Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Melnraksts vai priekšskatījums

Varbūt ir iespēja izveidot iespēju, apskatīt sludinājumu pirms publicēšanas? Melnraksta vai priekšs...

Kristīne S.

  • 692
  • 0

Kur palikusi favorītu sadaļa?

Sveikas! Pēc portāla uzlabošanas vairs nevaru atrast favorītu sadaļu.

armana

  • 466
  • 1

Omnivai svētki, sūtīšanai 50% atlaide

Sveikas, dāmas. Šodien iegāju e-pastā un patīkams bija mans pārsteigums, kad izlasīju ziņu no omniv...

Dzēsts lietotājs

  • 736
  • 1

Nesaprotu ,kā lai atrodu preci,par kuru interesējās :(((((

Atverot lapu pie pie ikonas Mana andele 6 stāv sarkanā aplītī,tātad kāds kaut ko grib,vai jautā,...

aija-sirsnina

  • 591
  • 0

Problēmas ar pieteikumu precei

Vai tā tam jāizskatās? Nevaru redzēt pircēju, kas pieteicies precei un atbildēt... Viss pārklā...

kintija-z

  • 765
  • 5

Vieta rezervēta administrācijas komentāram

Tā ir oficiālā vieta administrācijas komentāram par bilžu rediģēšanas funkcijas atcelšanu...

shoppingfan

  • 1106
  • 15

Pircēja pārdomājusi

Sveiki meitenes! Vēršos pēc padoma. Rezervēju meitenei preci (smaržas), viña ir pārska...

Anna K

  • 1085
  • 17

Dzēst pieteikumu

Sveiki! Vai kāda varētu pateikt kā tagad var izdzēst pircēju pieteikumus? :) Jaunajā versijā nevaru ...

smiltina

  • 1115
  • 8

Nedarbojas poga! SOS

Labdien, cien. administrācija! Kopš jaunās versijas ieviešanas pārstājusi darboties poga "tālāk...

nikolete

  • 948
  • 2

Meitenes, interesē Jūsu viedoklis! Pēc AM uzlabojumiem pāriesiet uz citu portālu?

Pašlaik daudz nepilnību un trūkumu šeit, vai tas ir pamatojums atteikties no AM un pāriet, piem....

laipniludzu

  • 1229
  • 44

Nepiepildīti solījumi

Šoks, kas notiek portālā! Laicīgi sagatavojos izmaiņām portālā (paldies, ka brīdinājāt). Saliku piek...

Mila Si

  • 1508
  • 39

Nevar atvērt Paziņojumus

Nevar atvērt "Paziņojumus" :( uzrādās ka ir, bet spiežot virsū nekas nemainās

sendrali

  • 679
  • 8

Atteikt pieteikumu

Ka var izdzest pieteikumu..ja jau stav kadu laiku..bet saprotu ka nepirks???

Dzēsts lietotājs

  • 726
  • 0

Administrācijas komentārs par portāla darbību

Dāmas,satraukumam nav pamata- mēs turpinām strādāt un, paldies, par līdzšinējiem komentār...

diskopele

  • 1344
  • 18

preces pacelšana

nesaprotu,kur ir manas preces? apmaksāju atjaunošanu un nav nekur!

larisa.

  • 621
  • 2

Sludinājumu publicēšanas termiņš

Kāpēc sludinājumu publicēšanas termiņš tika samazināts no 45 dienām līdz 29 un maksa par to kā bija...

Dzēsts lietotājs

  • 786
  • 1

Favorīti...

Kā un kur varu atrast saglabātos favorītus?

  • 956
  • 11

Kā apskatīt pieteikumu???

Labriit,,redzu ,ka ir pieteikumi ,tachu uzspiezhot uz tiem,nekas nenotiek!!!Izgaju cauri cauri ...

M. W.

  • 686
  • 1

pieteikums

Kā es varu redzēt, kas pieteicies manai pērlei? Vakar bija vēstule- ātrumā izlasīju, bet nebija ...

karina123

  • 796
  • 0

HELP!

Cienījamais administrātor!!!!.Lūgums palīdzēt man ar info,kā es varu apskatīt saraksti ar pircēju...

ManasPērles💃 🛍️

  • 594
  • 0

Un jāā-kur ir mani favoriiti???

Taa bija ideaala sadalja,gan pircejam gan pārdevējam!!!!Kā man tagad tos atrast??Es skatiiijos tik...

M. W.

  • 587
  • 0

Jautajumi!!!!!

Labdien!!! Ieliku bildes ,samaksaju 0,75 euro par sludinajumu un šausmas,neko nevar redzēt,,,un NE...

Nata Is

  • 646
  • 0

Piesakies pirmā, bet pārdod citam!!!

Sveikas! Esmu galīgi sašutusi, jo kā tā var būt???? Es pieteicos pati pirmā uz dūnu mētelīt...

  • 1728
  • 20

Sveiciens Pavasarī un Andelemandele jaunajā versijā!

Hei, mīļās Dāmas! Paldies, par jūsu sapratni un pacietību pēdējo 24h laikā! Prieks, ka ārā burvī...

diskopele

  • 740
  • 0

Pērļu cenas? un kvalitāte

Esmu šeit labu laiku un arī nopirkusi vairākas foršas lietas, bet arvien vairāk pārsteidz precu ...

santa21santa

  • 1043
  • 7

30.gadu modes/Gangsterstila kleita un aksesuāri

Mīļās meitenes, palīdziet lūdzu, kautvai ar padomu - bet priecāšos protams, par reāliem piedāvāj...

A. V.

  • 585
  • 1

Kā atgūt naudu no OMNIVA?

Labvakar! Kā atgūt naudu, ja OMNIVA nozaudējusi sūtījumu? Attieksme no OMNIVAS vispār ir dīvain...

  • 966
  • 6

Andele no iphone

Sveiki! Vai es vienīgā nevaru ieiet portālā no telefona, jo taisās vaļā Andele mandele grand r...

maya24

  • 705
  • 2

Sludinājuma "pacelšana"

Sveikas! Vai vēl kādai ir gadījies, ka tiek veikta apmaksa sludinājuma pacelšanai, bet vēl teju s...

Liene N

  • 604
  • 4

privāts jautājumu logs

Šobrīd, ja negribi publiski komentēt zem bildes bet vēl neesi pārliecinājies vai prece tev der, v...

Kristīne V

  • 638
  • 2