Varbūt man acis greizi rāda :)

Kā Jums, meitenes, iet ar bilžu augšupielādi no telefona? Man rādās (ar visām brillēm uz acīm), k...

krincese

  • 618
  • 0

Nauda pazūd no maciņa

Man šķiet, ka nauda tiek norauta vairāk nekā iztērēju,sevišķi, kad aktīvāk ievietoju sludinājum...

Liebling :)

  • 1180
  • 21

Izsoles

Vai AndeleMandele ir domājusi par izsoļu opciju pie pērļu tirgošanas? Līdzīgi kā eBay. Vienīgi,...

aa_sika

  • 673
  • 0

kontakts ar administraciju

Ka sakontakteties ar administraciju un vispar,ko darit ja jau gandriz divus menesus nav ne sanjemta ...

Inese Platmane

  • 1413
  • 6

Pieteikuma noņemšana no sludinājuma

Vai ir iespējams noņemt pieteikumu no manis pārdotās preces man pašai, jo bieži ir tā, ka meitene...

  • 681
  • 2

Negatīva pieredze :((

15.jūnijā pārskaitīju naudu par kleitiņu. Meitene rakstīja, ka nākamajā dienā izsūtīs. Taā arī bij...

dianagm

  • 1120
  • 2

atrast personu kam sekoju

Kur es savā profilā varu atrast personu kurai sekoju? Personu,nevis preci.

Marita Putniņa

  • 879
  • 6

Čata opcija

Labs vakars! Es gribētu ierosināt izveidot čata opciju, lai atvieglotu pārdevēja-pircēja savsta...

Inese Krustiņa

  • 928
  • 4

Andelemandele Valmiera

Labdien! Tāds jautājums- ja es braukšu tirgot ar savu draudzeni kopā, tad viņai arī jāmaksā dalības ...

nastyenyka

  • 1745
  • 1

Tām, kuras tiekas ar pircējām lielveikalos

Sveikas! Pēc nepatīkama incidenta Spicē, man radās jautājums - vai tām, kuras satiekas ar pircēj...

ziemasvilks

  • 1524
  • 14

Ko tas nozīmē?

Lapa nav atrasta! Lapa, ko centies atvērt, netika atrasta. Iet uz sākumu. Šāds teksts parā...

aneteko

  • 1055
  • 2

Ieteikums portālam

Par cik notiek tirgošanās, lai izslēgtu krāpnieces, portālā iesaku atļaut reģistrēties un andelētie...

jamaika

  • 1386
  • 30

ķibele ar vēstulēm

Šodien sanāca nelāga situācija. Pārdevu preci un uzpiedu pogu pārdots. Līdz šim nebiju manījusi...

i.-aleksejeva

  • 804
  • 1

fuu nu kā var tiegot ko tādu?

Pretīgi būtu vilkt,bet tak galvenais,ka Calvin Klein :D un vai tad admino apstiprinot neskatās pre...

Dzēsts lietotājs

  • 1171
  • 7

Norādi brendu, bet nevari norādīt

Šodien, ieliekot sludinājumu, saskāros ar neforšu lietu - ailē, kur jānorāda brends, es norādīj...

aa_sika

  • 1006
  • 13

CĒSIS _ ĶĪPSALA ?

Meitenes, varbūt kāda 14.maijā uz Andeli brauc no Cēsīm un ir brīva vieta mašīnā man un kastei dr...

anete12345

  • 584
  • 0

Tā jāmāk uzlikt cenu !

MK auskari te pat un Aliexpress. :)

Lacitis Teddy

  • 1680
  • 26

Paziņojums, ka andelētāja atbildējusi uz komentāru

Vajadzētu paredzēt ziņojumu, ka pārdevēja ir atbildējusi vai iekomentējusi manu komentāru pie slud...

  • 778
  • 2

maksa Beauty sadaļai

Labdien, vai cena sludinājumam Beauty sadaļā ir paaugstināta? Jo šodien ieliekot sludi...

laura_c

  • 770
  • 15

Pārdoto sludinājumu sarakste

Labdien, Sastopos arproblēmu, ka pārdodo apģērbu sludinājumiem nav pieejama vairs sarakste ar pi...

strooo

  • 767
  • 1

noņemt no favorítiem

Man favoritos ir preces,kuras jau ir pàrdotad.Kà no mobilàs versijas var noņemt no favorìtu listes??

Dzēsts lietotājs

  • 735
  • 9

Kāpēc jārada citiem mani pirkumi?

Citā tēmā lasīju par šo problēmu, kas nepatīk citām pircējām un vēlos to izdalīt atsevišķi, j...

Katy Pērles

  • 1686
  • 18

Ieteikums papildināt meklētāju iespējas - meklējot arī forumos

Sveiki, gribēju šodien sameklēt kaut-ko forumos, bet tad sapratu, ka meklētājs domāts tikai pērļu ...

  • 576
  • 0

Manas foruma tēmas sadaļa

Ļoti parocīgi būtu, ja katra profilā būtu sadaļa- manas foruma tēmas, jo tagad jāiet cauri visam fo...

lagoona2009

  • 601
  • 3

Personīgais "black list''

Sveiki! Sāku just, ka man personīgi pietrūkst funkcijas, kur atzīmēt pārdevējus, ar ko man ir ...

Solvita Belova

  • 781
  • 1

Interesē aktivitāte KUNGU nodaļā

Padalaties lūdzu ar pieredzi un atsauksmēm, vai kungu nodaļā ir aktivitāte un vai darījumi notiek...

ilze-laure

  • 690
  • 5

Favorīti mobilajā versijā

Ļoti bieži izmantoju portāla mobilo versiju un, diemžēl, tieši mana mīļākā sadaļa, kuru vienmēr ska...

shoppingfan

  • 814
  • 1

Par atsauksmēm

Hei, Dāmas! Šorīt uzgāju šādu atsaukmi un vēlos tomēr aicināt pirms ko rakstiet, pārdomāji...

diskopele

  • 1339
  • 1

Pirceju maldinasana "brendi ar defektiem"

sodien braucu pirkt somu , diemzel esmu vilusies velti izterejot savu laiku un naudu, prece ...

…. .

  • 1281
  • 16

Kā atrast tās meitenes, kurām uzlieku zīmīti "Sekot"?

Kur es varu visu šo meiteņu preces apskatīt vienuviet? Pagaidām es īsti neredzu jēgu šādai funkcija...

Ingas Garderobe

  • 803
  • 7