Nenoslēgtu darījumu atsauksmju pievienošana

Sveikas, Dāmas! Informējam, ka esam uzlabojuši mūsu atsauksmju pievienošanas sistēmu un šobrīd...

diskopele

  • 1795
  • 24

Bardaks ar zīmoliem

Man ir lūgums/ieteikums kaut kā sakārtot zīmolu sarakstu, jo šobrīd ir ļoti liels bardaks, kurā gr...

ruth

  • 1110
  • 14

Grāmatu pārdošana.

Sveiki! Vēlējos jautāt vai šeit varētu pārdot grāmatas?(Dažādus romānus u.t.t.) Un ja jā, tad pi...

baiba.jo

  • 1108
  • 0

Kā atrast personu

Kā es varu atrast personu? Meitene pie manis nopirka lietu un visi kontakti ar adresi bija kā ko...

ievucinj6

  • 1176
  • 2

rezervēt

labdien,kā lūdzu man uzlikt bildei statusu ,ka ir rezerveta lieta?

L L

  • 2130
  • 1

Omnivas pakomāts

Sveikas:) Šodien saskāros ar šādu lietu. Omnivu lietoju nesen, jo agrāk manā pilsēta bija tikai P...

winnis

  • 1326
  • 12

sudzība!

Kapec mana Zaras jaka nav pievilktā pie visiem Zaras simbola mantām?

larisa.

  • 799
  • 2

Sadarbība ar Pasta staciju vai Omnivu

Vēlējos pajautāt, vai AndeleMandele administrācijai ir doma uzrunāt sadarbībai Omnivu vai Pasta ...

Dzēsts lietotājs

  • 1535
  • 9

Nekādi nevaru ievietot sludinājumu

Visu izdaru kas nepieciešams,maciņš papildināts ,bet sludinājumu nevaru ievietot visu laiku prasa...

sintux9

  • 1597
  • 3

Jautājums?

Kāpēc drēbju sadaļā nav opcija atlasīt dŗebes pēc izmēriem???????

Dzēsts lietotājs

  • 740
  • 9

Vai Tev vēl nepieciešama kāda sludinājumu sadaļa?

Jau teju 3 nedēļas andelemandele.lv ir pieejams Tev. Sludinājumu jūras katru dienu...:) BET: Vai ...

diskopele

  • 1441
  • 43

PĀRDOTS

Kur var uzlikt, ka prece pārdota?

Alīna 🤍

  • 1547
  • 2

Sarakste, ja perle pardota

Nezinu, vai ta mana neprasme, vai nav tada opcija. Aizmirsu adresi norakstit savai nosutamajai ...

santa21santa

  • 727
  • 2

Kā te viss darbojas?

Netieku gudra kā te viss darbojas. Pārdevējam nav nekādu kontaktu. Pieteicos uz t.s. pērli, bet n...

abolmaiss

  • 1290
  • 2

PALĪDZIET ATRAST PĀRDEVĒJU no ANDELE MANDELE GRAND- HELP!!

Labdien, meitenes! Pirmoreiz piedalījos Andele Mandele Grand kā pārdevēja, bet paspēju arī šo to ...

andaapanda

  • 1018
  • 5

Foto pievienošana

Man nekādi neizdodas pievienot sludinājumam vairāk par vienu bildi. Vai ir kāds triks ko neesmu pama...

Inese Krustiņa

  • 543
  • 0

Padalieties pieredzē

Sveikas, meitenes! Sestdien aizskaitīju vienai meitenei naudiņu par preci, aizskaitīju ar cit...

iveta-amstere

  • 910
  • 7

Biznesmenes

Jauki. Dažas dienas atpakaļ viena jauka pārdevēja piedāvāja iegādāties Armani oriģinālo ādas somiņ...

Katy Pērles

  • 1680
  • 21

Pazuda pārdevēja! :( Santa _Viktorija

Ienācu, lai uzzinātu konta nr, lai pārskatītu naudiņu par meitas apaviem....un nav ne pārde...

  • 994
  • 8

ētikas normas, pārdodot drēbes

Meitenes, vai Jūs izmazgājat drēbes, pirms tirgojat? Tas taču pašsaprotams, vai ne? Nes...

aa_sika

  • 1764
  • 50

info@andelemandele.lv

Sveiki!!! Esmu 2 reizes mēğinàjusi sazinàties pa šo info epastu, bet bez rezultàtiem, nevien...

  • 1117
  • 6

Sekoshana...

Vai kaada zin,kur var atrast,kam es sekoju?P.S.Vienkaarshi,ir meitenes,kam sekoju,bet nevaru atrast ...

love23

  • 789
  • 2

Pakaļdarinājumi

Vēlētos ieteikt portālam precizēt noteikumus par "fake" preču pārdošanu. Atlasot preces pēc zīm...

pggg

  • 3786
  • 36

Maiņa

Sveikas. Varbūt šajā mājaslapā tas īsti neder, bet gribētos ieteikt, lai ievieš opciju "Vēlos ...

kristianam

  • 553
  • 0

Sludinājuma izskatīšana,cik ilgi?!

Pievienoju sludinājumu,kuru vajadzēja palabot,bet tagad jāgaida sludinājuma izskatīšana,cik ilgu l...

  • 678
  • 4

Kipsala 13.02

Sakiet lūdzu, kad pārdevējām aizņem vietu, mans numurs 198, ko ar vinju darīt? Es pirmo reiz......

  • 585
  • 0

Kurā sadaļā ievietot sludinājumu

Ko man darīt, ja vēlos pārdot lietu, bet īsti neatbilst nevienai kategorijai? Šī lieta ir tadžina.

Madara R

  • 1013
  • 0

Kā var atrast pircēju, paziņojumu!!!

Atzīmēju ka pērle tika pārtoda, jo pircēja norēķinājās, atlika tikai izsūtīt ar pakomātu, p...

mana-kumode

  • 1524
  • 11

Atrast pircēju!

Sveikas :) Pārdevu kleitinu meitenei,bet sludinājumu neapdomīgi izdzēsu,bet tagad nevaru atra...

ravita

  • 740
  • 3

jauns krapsanas veids Andele???

Vai nu sistema kas aizgajis greizi vai ari Andele paradijies jauns krapsanas veids... Stulbuma pec ...

Inese Platmane

  • 1263
  • 14