēma ... Es pārdevu matu kopšanas līdzeklus ar lielu atlaidi par ...

natalia.kay

  • 2591
  • 41

Pārskaitījuma nesaņemšana

Kā rīkoties, ja pārdevējs apgalvo, ka pārskaitījumu nav saņēmis, kaut gan pircējs pārskaitī...

aiva11

  • 1022
  • 2

Maldina....

Slikta komunikācija.Nav pretīm nākoša,uzdot lietotu preci par jaunu. Prece bojāta ar cauru...

maruzena

  • 1743
  • 3

💥Unikāls gadījums🤯‼️

Portāla Andele Mandele pārdevējai Dinai Riekstiņai, savā profila aprakstā vajadzētu ierakst...

Mārīte Spāre

  • 2235
  • 37

Vai šī pardevēja ir droša!??

Ir registrejusies portala 1 dienu,atsauksmes nav,pardod guess kurtku lēti,.pieteicos pirkt,tad r...

maruzena

  • 1091
  • 4

Sporta Uzturs

Andele! Kā tas var būt, ka savu sporta uzturu ko vēlējos sen pārdot, nobloķējāt, bet šodien s...

solvita88

  • 857
  • 16

Pasta Stacija!?!?!

Meitenes, pastāstiet savus iespaidus par šo pakomātu servisu? Pirmo reizi piekritu preci saņ...

xthin

  • 2491
  • 15

Pasta stacijas kods - kā to lietot?

Sveika, es pirmo reizi gribu izmantot Pasta stacijas kodu, ko nopirku šeit ar "Mans maciņš" pal...

befashion

  • 4763
  • 6

Šodien nestrādā aplikācija

Vai Jums tāpat? Un caur mājaslapu tik lēni, traucē reklāmas un nevar pievienot failus.....

A. V.

  • 444
  • 0

Nevaru izlabot sludinājumu

Neizdodas rediģēt savu sludinājumu. Uzspiežot "labot", parādas ziņa "Mēģiniet vēlreiz" un viss. Vai...

mokka

  • 523
  • 2

Iesniegt sludinājumu

Vai pamanijāt, ka nopērkot sludinājumu un uzspiežot Turpināt tiek atvilkta naudiņa dubultā.

anita123

  • 2878
  • 9

Portāla darbības problēmas

Labdien! šodien divi mani sludinājumi, kuriem aktīvs darbības termiņš un, kuri nav pārdot...

Shona* Clothes

  • 670
  • 13

Nikita Gadalovs! Aicinājums tiem, kam vasarā naudu izkrāpa profils "Nikita Gadalovs"

Uzmanību tiem, ko apkrāpa vasarā profils "Nikita Gadalovs". Griezos policijā, policija ir iero...

Izpārdodu Skapi

  • 1079
  • 5

Nesanāk pievienot bildes

Sveiki! Sastādot sludinājumu un pievienojot bildi, tā netiek pievienota, bet parādās uzraksts "šīs ...

olga1lv

  • 273
  • 0

Apgrūtināta foto pievienošana

Labdien,iespējams,kāds vēl ir saskāries ar apgrūtinātu fotogrāfiju pievien...

sigita-pr

  • 379
  • 1

Mobilā aplikācijā nestrādā sadaļa Pārdotie. Tāpēc pircējai pirkumu varēju no format tikai vēlu vakarā, kad tikusies pie datora .

Mobilā aplikācijā nestrādā sadaļa Pārdotie. Tāpēc pircējai pirkumu varēju no format tikai vēlu ...

Liena Norvaiša

  • 756
  • 10

Tirgo sekend hend iegādātu apģērbu!

Lūgums portālam izveidot iespēju norādīt-iegādāts sekend hand veikalā! Tikko iegādājo kāzu boler...

sara7

  • 1913
  • 15

Andele, Tev rūgta mandele

Mīļā Andele, Tu man ļoti patīc, bet Tavi īrnieki (reklāmas) sāk par daudz jaukties manā telpā. Ci...

krincese

  • 1466
  • 16

Paldies!!! 🤗

Biju patīkami pārsteigta,ka telefonā ieraudzīju paziņojumu no AndeleMandele.Ļoti pietrūka šīs fun...

Gita Rinka

  • 895
  • 3

Pārdotā prece

Sveiki! Varat, lūdzu, pastāstīt kā pārdotajai precei var uzlikt, ka tā ir PĀRDOTA? Zinu kā uzlikt"R...

laurabrandte

  • 1757
  • 5

Krāpniece saulitee12, Samanta Bērziņa

Uzmanieties no krāpnieces! Viņas profilā atsauksmēs esmu ielikusi, ka gaidu naudu vai preci nu jau ...

aigae

  • 1112
  • 9

Par fake-iem

Andelemandele īpašniece ļoti skaļi uzstājās, ka ir pret fake preču tirgošanu, bet lapā ir normāli p...

Ie Vish

  • 1939
  • 25

Prece lieliskā stāvoklī vai tomēr ar trūkumiem?

Sveikas, meitenes! Pēdējā pirkuma iespaidā nolēmu uztaisīt tēmu, ko jūs uzskatāt par preci - lietota...

anita-n.

  • 2186
  • 75

Andele nevar ielikt H&M, D&G un citus zīmolus kur ir & zīme!

Sveiki. Man ir sūdzības, ka ievietojot vai labojot sludinājumu, es nevaru ielikt tādu zīmolu kā H&...

natnatnat

  • 724
  • 16

Negodīga tirgotāja Agnese Rozinska!

Nesen šeit parādījās sporta kostīmiņš Nike, ko ļoti daudziem kāroja sirds, tad lai Jums sirdis bū...

zanes-skapis.

  • 1188
  • 5