Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

privāts jautājumu logs

Šobrīd, ja negribi publiski komentēt zem bildes bet vēl neesi pārliecinājies vai prece tev der, v...

Kristīne V

  • 638
  • 2

Negodīga pārdevēja???

Sveikas! Vēlējos zināt, kurā sadaļā var pievienot sūdzības par nenovestu darījumu līdz galam (no ...

sintijavin

  • 939
  • 3

Andele telefonā

No telefona Andele man vispār ir bezjēdzīga, tikai ja ir kāda vēstule - jau vairāk kā gadu gaidu "...

shoppingfan

  • 636
  • 2

kā izdzēst Melnrakstu???

ir lietas,ko esmu pārdevusi,bet mistiskā kārtā pēc dienas parādījies kā "Aktīvs" sludināju...

arlita

  • 928
  • 5

atlase pēc summas

Pie preču apskates citreiz prasītos arī izvēle skatīt pēc cenas, piemēram, dārgākie vispirms utt.

Kristīne V

  • 446
  • 0

Ka paslept manus pirkumus no citiem?

Varbut varetu ieviest shadu opciju,ka varetu pec izveles slept vai radit savas pirktas preces? Ko ...

Dzēsts lietotājs

  • 1899
  • 12

Adminiem

Ieejot portālā caur iPhone6 - nerādās poga "Ienākt". Ieiet savā profilā var tikai, ja uzspiež...

sendrali

  • 610
  • 3

Viltojumi

Administracijai vajadzetu obligati kontrolet , lai pie replikam pieraksata arii klat Replika , ...

team-f

  • 1835
  • 13

Samaksāju par sludinājumu, bet diemžēl sludinājums parādās tikai pie melnrakstiem 🤔

Labvakar😊 Samaksāju ar SMS palīdzību par sludinājumu, atnāca apstiprinājums SMS veidā, bet sludin...

agnese-agnessite

  • 868
  • 8

Par infomeilu un jaunu e-pastu (ne)saņemšanu

Dāmas, bieži saņemam ziņu, ka mūsu sūtītie infomeili par jaunākajiem pasākumiem, informāci...

diskopele

  • 570
  • 0

Palīdzība

Jau ilgstoši cenšos ielikt vienu sludinājumu, bet neizdodas. Nesaprotu, kur problēma. Varb ir kkād...

ingus1983

  • 891
  • 2

Sludinājumu izcenojumi.

Sveiki! Kur var iepazīties ar sludinājumu izcenojumiem un no kā ir atkarīga cena? Ieliku bērnu bikse...

aneteko

  • 3419
  • 26

Kā atcelt rezervāciju?

Gribētāja ir pārdomājusi, taču neprotu atcelt rezervāciju. Kā tas ir izdarāms?

eliina.p

  • 682
  • 1

AndeleMandele Grand tirgotājas vieta!

Mīļās, jaukās dāmas, ļoti gaidīju šī gada Andeli, kopš pagājušā gada, patiesībā. Sagaidīju, tomē...

aliselukina

  • 762
  • 2

Apģērba zīmols-zinu, bet jāliek "nav zināms"

Jocīgi, ka vairāki plaši pazīstami zīmoli Andelē nav. Piemēram, Alberto (Jeans/Pants) un Sabalin...

laimepilniga

  • 781
  • 2

Palīdziet atrast personu!!!!

Labdien!!Nekādigi nevaru saprast kā es varu atrast pārdevēju pēc vārda uzvārda???Varbūt kāds zin...

le-duala

  • 1039
  • 2

Andelesanas dzivee?

Sveikas! Vai kada var pateikt, kad planota tuvaka andelesanas dzive? T. i. Bernu precem. Zinu ka ...

vikinjsh

  • 486
  • 0

Pazaudēju pārdevēju!

Vakar vienojāmies par vienas preces pirkumu ar pārdevēju Kikii Love. Šodien gribēju pārsk...

Linda L...

  • 824
  • 5

Kā sazināties ar administrāciju

Uzrakstīju vēstuli uz info@andelemandele.lv , nekādas reakcijas.

Dace Rempe

  • 996
  • 5

Cik ilgi turēt rezervāciju?

Kā rīkoties, ja precei ir pieteikums un paziņojums, esmu atbildējusi uz jautājumu par konkr...

kuldidzniece56

  • 596
  • 2

epasta deaktivizesana

Tātad vēlos deaktivizēt epastu ar kuru regīstrējos iepriekš bet parolo biju aimirsusi tapec tisiju...

esss

  • 612
  • 0

ielogošanās

Meitenes, mani vienīgo kaitina, ka portāls met ārā no sistēmas nemitīgi? Burtiski atliek pārslē...

  • 759
  • 7

HELP, vai kādai ir tā bijis?

Sveikas meitenes, var teikt, ka 15.min atpakaļ no Swedbank konta papildināju andeles maciņu par 5 e...

saaaamiss

  • 827
  • 5

meklēšana pēc lietotāja vārda

Andelē reāli vajadzētu arī ieviest meklēšanu ne tikai pērlēm/pēc pērļu nosaukuma kā, piemēram, "k...

Laura Lilje

  • 992
  • 1

Palīdziet rast risinājumu!

Mīļās meitenes un Andelemandele lietotājās, man ir vajadzīgs padoms un ieteikums kur griezt...

nadju6a

  • 1510
  • 4

nesaprašanā....

Ko nozīmē 500 kods šeit ievietojot bildi ? Gribu ievietot bildi ,bet nesanāk, jo parāda tādu....

Sandra B

  • 799
  • 7

E-pastā nav info par jauna paziņojuma saņemšanu!

Sveicināta, cienījamā administrācija un portāla lietotājas / lietotāji! Visupirms - lai laimīgs...

agija.abikegmail. com

  • 601
  • 0

UZMANIETIES krāpniece MOON SWEET.......

MOON SWEET ir krāpniece, nauda samaksāta, prece nav izsūtīta(sazinājos ar Omnivas klientu apkal...

grietapeka

  • 1192
  • 2

Vai godīgi? Administrācija!

Princips ``viens likums visiem `` , skatos, šajā portālā netiek ievērots. Īsti līdz galam nesapro...

Kristine A

  • 947
  • 2

Pārdodamo lietu skaits

Vai zem viena sludinājuma drīkst ievietot vairākas preces? Skatos, ka ir sludinājumi, kurus apsk...

soleira

  • 774
  • 8