Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Esmu šokā! Jauns pārsteigums Andelē

http://www.ebay.com/usr/trueseller18?_trksid=p2047675.l2559 Vakar ieliku šeit pārdoties jauno Do...

Mila Si

  • 1118
  • 4

Ieteikums uztaisīt opciju, ka var pievienot bildes privātajās vēstulēs!

Ieteikums uztaisīt opciju, ka var pievienot bildes privātajās vēstulēs! Nesaprotu, kāpēc šī iesp...

arturostar

  • 633
  • 0

PALĪDZIET...Izmērs 13 XL

Palīdziet lūdzu saprast izmēru 13 XL /TG

dace81

  • 612
  • 1

Zīmols zināms, bet jāliek, ka nav, jo nav izvēlnē

Man nācās ieklikšķināt, ka precei ir nezināms zīmols, kaut es viņu zinu. Ja mana zīmola nav izvēl...

marta2017

  • 832
  • 5

Izmērs U (universāls)?

Kādēļ izmēru tabulā nav varianta U? Ja man apģērbam uz etiķetes tā ir rakstīts, negribas izdomāts n...

marta2017

  • 1769
  • 2

pašražotājiem!

ir doma,šodien ieraugot, kā,kāds pārdod adītas,skaistas zeķītes iedomājos, vajag jaunu sadaļu, ...

cikinja2

  • 948
  • 7

ka atrast pirceju?

Izdzests pircejs. Bet tagad vajag atrast ! Ir vards uzvards ,ka atrast pirceju ?

aks

  • 1327
  • 5

Noklīdis sūtījums no Cēsu Omnivas.

Šodien saņēmu svešu sūtījumu. Kurš nav saņēmis savu zilo ādas jaku? htt...

ezis2009

  • 818
  • 0

Sekošana

Cien. Administrācija! Nu ārkārtīgi nepieciešams beidzot ieviest opciju, kā atrast pārdev...

nikolete

  • 974
  • 4

estee lauder jeb Ilona Bērtule

Ceturtdien (10.11) teicās, ka šallīti izsūta. Piektdien šallīti nesagaidīju, sestdien arī ne. Šodi...

andelemandele

  • 1119
  • 0

Portāls andelmandele.lv sludinājumam neļauj pievienot foto!

Varbūt kādai ir līdzīgi bijis un var ko ieteikt. Jau divas reizes portālā esmu ziņojusi par kļūdu u...

Ērika Zaķevica

  • 26491
  • 36

Pašlaik izdevīgi iegādāties kodu pasta stacijā -0.99 centi

Varbūt ir aktuāli,pašlaik līdz 31.10 var pasta stacijā iegādāties kodu par 0.99 centi un izmanto...

aija-sirsnina

  • 825
  • 0

Izskatīšana!

Cik ilgi jāgaida sludinājuma izskatīšanu????

chivonabru

  • 796
  • 7

Par sūtītajam sms

Sveikas! Man ir jautājums ,vai par ielikto sludinājumu ,sūtot sms ir viena standartcena 0.75 cen...

kristine.k

  • 651
  • 1

Ka var stāties rindā uz pērli

Sveiki! Nevaru saprast kas ir jāspiež, ja prece ir rezervēta, gadijumā ja pirmais percējs attei...

mellow

  • 840
  • 2

pirkums pazuda

Labvakar. Ko darīt ja 10.oktobrī pārskaitīju pārdevējaj naudiņas par Omniva + preci, bet šodien ...

zaneteb

  • 929
  • 1

kur redzēt kam sekoju?

Kur to varu redzēt no mob.versijas?

Madara :)

  • 608
  • 2

Jūsu domas par kurjerpiegādes procesiem

Sveiki visiem! Neliels pētījums par to, kas patīk un kas nepatīk kurjerpiegādes procesos. Vēlos...

zaremba

  • 879
  • 4

Gumijas zabacini

Sveika, meitene kas man rakstija par gumijas zabacini email, kura nopirka bet pa platums Dod zinu

katrinaelza33

  • 499
  • 0

Maciña papildināšana

Jautājums- vairākas reizes cenšos papildināt maciñu lai varu ielikt sludinājumus. Bet man atsaka...

lindan1988

  • 770
  • 5

Problēmas ar bilžu pievienošanu

Vai vēl kādai ir problēmas ar bilžu pievienošanu pēdējās dienas? Dažas var pievienot, bet lielākaja...

dace.busa

  • 550
  • 0

Lietotājs

Esmu iesācējs šajā portalā, tāpēc atvainojos, ja jautājums liekas pašsaprotams... Bet, vai te ir ies...

sendrali

  • 1315
  • 14

Cik ilgi gaidāt uz pircēju ?

Situācija tāda- pircēja piesakās pirkt. Atbildu , aizsūtu rekvizītus. Tālāk klusums , neko neatbild...

An JC

  • 1823
  • 31

Īre

Vai ir atseviška sadale kā ire. Ši ir laba lieta, jo ir daudz pasakumu un ja var piedavat iziret kle...

  • 703
  • 2

Ieteikums Pārdevējām: Informācija pie profila apraksta un sludinājumos

Hei, mīļās Dāmas! Ikdienā nereti saskaramies ar pārpratumu situācijām, kur pircējas ir vīlušās, ...

diskopele

  • 806
  • 0

Anonimitāte googlē garantēta :)

Hei, hei! andelemandele.lv esam izveidojuši brīnumpogu priekš tām Dāmām, kas dažādu apsvērum...

diskopele

  • 2018
  • 11

Gaidu gadu - nav nekā

Pagāja jau apmēram gads kopš bija ierosināti vairāki portāla ieteikumu un vēl joprojām nekas na...

shoppingfan

  • 979
  • 6

Kas notiek?

Visu cieņu, protams, bet kurš izvēlas superpērles? Pēdējā laikā arvien "nepērlīgākas" lietas......😄

aa_sika

  • 959
  • 8

Pērku bileti uz ANDELEMANDELE kids

Sveiki nopirksu bileti uz andelimandeli kids. Rakstit uz 20220047 vai Anna Liepina facebookā

Anna Paula Liepiņa

  • 456
  • 0

Kleita

Sveikas.Vēlos iegadaties svinigu,garu kleitu.Gaišos toņos.Gara esmu 1.65 (36-38)ĻOTI steidzami.

aleksandrina

  • 387
  • 0