Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Kleita

Sveikas.Vēlos iegadaties svinigu,garu kleitu.Gaišos toņos.Gara esmu 1.65 (36-38)ĻOTI steidzami.

aleksandrina

  • 387
  • 0

Par ielogošanos

Sveiki. lieta tada ka registrejos seit un viss itka ok bet meginot ienakt atkartoti citu dienu man ...

esss

  • 841
  • 0

AM Grand

Labvakar! Tomēr nevaru neuzrakstīti par mūsu novēroto AM Grand-nez kāpēc saskaitījām 12 tirgošan...

Kristine Muceniece

  • 832
  • 2

Bērnu ANDELE

Meitenes, kur jāmaksa 10 euro par piedalīšanos, zinu kā ir jāsamaksa līdz 31. septembrim. Dalība...

Lidija Vatcenko

  • 769
  • 2

Atsauksmes par pircejam!!!

Vai tiesam nevar izveidot funkciju atsauksmju liksanu par potencialam pircejam ar kuram darijums ...

…. .

  • 1885
  • 19

Atsauksmes

labs vakars. :) Kā var pievienot atsauksmi ? (blush)

iepirksanas-meite ne

  • 1287
  • 0

Atrast...

Ka lai atrodu meiteni?Nevaru atvert saraksti,kur bija vinas adrese,lidz ar to nezinu uz kurieni ...

agucis123

  • 697
  • 0

Andelemandele 17.09.2016.

Netieku - pārdodu abas aproces 10eur. Pieejamas centrā vai Mārupē. 29133876

Ziemeļmeita Z

  • 836
  • 0

AndeleMandele Grand pārdodu aproci

Laika trūkuma dēļ nesanāk piedalīties pasākumā. Pārdodu savu un palīga aproci!

Kristīne Lūsēna

  • 579
  • 0

Help! Kā noņemt atzīmi "Rezervēts"?

Pie mana sludinājuma ir atzīme "Rezervēts", kaut arī pircēja ir norādījusi, ka atsakās no preces. ...

ralfonsina

  • 1015
  • 2

ANDELEMANDELE GRAND

Pērku divas aproces uz ANDELIMANDELI GRAND!!!

katrinal

  • 744
  • 4

Superpērles

Labvakar! Pēc kādiem kritērijiem tiek "izvirzītas" superperles? Vai visi redz vienu un to pašu...

krincese

  • 2762
  • 5

Andelemandele 17092016

Rindā esmu uz pasākumu 215, ja kādam ir pieredze pastāstiet. Kā Jums veicas ar rindu? Kā Jūs domājat...

lolitia

  • 824
  • 3

100x muļļāta tēma, bet..

Kas tā par modi, norezervēt lietu un pazust offline uz n-tajām dienām?

aa_sika

  • 1250
  • 11

Andelemandele KIDS

Labdien, kā var atkartoti saņēmt dalības apstiprinašanau uz Andelemandele KIDS kas notiks oktob...

Marianna Platinova

  • 515
  • 0

Dāvinu?!

Vai "dāvinu" sadaļa ir tikai bērniem? Vai neprotu to atrast ? Respektīvi, kur es varētu ievie...

anna-kocina

  • 624
  • 3

Andelemandele KIDS

Labdien!gribetos sanemt 2 vietas uz Andelemandele KIDS ka to var izdarit jau ir 1 pietejkums . ...

Katrina K

  • 614
  • 0

Kur un kā samaksāt par dalību Andelemandele GRAND 2016.

Kur un kā samaksāt par dalību Andelemandele GRAND 2016?

dace-l.

  • 801
  • 3

Brends/firma?

Nu kā lai pievieno jaunu? Brends nav populārs, bet IR zināms, sarakstā tāda nav... Attiecīgi pārdod...

laura-aboltina

  • 639
  • 1

Sludinājuma maksa

Sveikas. Esmu palaidusi garām brīdi kad sludinājuma maksa no 0.35 pacēlās uz 0.5 eur? Brīži...

Ieva Neim@ne

  • 1045
  • 9

KRONŠTEINS

Meitenes!! Vai kādai,kas piedalās Andelemandela Grand, nav vēl viens lieks kronšteins ko aizd...

elinakrisuka

  • 508
  • 0

Nesaprotu

Pie sludinājuma pacelšanas rādījās, ka sludinājums vēl derīgs 21 dienu, nospiedu "up", sludināj...

Dzēsts lietotājs

  • 546
  • 0

kā var uzlikt, ka prece ir pārdota vai rezervēta?

pārdevu drēbīti, bet nevarēju nekur atrast kā uzlikt, ka ir pārdots. dabūju uzreiz izdzēst...

inania

  • 1678
  • 1

Varbūt man acis greizi rāda :)

Kā Jums, meitenes, iet ar bilžu augšupielādi no telefona? Man rādās (ar visām brillēm uz acīm), k...

krincese

  • 614
  • 0

Nauda pazūd no maciņa

Man šķiet, ka nauda tiek norauta vairāk nekā iztērēju,sevišķi, kad aktīvāk ievietoju sludinājum...

Liebling :)

  • 1170
  • 21

Izsoles

Vai AndeleMandele ir domājusi par izsoļu opciju pie pērļu tirgošanas? Līdzīgi kā eBay. Vienīgi,...

aa_sika

  • 667
  • 0

kontakts ar administraciju

Ka sakontakteties ar administraciju un vispar,ko darit ja jau gandriz divus menesus nav ne sanjemta ...

Inese Platmane

  • 1412
  • 6

Pieteikuma noņemšana no sludinājuma

Vai ir iespējams noņemt pieteikumu no manis pārdotās preces man pašai, jo bieži ir tā, ka meitene...

  • 680
  • 2

Negatīva pieredze :((

15.jūnijā pārskaitīju naudu par kleitiņu. Meitene rakstīja, ka nākamajā dienā izsūtīs. Taā arī bij...

dianagm

  • 1120
  • 2

atrast personu kam sekoju

Kur es savā profilā varu atrast personu kurai sekoju? Personu,nevis preci.

Marita Putniņa

  • 878
  • 6