Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Sieviešu apavi

Sieviešu apavu izmērs nebeidzas ar 42!! Ir arī 43, 44.. Lūdzu izlabojiet šo kļūdu!

mom of 2

  • 1051
  • 0

Pārdevēja novērtēšana

Jautājums vai pat ieteikums. Pēc darījuma - kā meitene nospiedusi - pārdot man - man ir viņa jānovē...

  • 1131
  • 4

Kā uzlikt, ka pērle rezervēta?

Kā var uzlikt, ka konkrētā lieta ir rezervēta? Vēl no rīta šādu opciju redzēju, bet nu vairs ner...

Liene Gaure

  • 2319
  • 4

Pārdotās Pērles

Varbūt esmu kaut ko palaidusi garām, bet īsti nesaprotu, kāpēc nevar izņemt sludinājumu, kuram p...

S PK

  • 870
  • 0

ieteikumi

Man patīk lasīt blogus un forumus, tāpēc būtu noderīgi un ērti ka sadaļām pie foruma būtu atzīmēts k...

liga-j.

  • 749
  • 0

Pirkumu sadala

Sobrid izveletie pirkumi tiek kartoti dilstosa seciba. Manuprat, ertak un parskatamak butu,ja ...

treimane.baibagma il.com

  • 680
  • 0

KIDS sadaļā - apakšveļa/pidžamas

Manuprāt būtu vajadzīga šāda sadaļa :)

  • 753
  • 1

Secība pērļu pārdošanā

Sveiki! Domāju, ka šī varētu būt aktuāla tēma jebkurai pārdevējai un pircējai....

Mana Garderobe

  • 1359
  • 8

Par lietotāju reitingu

Sveika! Nevaru saprast vērtējumu sistēmu: pēc 2 pirkumiem saņēmu 2reiz pa 5 zvaigznēm --> reiting...

shoppingfan

  • 914
  • 6

Skaistumkopšanas pakalpojumi

Kāpēc te neļauj ievietot sludinājumus,kas saistīti ar skaistumkopšanas pakalpojumiem?

Zita Ansberga

  • 1110
  • 3

Vīriešu apģērbi

vai tomēr nederētu arī iespēja nopirkt/tirgot kungu apģērbu?

Inga Āboltiņa

  • 720
  • 0

izdzēst pērli

Kā var izdzēst savu Pērli, ja to nopārdevu- dāvināju jau caur FB, nevaru atrast it kā opciju izdzēst...

  • 1216
  • 4

Rezervācijas atcelšana

Norezervēju drēbītes potenciālajai pircējai, kura tā arī pazuda. Kā atcelt rezervāciju? Man piedā...

nita-t

  • 1199
  • 2

Vīriešu andele

Mans vīrs interesējās kāpēc nav vīriešu andele, teica, ka viņš labprāt gribētu kaut ko stilīgu iep...

Ieva Madrēviča

  • 1627
  • 12

Maciņa papildināšana

Meitenes, nekādi nevaru atrast norādījumus, kā tieši papildināt maciņu. Vai kāda var pastāstīt?

Lady D

  • 1308
  • 16

Bildes

Sveiki. Ļoti atvainojos, ne zinu kur un kam uzdot jautājumu . Man ne sanāk ievietot bildes . Nos...

nikola123

  • 664
  • 0

kids sadaļā dalījums puikām/meitenēm

būtu ērtāk, ja KIDS sadaļā būtu atzīmējams/atlasāms dalījums puikām vai meitenēm. šobrīd viss kopā.

Veronika Lieljukse

  • 847
  • 2