Sludinājuma papildināšana

Sveiki! Kad varēs papildināt sludinājumus pa vienam? Šobrīd gribu ielikt tik vienu preci, bet nevēl...

liga-j.

  • 670
  • 2

Google.com

Esmu vīlusies,iemetot google.com savu vārdu uzvārdu izmet lietas,kuras šeit tirgoju.Apsvēršu vispār...

ina-ina

  • 1184
  • 20

Favorīti

Sveikas, meitenes! Ko īsti dod sirsniņas? Tikai to, ka var Favorītu sadaļā redzēt, kas ir iepati...

nelastrengegems

  • 728
  • 0

kids sadaļa

Labdien! Pamanīju, ka sadaļā -aksesuāri bērniem- nestrādā izvēlne -kam- ja neaizpilda šo lauku, ta...

piparaste

  • 657
  • 3

Sludinajuma pacelsana.

Man labak patiktos ja savu sludinajumu varetu pacelt ari ar tel.sms palidzibu,nevis obligati ar ...

Linda ex Putniņa

  • 936
  • 15

Kā izlabot pircēja/pārdevēja vērtējumu?

Sveikas!Man ir sekojoša problēma - pircēja saņēma preci ar omnivu,ierakstija vērtējumā,ka viss bij...

puma422

  • 1283
  • 13

Par norēķiniem ar SWEDBANK i-banku

Dāmas, būsiet pamanījušas sārto uzrakstu portāla augšgalā. Domājam, ka līdz rītdiena problēma no...

diskopele

  • 840
  • 0

Maciņa papildināšana ar maksājumu kartēm: PIESLĒGTA!

Dāmas, beidzot variet papildināt maciņu arī ar banku maksājumu kartēm. Mēs jau gaidām jūsu SUP...

diskopele

  • 1503
  • 48

Ieteikums :)

Domāju,ka būtu super forši,ja vēstulei arī varētu pievienot failu,teiksim bildes,ja kāda meitene...

julija.

  • 686
  • 1

kāda jēga atsauksmēm?

man ir bijuši jau vairāk kā 30 darījumi šīs andeles pastāvēšanas laikā. bet.... jo vairāk ats...

arlita

  • 1250
  • 26

Par sliktām atsauksmēm

Sveika! Ļoti bieži labām pārdevējām ar ļoti kvalitātivu preci redzu 1 zvaigznes atsauksmes ar pozit...

shoppingfan

  • 1126
  • 13

?

Es nesaprotu kāpēc nevaru ielikt savas pērles???? Ne caur telefonu, ne caur datoru... Žēl, ka tā, j...

S. A.

  • 365
  • 0

Never vaļā pieteikumus un vēstules

Ieejot andelemandele lapā redzu pieteikumus un vēstules lietām, kuras tirgoju, bet neko never vaļ...

Dzēsts lietotājs

  • 734
  • 1

Jauno pērļu foto

Vai man vienai tas, bet nevaru redzēt šodien ielādēto foto attēlus, pie kam ne tikai savām lietām...

zangmo-norzom

  • 746
  • 3

Kā izdzēsties no šī portāla?

Sveiki. Vai kāds var pateikt kā izdzēsties no šī portāla?

lala

  • 2761
  • 9

jaunā opcija "Pacelt sludinājumu "

Šodien ievēroju šo jauninājumu ! Un protams steidzu izmantot :) BET... cik bieži to drīkst darīt?...

arlita

  • 1970
  • 36

Sludinājumu ātra un ērta pārskatīšana

Manuprāt sludinājumu pārskatīšana būtu ērtāka un ātrāka, ja būtu ievieista quick view opcija:-)

Diāna Ņ.

  • 576
  • 0

Par maciņa papildināšanu ar Swedbank i-banku

Dārgās Dāmas! Pēdējās dienās esam saņēmušas vairākus e-mail par to, ka nepapildinās maciņs tieši...

diskopele

  • 822
  • 0

Omniva

Sodien pirmo reizi sutiju pa Omnivu. Ieprieksh pieredze bija tikai ar Pasta staciju. Sanaca ta, ka ...

Dzēsts lietotājs

  • 2049
  • 9

Cik ilgi aktīvs ir ievietotais sludinājums? Profila dzesana?

Diemzel tikai tagad ieveroju ka: Sludinājums ir aktīvs 45 dienas. Pēc tam tas nonāk Tavā sludi...

…. .

  • 1435
  • 14

Kids sadaļa-man vienai tāda neraža?

Ieslēdzu kids sadaļu un tur man pa visu ekrānu viena bilde, tad nākošā tik pat liela. Lai vai ko es ...

debra

  • 885
  • 16

Andele Kids

Būtu baigi forši ja varētu atzīmēt vai drēbes ir meitenēm , puišiem vai unisex. Lai sadaļā K...

manasperles

  • 1088
  • 2

AKTUALS JAUTAJUMS KOMENTARU DZESANA

ka izdzest savu rakstito komentaru sava skapi???? Loti nepieciesama si opcija jo nav velams lai ...

…. .

  • 1551
  • 18

Kā var novērtēt pārdevēju?

Esmu veikusi 2 pirkumus, taču nevienā no darījumiem nevaru atrast iespēju novērtēt pārdev...

  • 3151
  • 15

SLUDINAJUMA-BILDES IZSKATISANA!!!!

Loti ilgi tiek izskatitas bildes, pat lidz 10 stundam!!!! Par sludinajumu tiek maksats bet preti ...

…. .

  • 1093
  • 14

Sludinājuma apskatīšanas, ja prece ir pārdota

Ja nopērk preci un pārdevējs uzliek, ka prece pārdota, tad sludinājums tiek noņemts. Bet ko darīt,...

Laura k

  • 724
  • 0

izlasīta vēstule.

būtu ļoti labi,ja varētu redzēt vai vēstule ,vai vēstule iekš "Mana andele" ir izlasīta vai nav. Jo ...

arlita

  • 941
  • 6

Maciņa papildināšana PIESLĒGTA !

Hei, mīļās Dāmas ! Labas ziņas ! Tikko pieslēdzām maciņa papildināšanas opciju caur internetba...

diskopele

  • 1269
  • 16

Ka "tikt vala" no perlem,kuras rezervetas,bet nav atzimetas ka pardotas?

Mana perkamo perlu sadala ir "uzkarusas" perles,kurad paradas,ka neaktivas,bet nevaru vinas ...

treimane.baibagma il.com

  • 951
  • 3

Jauna sadaļa

Vai ir domāts arī par sadaļu vīriešu drēbēm un apaviem?

Laura k

  • 702
  • 3