Vairāksolīšana?!

Gribu zināt Jūsu domas par situāciju, kad pērlei ir ļooti daudz pieteikumu. Ja pērlei liek vairāk...

lizabet

  • 877
  • 5

Pērles foto ar uzrakstu - PĀRDOTS!?!

Cienījamā Andelemandele.lv administrācija! Kādēļ pārdotās pērles ir tik ilgi redzamas profilā? ...

sunday

  • 885
  • 6

Reitinga vai TOP pārdevēju sistēma + vērts sekot

Labvakar! Nevaru īsti saprast, pēc kādiem kritērijiem tiek iedalīti TOP pārdevēji? Kā notiek r...

Dzēsts lietotājs

  • 842
  • 1

Anonimitāte Google

Sveikas, Dāmas! Dažreiz mēdzam saņemt neizpratnes vēstules, ka, jūsu vārds parādas googlē z...

diskopele

  • 948
  • 2

Vairumtirdzniecība portālā

Kāpec netiek dzēsti lietotāju sludinājumi/profili, kas tirgo jau 20. pēc kārtas vienādus replika...

Katy Pērles

  • 1139
  • 7

Pirkšanas kārtība

Sveikas,meitenes! Esmu šeit nesen,un nekādi nevaru saprast pirkšanas kārtību. Ja man ir iepat...

  • 1594
  • 15

Izdzeest pieteikumus...

Vai kaada luudzu nevareetu man pastaastiit,kaa izdzeest pieteikumus peerlei?Man bija divas meitenes ...

love23

  • 713
  • 3

kas notiek ar pardevejam???

Pirmo reizi sadu situaciju uztveru mierigi,lai ari bija neptikami,soreiz-lidz asaram... Biju pirma ...

Inese Platmane

  • 1597
  • 21

Kā izdzēst bildes no sludinājuma un nomainīt pret citām

Lūdzu pastāstiet kā var izdzēst bildes no sludinājuma un ielikt tajā citas?

meitene-zeltene

  • 1656
  • 5

Sekoju...

Kur var atrast sadalu,meitenes kuraam es sekoju?

love23

  • 770
  • 0

Vairak nav bezmaksas sadala?

Hey! cik skatos, tad vairs nav davinu tev sadalas. kapec ta ? manuprat noderiga sadala, ja ...

Beate s

  • 1304
  • 13

Kā rodas "Superpērles"?

Mani interesē, kas tās ir par "superpērlēm", kuras, atverot attiecīgo pērļu sadaļu, slīd pāri ekrā...

laima-abele

  • 2109
  • 11

Saplēstās 'pērles'

Dāmas, Jūs te dažas laikam galīgi sajukušas prātā :) Protams, nav jau mana darīšana, katrs pār...

aa_sika

  • 1375
  • 27

Jautājums administrācijai - kāpēc vēstulēs uzdodot 'Jautājumu par pērli' , tiek reģistrēts pieteikums?

Labdien! Kādēļ, izmantojot iespēju Sūtīt vēstuli - Jautājums par pērli, automātiski tiek reģistrēts...

solvitam

  • 842
  • 2

pārdošana andelē?

Vai tiešām andelē viss tik skumji, ka šodien neviena neko nav notirgojusi un nopirkusi? Spiežu "pārd...

liga-j.

  • 3094
  • 14

Andeles tirdziņi

Sveiki! Vēlētos kādreiz piedalīties kādā no andeles tirdziņiem, būtu jauki, ja kāds ar pieredzi ...

katrina123

  • 979
  • 0

Jautājums administrācijai

Gribu pacelt sludinājumu, bet man rada, ka ir nepietiekami naudinas, lai ari tikko papildināju ma...

Margarita Lukašenoka

  • 725
  • 1

Jautājumi administrācijai!

Vakardien atbildi nesaņēmu, turpinu rakstīt šodien un turpināšu, kamēr atbildi nesaņemšu :) 1. ...

Ingas Garderobe

  • 964
  • 2

Tiešām nevajag??

Steidzami pārdodu šo melno mētelīti pa 15€ , ar noņemamu kapuci un pūkām,pildīts ar dūnām...

melnaa

  • 736
  • 0

Neveiksmīga sludinājuma pacelšana

Sveikas! Man vienīgai tāda problēma? Vairākas reizes "pacelu" sludinājumu, nekas nenotiek, bet naudi...

tataz

  • 857
  • 6

Deaktivizējam sadaļu "Dāvinu Tev"

Sveikas, Dāmas! Informējam, ka sludinājumu sadaļa "Dāvinu Tev" tika deaktivizēta, jo, diemžē...

diskopele

  • 1140
  • 2

Preces pievienošana

Kā var pievienot savu preci? Tas tiešām ir muļķīgs jautājums, bet es neatrodu tādu iespēju.

susanna

  • 961
  • 1

Autorizēties ar citu kontu

Sveiki, nejaušības pēc pieslēdzu savam andeles mandeles kontam nepreizo facebook. To var pārs...

laineel74

  • 1032
  • 0

Jautājums par sludinājumu cenām

Pēc kādas loģikas tiek piemērotas sludinājuma maksas? Kāpēc viens sludinājums makā 15 centus, b...

Dzēsts lietotājs

  • 1227
  • 7

Kā noņemt pieteikumu?

Meitene pieteikusies uz vienu preci manu, bet nu jau kops 6 decembra nedod nekādu ziņu, kaut re...

  • 1386
  • 8

Par pārdotas pērles atzīmēšanu kā "pārdots"

Man arvien biežāk gadās, ka pircēja raksta "pa taisno", apejot opciju "vēlos iegādāties". Respekt...

Kristīne Gertnere-Celma

  • 1903
  • 16

Kļūdas andelemandele.lv liek saņemt negatīvu atsauksmi, ko turklāt, nav iespējams dzēst!

Labdien, galvenokārt šo ierakstu adresēju portāla administrācijai...ja kāds zina, kā viņus v...

Ingas Garderobe

  • 1844
  • 12

Jauna sadaļa: KUNGIEM

Hei, hei! Informējam, ka esam ieviesuši portālā jaunu sadaļu: KUNGIEM. Ja no jūsu puses ir kād...

diskopele

  • 1026
  • 2

Atkal jau vērtējums

Man tomēr interesē -kāpēc jo vairāk pozitīvu darījumu,jo zemāki punkti?. Bija 4,96... Un tikko pē...

arlita

  • 701
  • 0

Apdomā pirms pērc! :)

Meitenes, lūdzu apdomājiet pirms izvēlaties spiest "pirkt". Esmu ievērojusi, ka daudz mirkļa iespa...

liga-j.

  • 1035
  • 5